What's new

Tworzenie dobrego zespo?u do projekt?w.

Status
Not open for further replies.

TeaParty93

User
Joined
Mar 28, 2014
Messages
19
Reaction score
0
Witam wszystkich czytaj?cych. :)
Chcia?bym na wst?pie powiedzie?, ?e je?li czytacie ten temat z my?l? o du?ym i szybkim zarobku to si? przeliczyli?cie. :)
Moje za?o?enie przy tworzeniu tego zespo?u jest proste, zgrany zesp?? z?o?ony z hobbyst?w,
kt?rzy po?wi?caj? sw?j czas na stworzenie czego? "dla graczy" , a nie tak jak wi?kszo?? "dla kasy".

Jakich os?b poszukuj? ?.
Osoby kt?re jak wcze?niej napisa?em, robi? to bo lubi? i czerpi? z tego przyjemno??.
Poziom jaki powinna reprezentowa? to chocia? podstawy z danej dziedziny, gdy? w trakcie projektu jego umiej?tno?ci powinny wzrosn??. ;)
Wiek... nie oszukujmy si? czym starsi tym lepiej, ale pu?ap wiekowy to 16 lat, a najlepiej gdyby to by?y dziewczyny, z do?wiadczenia wiem ?e odpowiedzialnie podchodz? do wyznaczonych im zada?. :D


Czym ja b?d? si? zajmowa? ?.
- Wydatkami(Kwestia zakupu serwer?w), reklam?, mechanika gry - to s? moje mocniejsze strony
Przy czym mog? pomaga? ?.
- Obr?bka grafiki, mapping, ew. scripting. - w tym czuj? si? s?abszy chocia? kilka serwer?w ots i gier wwwvia mia?em.

Kwestia samego projektu.
Jestem otwarty na propozycje, mog? to by? projekty na podstawie naruto, bleach, fairy tail, bayblade, b?d? w?asne pomys?y z w?asn? fabu??.
Rozstrzyganie o tym jaki projekt zostanie rozpocz?ty zadecyduje stworzony zesp??.

 

pxgift2

Active User
Joined
Jun 7, 2015
Messages
86
Reaction score
0
Odp: Tworzenie dobrego zespo?u do projekt?w.

Dla kasy to bym si? skusi?, ale je?eli z g?ry zak?adasz, ?e to b?dzie niewypa?, to mam trudn? decyzj?.
 

MiksereQ

Banned
Joined
Jul 2, 2013
Messages
531
Reaction score
32
Odp: Tworzenie dobrego zespo?u do projekt?w.

Jak ma?o dziewczyn gra w otsa a co dopiero umiej?tno?ci do tworzenia
 

TeaParty93

User
Joined
Mar 28, 2014
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Tworzenie dobrego zespo?u do projekt?w.

MiksereQ: Dlaczego z g?ry zak?adasz, ?e to "musi" by? ots ? i dlaczego pomy?la?e?, ?e tylko dziewczyn chc?, "nic bardziej mylnego" po prostu zasugerowa?em czytelnikom, ?e k?ad? nacisk na odpowiedzialno??.

pxgift2: "z g?ry zak?adam", ?e na starcie na 100% nie b?dzie pieni?dzy na op?acenie was wszystkich, a nie mam zamiaru uprawia? tutaj demagogii.
 
Joined
Jul 30, 2014
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Tworzenie dobrego zespo?u do projekt?w.

Odezwij si? na priv to Ci pode?l? jakie? screeny z stworzonych map itd. albo podaj po prostu gg w wiadomo?ci prywatnej :)
 
Status
Not open for further replies.
Top