What's new

Two Boys Polish Life On Antica

Raygan3

Active User
Joined
Feb 15, 2011
Messages
94
Reaction score
1
Witam ! Zaczalem gre z moim kumplem na serwerze ANTICA. Mamy pacc i jestesmy ms-ami, chcemy podzielic sie z wami ss-ami z naszej gry. Pozdrawiam












 

Marolz

Killed by death
Joined
Jan 18, 2012
Messages
388
Reaction score
29
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

Wy jeste?cie tymi co odeszli z "Red Teamu"?
Screeny na razie ?rednie, co tu ocenia?? Ale poniewa? macie pacc, my?l?, ?e b?dziesz mia? du?o wej?? i komentarzy. ?ycz? zapa?u i wysokiego lvla, mam nadziej?, ?e temat si? rozwinie i b?dzie mo?na zobaczy? wiele ciekawych screen?w. Nie wrzucaj tylko awans?w, to nudne kiedy ca?y temat to "You advanced...". Dodawaj fotki z jakich? ?miesznych sytuacji, zabaw itp.

A wgl. jak Wam si? gra na najstarszym serverze? Zaj?te expowiska? Jacy s? ludzie?

Regards, Marolz.
 

Romer

User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
44
Reaction score
3
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

Dam co? od siebie.
osiolek.png


Jutro nowe ss-y.
 

Raygan3

Active User
Joined
Feb 15, 2011
Messages
94
Reaction score
1
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

@Marolz
Tamci panowie nieogarniaj? nie widz? sensu d?u?szej gry z nimi.










A tu tarantula taski:
 
Last edited:

Parszywy

Active User
Joined
Feb 25, 2012
Messages
85
Reaction score
9
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

no ladnie chlopaki, widze postacie porzadne, exp leci :D. Jakie sa wasze zalozone cele? Jakis level? Pk? Czy po prostu dobra zabawa? Podziwiam i pozdrawiam :)
 

Romer

User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
44
Reaction score
3
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

Wy jeste?cie tymi co odeszli z "Red Teamu"?
Screeny na razie ?rednie, co tu ocenia?? Ale poniewa? macie pacc, my?l?, ?e b?dziesz mia? du?o wej?? i komentarzy. ?ycz? zapa?u i wysokiego lvla, mam nadziej?, ?e temat si? rozwinie i b?dzie mo?na zobaczy? wiele ciekawych screen?w. Nie wrzucaj tylko awans?w, to nudne kiedy ca?y temat to "You advanced...". Dodawaj fotki z jakich? ?miesznych sytuacji, zabaw itp.

A wgl. jak Wam si? gra na najstarszym serverze? Zaj?te expowiska? Jacy s? ludzie?

Regards, Marolz.

Tak, jeste?my tymi co odeszli z "RED TEAMU", to by? m?j team tylko jeden administrator forum(nie tnp.pl) skrad? mi projekt podczas mojej nieobecno?ci i mianowa? si? "za?o?ycielem i liderem" dobra nie b?d? mu odbiera? tej rado?ci.

Na serwerze panuje super atmosfera, 100% lepsza ni? na titani(serwer na kt?rym wcze?niej grali?my), na razie z ?adnym expem nie by?o problemu expili?my ju? na dragach, earth elementalach i nikt nie wbija? nam, a siedzieli?my tam po 1-2h. Serwer jest bardzo fajny i zapraszam wszystkich do gry.


no ladnie chlopaki, widze postacie porzadne, exp leci :D. Jakie sa wasze zalozone cele? Jakis level? Pk? Czy po prostu dobra zabawa? Podziwiam i pozdrawiam :)

Najwa?niejszy cel: Zabawa i rado?? z gry
Lvl: oczywi?cie jak najwi?kszy
Pk: Pkujemy prawie ca?y czas.

Dodam jeden ss, z innych adv, pk itd zapomnia?em zrobi?. ;<<

dragiq.png
 

Eslu

Advanced User
Joined
Nov 2, 2010
Messages
212
Reaction score
13
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

No no, 2x ms, wbi? 45 lvl = pizda w pk. Czekam na wi?cej ss, i odrazu powiem ?e jak b?dziecie ubija? noobk?w/botterow to wrzucajcie ss z lootem.

Hail
 

pratel

New User
Joined
Dec 26, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

26lvl widze po raz drugi, dorzuc SS z eq i skillami (ML)

Info dla pozosta?ych:
Diabel The Black jak i Raygan The Black sami opuscili team, wiecej info na stronie tibiaredbot.pl w dziale screenshots redbot ;]
Cytuje:
"Wow, jest si? z czego cieszy? sory ale nie interesuje mnie gra w teamie 7-10 osobowym co tylko ja raygan i mefisto mamy pacca. -.- "

@Diabel, mimo pacc nie dorastasz reszcie teamu do piet, spinasz sie w pisaniu i przez neta, na vt cicho siedzisz.. Ale spoko, padniesz, a SS dodam :)
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

Gratuluj? Panowie postacie ?adne oby do 100 + i ?adne PK si? szykuje. 8/10
 

Romer

User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
44
Reaction score
3
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

@pratel ty lepiej nie dawaj swojego info je?li jeste? w b??dzie i nie zaczynaj na tym forum spiny.


