What's new

Tymczasem w szkole.

Status
Not open for further replies.

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Cze??.

Mam do Was takie pytanie, czy Wy te? kiedy siedzicie z kim? w ?awce i ta osoba p?jdzie do tablicy/toalety/odwr?ci si?, malujecie mu w zeszycie oznakowania w postaci kutas?w?

Ja szczerze rzadko powstrzymuj? si? do tego typu malowide?, najlepiej wygl?da na ca?? stron?, na ka?dej kartce, ale to tak nawiasem.

A jeszcze takie pytanie, u Was w szkole te? na 95% ?awek i krzese? s? namalowane penisy?

@mod
Nie przeno?cie do szko?y, bo tam ma?o ludzi zagl?da, a poza tym temat nie dotyczy szko?y, tylko penis?w.
 

Parabols

Banned
Joined
Oct 1, 2009
Messages
264
Reaction score
11
Odp: Tymczasem w szkole.

U mnie w szkole cz?sto lubimy rysowa? komu? tak zwane "rakiety" do zeszytu, ale nie na ca?? kartk?, tylko takiego ma?ego na marginesie zeszytu. A je?li chodzi o nasze szkolne ?awki, to praktycznie wszystkie s? popisane, ale nie s? tam namalowane rakiety, tylko podpisy innych uczni?w.
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Tymczasem w szkole.

U nas w szkole to praktycznie na ka?dej ?awce i na ka?dym krze?le s? jakie? gumy, ?mieci, namalowane kutasy i wulgaryzmy na innych lub jaki? klub. Co do malowania w zeszycie to mia?em raz tak? okazj?. Kolega poszed? do tablicy co? rozwi?za? i nudzi?o mi si? cholernie, wi?c postanowi?em mu namalowa? du?ego kutasa w zeszycie. Wr?ci? od tablicy do ?awki i nagle nauczycielka go wo?a z zeszytem. Poszed?, ona otwiera t? stron? i zacz??o si?. :D
 

kambek

User
Joined
May 18, 2011
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Tymczasem w szkole.

macie jak?? fobie co do kutas?w i pr?bujecie j? pokona?, czy o co chodzi? bo nie rozumiem.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Tymczasem w szkole.

Ja tam nic nie rysuje, debilem nie jestem, ani mnie to nie bawi ani nic z tego nie mam.
W gimnazjum tez nic nie rysowalem bo po co...
Ogolnie np w mojej klasie jest spokoj, jesli mozna tak powiedziec, ze 2 razy sie moze cos zdazylo takiego, bo nikt nie ma za duzego parcia na takie pierdoly.
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Tymczasem w szkole.

To zale?y jeszcze od wieku i od klasy w jakiej si? znajdujesz. U mnie s? takie debile, kt?re rysuj? kutasy jak kto? p?jdzie do tablicy lub do toalety, albo robi? kebaby. W lato zdarza si? tak?e, ?e naklejaj? naklejki nauczycielom na szyby samochodu - "Karny kutas za chujowe parkowanie", czy jako? tak ju? nie pami?tam.
 

Sondernon

User
Joined
Dec 16, 2011
Messages
39
Reaction score
1
Odp: Tymczasem w szkole.

To zale?y jeszcze od wieku i od klasy w jakiej si? znajdujesz. U mnie s? takie debile, kt?re rysuj? kutasy jak kto? p?jdzie do tablicy lub do toalety, albo robi? kebaby. W lato zdarza si? tak?e, ?e naklejaj? naklejki nauczycielom na szyby samochodu - "Karny kutas za chujowe parkowanie", czy jako? tak ju? nie pami?tam.

U nas 9 os?b nie zda?o z podstaw przedsi?biorczo?ci, to kupili?my w 7 os?b rolke karnych, i oklelili?my samoch?d :) hahahaha szkoda, ?e nie widzieli?cie jej miny jak dzwoni?a do m??a ^^
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: Tymczasem w szkole.

gimbusy :) a kutasy to by?o tak w gim dawno temu :)

Spoko, pewnie kilka lat temu sko?czy?e? szko??, masz rodzin?, prac?, albo jeste? ?punem. Ja si? jeszcze ucz? wi?c mog? sobie pozwoli? na troch? przyjemno?ci.

