What's new

Tutorial island!

Status
Not open for further replies.

Bodomen

User
Joined
Sep 21, 2008
Messages
25
Reaction score
5
Gra?em w tibie i chce wr?ci? ale na 8.22 tam sie jako? inaczej zaczyna w og?le nie kapuje z npc jakim? pogada?em i moglem troch? wi?cej i?? w inne strony wesz?em w dol na jakie? karaluchy i nie mog? stamt?d wyj?? a tam co? pisze na bia?o na drabince co? Prosz? o pomoc!:confused::confused::confused: .:confused::confused::confused::confused:

Zmieniona nazwa tematu. Przy okazji dodane emotikony, bo jeden autorowi nie wystarczy?.
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Pomocy!

Odp: Pomocy!

Je?eli nie chcesz przechodzi? przez t? pierwsza wysp? to idz do NPC Santiago (pierwszy jakiego spotkasz) i napisz

Hi>Skip Tutorial>Yes

Po tym dialogu pojawisz si? w ?wi?tyni tak jak kiedy?. Ale musisz to powiedzie? wtedy gdy rozmawiasz z nim pierwszy raz. Gdy gada?e? z nim ju? pr?dzej i napisa?e? Yes to musisz albo przejsc tutorial albo zrobi? now? posta?.
 

Bodomen

User
Joined
Sep 21, 2008
Messages
25
Reaction score
5
Odp: Pomocy!

Odp: Pomocy!

Wielkie dzi?ki ale ja tez nie mog? wyj?? z karaluch?w
 

McSlaves

Advanced User
Joined
May 11, 2008
Messages
206
Reaction score
13
Odp: Pomocy!

Odp: Pomocy!

tzn jak nie mo?esz wyj?? z karaluch?w? Na czym stoisz ?:D
 

GiecuMan

New User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
9
Reaction score
0
damcio15damian
1. Zabij Karaluchy
2. Zabierz Co Maj? W Srodku...

Bodomen Musisz Zabi? CZTERY Karaluchy Zabrac Z Nich To Co Maja W Srodku Isc Do Drabinki I Looz Bedziesz Mogl Wyjsc

Pomoglem Daj Reputa :p

//Double post sklejony
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Pomocy!

Odp: Pomocy!

Ten tutorial nie jest dosy? trudny wystarczy ?e b?dziesz pisa? to co innym kolorem pisz? i robi? polecenia xd
 

Marszal

Senior User
Joined
May 29, 2008
Messages
606
Reaction score
18
Age
29
Odp: Tutorial island!

Za pierwszym razem troche sie meczylem... Ale teraz juz wiem jak pominac tutorial
 

Fronczek

Senior User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
597
Reaction score
48
Age
28
Odp: Tutorial island!

Ja mia?em problemy jak pierwszy raz przechodzi?em ten tutotrial... Ale okaza?o si?, ?e on jest bardzo ?atwy... Pisz? si? to co jest zaznaczone innym kolorem (i jest podkoniec) :p
Ja jeszcze nie korzysta?em ze skip tutotrial... ;)
Co do tych karaluch?w ustawiasz se, ?eby ci biega? za nimi*, zabijasz trzy (zbierasz z nich n??ki) i wracasz do Santiago

*-Czemu biega? za nimi? Bo po zabiciu trzech** b?dzie komunikat, ?eby? se ustawi? (bieganie za potworkami)...
**-Nie jestem pewny czy przy trzech czy dw?ch...

Pytanie dotycz?ce Skip Tutotrial: Czyli jak powiem do Santiago Skip..... to b?d? w ?wi?tyni z pierwszy poziomem (0expa) czy z drugim poziomem (150expa) ?

@down O co chodzi? Po 1 nie dostaje si? jab?ko tylko ryb?. -.-
 
Last edited:

Kryss013

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
65
Reaction score
10
Odp: Tutorial island!

Ej a co zrobi? z jakoms Zirell? i ci?gnikiem? HELP!
 

wi?nias V

New User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Tutorial island!

morzez ja?niej? napisz na priv sprubuje pomoc
 

Kryss013

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
65
Reaction score
10
Odp: Tutorial island!

Ok ju? kumam. Trzeba z suchych drzew wziac galazki i dac na ciagnik ^^
 

jaremi

User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Tutorial island!

ale jezeli juz weszli na karaluchy to maja rozpoczetego questa i musza juz przejsc
 

szeryfosw

Active User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
83
Reaction score
5
Odp: Tutorial island!

Nie mo?esz wyj?? bo musisz zabi? karaluchy i zabra? z nich 3 cockroach legs.
 

Szogunn

User
Joined
Nov 9, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Tutorial island!

Haha skad ja to znam.. tez si? troche nameczylem podczas mojego pierwszego przechodzenia tutorialu. Wystarczy wykonywac polecenia i Yejo? - misja zakonczona heheh
 

Bia?y

New User
Joined
Nov 2, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Tutorial island!

@up w?a?nie to jak kto? zna angielski to nie problem dla niego przej?? tutoriala. Dobre jest to ?e jak go wykonasz masz 2 lvl odrazu i mo?esz wyj?? z miasta
 

Nicramos

Advanced User
Joined
Sep 15, 2008
Messages
207
Reaction score
12
Odp: Tutorial island!

damcio15damian
1. Zabij Karaluchy
2. Zabierz Co Maj? W Srodku...
Bodomen Musisz Zabi? CZTERY Karaluchy Zabrac Z Nich To Co Maja W Srodku Isc Do Drabinki I Looz Bedziesz Mogl Wyjsc
Pomoglem Daj Reputa :p
//Double post sklejony
I Ty chcesz reputa?Trzeba zabi? jedynie trzy karaluchy a nie cztery i wzi?? co maj? w ?rodku.Trzeba zabi? TRZY karaluchy.I po co piszesz kazde s?owo z du?ej litery?
 

Cwelf

User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
40
Reaction score
1
Odp: Tutorial island!

zabijasz karaluchy i bierzesz z nich 3 skorupy czy co to tam jest, potem musisz isc do takiej babki i przyniesc jej 2 zaschniete ga??zie a potem u kolesia musisz sprzedac mu mieso z krolikow

@UP
myslisz ze on bezie umial przeczytac po angielsku poradnik z tibii.com jak on w samej grze nie umie tego przeczytac ;p
 

Kioszu

New User
Joined
Nov 27, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Tutorial island!

ja mam takie samo zdanie ten toturial jest niepotrzebny. nie tyle ze mozna sie z niego czegos nauczyc tylkojest to wedlug mnie strata czasu wykonywac jakies 3 czy 4 durne zadania -.-
 
Status
Not open for further replies.
Top