Tutaj kilka ss-?w z lvla i hide.

27 lvl
27lefel.png


Hide 1#
hidenew.png


28lvl
28lvlv.png


Hide 2#
hide2c.png
 

pratel

New User
Joined
Dec 26, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

@Romer bez obrazy, sam zaczyna?e? ze spinami :)
Czekam na SS ze skillami :)

Mimo i? czasem zachowujesz si? jak dzieciak ?ycz? powodzenia.
P.S. Czekam tak?e jakie cele sobie wyznaczacie.
 

Raygan3

Active User
Joined
Feb 15, 2011
Messages
94
Reaction score
1
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

Eq Jak wida? bardzo s?abe... narazie ca?? kase wastuje w manasy , na tym lvlu jest wystarczaj?ce.

Mlvl:

ostatnio kick neta i musia?em odrabiac... no ale kolejne awanse:






Niestety podczas ostatniego pk Diabel wbil rsa :( bedzie teraz gra? pod nickiem Selvio
 
Last edited:

sioter5

Senior User
Joined
Feb 15, 2012
Messages
514
Reaction score
29
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

Ostro z tym lvl widz? lecisz , ?adnie. Daj troch? luzu temu osio?kowi. ;)
GoGoGO 50.
Pozdrawiam..
 

Romer

User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
44
Reaction score
3
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

Nowy char, na diable rs. Profa dalej taka sama.

selvio8lvl.png


15lvlw.png
 

Blant The Red

New User
Joined
Feb 27, 2012
Messages
9
Reaction score
1
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

Wi?c powiem tak obaj ci gracze to nooby np. Diabel.
Spina? sie do mnie jak by mia? 20 lat a ja 11 a gdy gadali?my na vt to by? cicho jak mysz i m?wi? mu ?e chcia?e? pogada? bo jaki? problem mia?e? a on ?e nie chce o tym gada? czy co? zwyk?a ciota jednym s?owem.Spina si? przez kabel i tylko w pisaniu.
A co do raygana to zwyk?y oszust oszuka? mnie ufa?em mu bo by? w teamie my?la?em ?e normalny gracz a to zwyk?y thief mieli?my zamieni? 66 najta +skrypt na fibule na roty za 70 druta da?em passy a ten dure? poda? z?e pasy a nast?pnie napisa? do mojego znajomego aby mnie zabi? lecz nie wiedzia? ?e ja go znam po prostu ?mieszne by?o to przez allegro wi?c na pewno co? z tym zrobi?.
A do was nooby mam wiadomo?? ka?dy my?li ?e odszed?em na kyre lecz zosta?em na antice kupi?em pacc i ju? 35 lvl mam szykuje sie na was w kilka os?b na pewno kilku jest z tego teamu powiem jedno macie przejebane.
Tyle ode mnie.
 

Romer

User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
44
Reaction score
3
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

Ok mam nadziej? ?e dotrzymasz s?owa, a nie jak zawsze gadasz, gadasz i nic nie robisz. Nie pisz w tym temacie takich g?wien bo spinka z takim downem jak ty do niczego nie prowadzi. Tam troszk? ucich?o to teraz chcesz tutaj?
 

Blant The Red

New User
Joined
Feb 27, 2012
Messages
9
Reaction score
1
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

Ok mam nadziej? ?e dotrzymasz s?owa, a nie jak zawsze gadasz, gadasz i nic nie robisz. Nie pisz w tym temacie takich g?wien bo spinka z takim downem jak ty do niczego nie prowadzi. Tam troszk? ucich?o to teraz chcesz tutaj?
Kim ty wgl. jeste? je?eli rygan ciota to:

DOwnem mo?esz nazywac siebie puki co je?eli jeste? taki kozak i ja sie spinam to powiedzia?em ci zapraszam do Poznania ch?tnie bym cie odwiedzi? bo mam twoje dane lecz nie mam czasu na takiego downa mysle ?e samo allegro wystarczy : )

Po prostu jeste? zwyk?ym oszustem.
Jedn? osobe chcia?em oszuka? ?e za sms 10z? kupisz pacc : ))

Buraku : )

A i w temacie bd pisac to co mi sie podoba,po co lubie maj? trafiac na takich frajer?w jak ty i z?odziej?w ? Kt?rzy sw?j team okradaj? heh...
 
Last edited:

pery97

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

@ blant
kogo to obchodzi ze sie na nich czaisz? daj ss ich cial i wtedy pisz... a nie cos pierdol***

@topic
ladnie lecicie, widze ze macie przyjemnosc z gry, poniewaz wbiles rs i odrazu nowy har ;p czekam na kolejne ss
 

korado2

Active User
Joined
Oct 12, 2008
Messages
111
Reaction score
1
Odp: Two Boys Polish Life On Antica

To by?a tylko dla nich informacja a tak napisa?em ?eby ludzie mu nie ufali bo po co ma opierdalac innych ,


Chlopok ,nie nabijaj sobie postow i nie rob takiego of!

Jak masz do niego jakies problem ,to napisz nowy temat w odpowiednim dziale ,a tutaj daj spokoj . Tyle ode mnie .

Top:

Ladnie chlopaki lecicie ;)
 
Top