U nas w szkole to praktycznie na ka?dej ?awce i na ka?dym krze?le s? jakie? gumy, ?mieci, namalowane kutasy i wulgaryzmy na innych lub jaki? klub. Co do malowania w zeszycie to mia?em raz tak? okazj?. Kolega poszed? do tablicy co? rozwi?za? i nudzi?o mi si? cholernie, wi?c postanowi?em mu namalowa? du?ego kutasa w zeszycie. Wr?ci? od tablicy do ?awki i nagle nauczycielka go wo?a z zeszytem. Poszed?, ona otwiera t? stron? i zacz??o si?. :D

Mi ostatnio ca?y zeszyt ozdobili, a na pierwszej stronie by? na ca?? kartk? i akurat nauczycielka wystawia?a oceny. Dosta?em dostateczny za zeszyt.

macie jak?? fobie co do kutas?w i pr?bujecie j? pokona?, czy o co chodzi? bo nie rozumiem.

Tak, mam kutasofobi?, nie sika?em od urodzenia.

Ja tam nic nie rysuje, debilem nie jestem, ani mnie to nie bawi ani nic z tego nie mam.
W gimnazjum tez nic nie rysowalem bo po co...
Ogolnie np w mojej klasie jest spokoj, jesli mozna tak powiedziec, ze 2 razy sie moze cos zdazylo takiego, bo nikt nie ma za duzego parcia na takie pierdoly.


Ja w gimnazjum te? nic nie rysowa?em. A co do debili to kutas jest cz??ci? cia?a wi?c nazwij malarzy debilami, kt?rzy maluj? nagie sztuki.

To zale?y jeszcze od wieku i od klasy w jakiej si? znajdujesz. U mnie s? takie debile, kt?re rysuj? kutasy jak kto? p?jdzie do tablicy lub do toalety, albo robi? kebaby. W lato zdarza si? tak?e, ?e naklejaj? naklejki nauczycielom na szyby samochodu - "Karny kutas za chujowe parkowanie", czy jako? tak ju? nie pami?tam.

Po feriach wydrukuj? kilka egzemplarzy karnych kutas?w, good idea!

@Topic
Temat jest jak najbardziej powa?ny, nie to, ?e sobie jakie? jaja robi? :D.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Tymczasem w szkole.

Ja w gimnazjum te? nic nie rysowa?em. A co do debili to kutas jest cz??ci? cia?a wi?c nazwij malarzy debilami, kt?rzy maluj? nagie sztuki.

Wiesz, ze nie o to mi chodzi.
Generalnie chodzi o to, ze rysuja to dlatego, zeby sie posmiac i wkurzyc "ofiare". Rysujac cos, co jest spolecznie ogolnie nie akceptowane w tym akurat srodowisku jakim jest szkola. Dlatego to, ze niektorzy robia takie bzdury jest poprostu debilizmem moim zdaniem.
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: Tymczasem w szkole.

Wiesz, ze nie o to mi chodzi.
Generalnie chodzi o to, ze rysuja to dlatego, zeby sie posmiac i wkurzyc "ofiare". Rysujac cos, co jest spolecznie ogolnie nie akceptowane w tym akurat srodowisku jakim jest szkola. Dlatego to, ze niektorzy robia takie bzdury jest poprostu debilizmem moim zdaniem.

W ka?dej zabawie chodzi o to, ?eby si? po?mia?, poza tym widok kolegi pr?buj?cego to jako? zetrze?, albo wyrwa? jest warte ?wieczki.

Je?li Ci si? nie podoba zacznij malowa? cycki, te? co?.
 

kremator65

User
Joined
Jul 19, 2011
Messages
37
Reaction score
2
Odp: Tymczasem w szkole.

Spoko, pewnie kilka lat temu sko?czy?e? szko??, masz rodzin?, prac?, albo jeste? ?punem. Ja si? jeszcze ucz? wi?c mog? sobie pozwoli? na troch? przyjemno?ci.



