What's new

Konfiguracja Polaczenia Twoje po?wiadczenia nie dzia?aj? ?

Status
Not open for further replies.

Siwy1993

Advanced User
Joined
Apr 23, 2009
Messages
176
Reaction score
0
Witam. Jaki? czas temu kupi?em vpsa, pod??cza?em si? przez pulpit zdalny. Wszystko by?o cacy, zrobi?em format. Teraz gdy daje 'Pod??czanie pulpitu zdalnego" Wpisuje ip serwa i wyskakuje mi jakie? okienko o po?wiadczeniach. Wcze?niej takiego czego? nie mia?em. Jestem kompletnie zielony w tych sprawach. View attachment 6601
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Twoje po?wiadczenia nie dzia?aj? ?

Czy aby na pewno podajesz poprawne dane logowania?
Mo?e pomyli?e? adresy ip vpsa.

Pozdrawiam
 

Siwy1993

Advanced User
Joined
Apr 23, 2009
Messages
176
Reaction score
0
Odp: Twoje po?wiadczenia nie dzia?aj? ?

Jako? nie potrafie tego ogarn??. Nie mam ?adnych po?wiadcze? na pc. Doda?em je, chce si? zalogowa? i dalej to samo.... Dziwna sprawa, tylko czemu wcze?niej wszystko by?o okej ? Chyba, ?e chodzi o po?wiadczenia na vps, ale sk?d mog? wiedzie? je?eli nie mog? sie zalogowa?, a nigdy ich nie wpisywa?em ?
 
Last edited:

Boski0

Active User
Joined
Oct 15, 2015
Messages
65
Reaction score
3
Odp: Twoje po?wiadczenia nie dzia?aj? ?

Wychodzi na to ?e ??czysz si? ze z?ym VPS-em, lub podajesz b??dne has?o.
 

Siwy1993

Advanced User
Joined
Apr 23, 2009
Messages
176
Reaction score
0
Odp: Twoje po?wiadczenia nie dzia?aj? ?

Koledzy, ??cz? si? na pewno z dobrym vpsem. Wcze?niej ?adnych problem?w takich nie mia?em. Nie by?o ?adnych po?wiadcze?.
 

James Montana

Active User
Joined
Feb 22, 2016
Messages
103
Reaction score
1
Age
26
Odp: Twoje po?wiadczenia nie dzia?aj? ?

Je?eli masz vps na mintschoscie to normalne. To s? oszu?ci mia?em dokladnie tak samo zawsze wpisywalem dobre dane i dzia?a?y a w pewnym momencie przesta?o dzia?a? has?o. Napisa?em do nich i powiedzieli ze chc? 50zl za zmiane has?a. To z ich winy nie dzia?a vps i nie chc? pom?c. Nie polecam mintshosta jebane oszusty i nic wi?cej.
 

Siwy1993

Advanced User
Joined
Apr 23, 2009
Messages
176
Reaction score
0
Odp: Twoje po?wiadczenia nie dzia?aj? ?

Je?eli masz vps na mintschoscie to normalne. To s? oszu?ci mia?em dokladnie tak samo zawsze wpisywalem dobre dane i dzia?a?y a w pewnym momencie przesta?o dzia?a? has?o. Napisa?em do nich i powiedzieli ze chc? 50zl za zmiane has?a. To z ich winy nie dzia?a vps i nie chc? pom?c. Nie polecam mintshosta jebane oszusty i nic wi?cej.
Dok?adnie. Mam vpsa na mintho?cie... No to chyba ju? wszystko jasne..
 

James Montana

Active User
Joined
Feb 22, 2016
Messages
103
Reaction score
1
Age
26
Odp: Twoje po?wiadczenia nie dzia?aj? ?

Sam tak mam aktualnie i nie wiem co robi? poniewa? zosta? mi miesi?c vpsa a nie mam dost?pu. Jest kto? kto ogarnia i mo?e nam pomoc?
 

Siwy1993

Advanced User
Joined
Apr 23, 2009
Messages
176
Reaction score
0
Odp: Twoje po?wiadczenia nie dzia?aj? ?

Sam tak mam aktualnie i nie wiem co robi? poniewa? zosta? mi miesi?c vpsa a nie mam dost?pu. Jest kto? kto ogarnia i mo?e nam pomoc?
Ja do nich napisz? jak wr?c? z pracy. Ps. Mi zostalo 2.5 miesi?ca dedyka... Ciekawe co odpisz?.
 

Boski0

Active User
Joined
Oct 15, 2015
Messages
65
Reaction score
3
Odp: Twoje po?wiadczenia nie dzia?aj? ?

Wystarczy ze napiszecie do nich ?e macie problem z po?wiadczeniami i po prostu zresetuj? wam vps-a.
 

Siwy1993

Advanced User
Joined
Apr 23, 2009
Messages
176
Reaction score
0
Odp: Twoje po?wiadczenia nie dzia?aj? ?

Panowie zalogowa?em si? na vps'a przez stron? minthost. Oni odpisali, ?e jedyne co pomo?e, to format vps. Jak jestem zalogowany to da si? w windowsie xp jako? te po?wiadczenia usun??, czy cokolwiek ?
Znalaz?em na necie co? takiego:
1. net use – wy?wietlenie listy podmapowanych udzia??w
2. net use z: /delete /yes – usuni?cie mapowania z:
3. cmdkey /list – wy?wietlenie listy przechowywanych po?wiadcze?
3. cmdkey /delete:Server1 – usuni?cie po?wiadcze? przypisanych przy logowaniu do Server1
Ale, gdy pisuj? 2 punkt w cmd, wyskakuej mi b??d, ?e nie mo?na odnale?? po??czenia sieciowego. A znowu, gdy 3, to pisz?, ?e nie ma przechowywanych po?wiadcze?... Nie ogarniam tego, co tu je grane ? Tego kto pomo?e b?d? czci? do ko?ca ?ycia haha :lol2:
 
Last edited:

Boski0

Active User
Joined
Oct 15, 2015
Messages
65
Reaction score
3
Odp: Twoje po?wiadczenia nie dzia?aj? ?

a sformatowa?e? vps-a??
 

Siwy1993

Advanced User
Joined
Apr 23, 2009
Messages
176
Reaction score
0
Odp: Twoje po?wiadczenia nie dzia?aj? ?

My?la?em, ?e da sie to obej?? bez formatowania vpsa. Dzi? wr?c? z pracy, to sprobuj? go reinstalowa? i zobaczymy co b?dzie dalej

---------- Tre?? dodana o 14:45 ----------

Dobra. Temat do zamkni?cia. Napisali mi, ?e reinstalacja 25z?. Odpuszczam sobie zw?aszcza, ?e mog? ?miga? przez tryb awaryjny. Vps jest tylko pod boty, wi?c szkoda nawet tych 25z? :curse:

Notka moderatorska:
Zamykam //luff
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top