Mi ostatnio ca?y zeszyt ozdobili, a na pierwszej stronie by? na ca?? kartk? i akurat nauczycielka wystawia?a oceny. Dosta?em dostateczny za zeszyt.



Tak, mam kutasofobi?, nie sika?em od urodzenia.




Ja w gimnazjum te? nic nie rysowa?em. A co do debili to kutas jest cz??ci? cia?a wi?c nazwij malarzy debilami, kt?rzy maluj? nagie sztuki.



Po feriach wydrukuj? kilka egzemplarzy karnych kutas?w, good idea!

@Topic
Temat jest jak najbardziej powa?ny, nie to, ?e sobie jakie? jaja robi? :D.
haha rysowanie kutasa w zeszycie nazywasz przyjemno?ci? ? :D JA pierdole co si? dzieje teraz w tych gim. a kolego szko?y nie sko?czy?em pracy nie mam ani nie jestem ?punem....
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Tymczasem w szkole.

U nas w szkole s? komputery zamiast dziennik?w i kto? jebn?? karnego kutacha z ty?u na monitorze :d A wracaj?c do tematu to jak mi si? nudzi to pierdoln? komu? na ok?adce ?eby musia? zeszyt zmienia? :D
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: Tymczasem w szkole.

haha rysowanie kutasa w zeszycie nazywasz przyjemno?ci? ? :D JA pierdole co si? dzieje teraz w tych gim. a kolego szko?y nie sko?czy?em pracy nie mam ani nie jestem ?punem....

Tak, to jest przyjemno?? w chuj, ?e tak powiem. A w gimnazjach nie wiem co si? dzieje, bo od 2 lat si? tam nie ucz?. Skoro nie masz szko?y, nie masz pracy, to znaczy, ?e tylko wegetujesz, nie pracujesz, nie kszta?cisz si? - nie ma z Ciebie po?ytku :(
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Tymczasem w szkole.

U mnie w szkole takie co? zdarza si? do?? rzadko. Oczywi?cie czasem kto? komu? zawinie zeszyt i co? narysuje, ale raczej nie kutasa. W og?le jak o tym pomy?l? to nie ma w tym nic zabawnego. Jak narysowanie kutasa mo?e by? zabawne? Nie wiem czy to pr?ba dowarto?ciowania si?, czy mo?e marny spos?b na leczenie kompleks?w, nie mam poj?cia. W ka?dym razie dla mnie to g?upota.
 

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Tymczasem w szkole.

W sumie u mnie w elektryku to wsz?dzie s?. Na grzejnikach, ?cianach, krzes?ach, ?awkach. W sumie, sami faceci to propaguj? pedalstwo.
 

RNS

Active User
Joined
Sep 28, 2011
Messages
53
Reaction score
8
Odp: Tymczasem w szkole.

c1a56209-4783-4781-a79f-e7ce51831cbb.jpg

Nigdy nie lubi?em rysowa? kutas?w po zeszytach, ani w podstaw?wce, ani w gimnazjum, ani w szkole ?redniej. Zostawia?em za to du?o bardziej finezyjne rysunki :D W ramach zemsty kole?anka zapisa?a mi kiedy? na ka?dej stronie 96-kartkowego zeszytu sw?j podpis za pomoc? markera. Nauczycielka zawsze spogl?da?a na mnie z politowaniem ilekro? widzia?a ?w zeszyt z bliska. Inna sprawa, ?e je?eli komu? ju? zdarzy?o si? narysowa? kutasa w mojej szkole to by?a to przewa?nie dziewczyna - doprawdy nie mam poj?cia sk?d oszczerstwo jakoby to ch?opcy byli bardziej niewy?yci seksualnie i dziecinni :(
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: Tymczasem w szkole.

?li moderatorzy, usun?li mi posta.

Temat oczywi?cie mo?ecie zamkn??, prowokacja si? uda?a. Tacy m?drzy byli?cie wyzywaj?c mnie od gimbus?w i peda??w, a nie ogarn?li?cie sedna tematu.

Chyba nie my?leli?cie, ?e temat jest na powa?nie? :D
 
Status
Not open for further replies.
Top