What's new

U?ywanie bota.

Status
Not open for further replies.

albandix

Active User
Joined
Jun 22, 2011
Messages
70
Reaction score
5
Witam. Mam pewien dylemat Powiem najpierw, ?e raz u?y?em bota na moim koncie. By? to NeoBot. ?a?uj? tego, ?e u?y?em bota bo jednak chc? gra? uczciwie. Od tej pory bardzo si? boj?, ?e dostan? DELETE. Wczoraj by? mass ban i ja nic nie dosta?em Ale nadal si? boj?. I tu nasuwaj? si? moje 2 pytania:

1. Czy jest jaka? szansa jeszcze, ?e dostan? delete/bana jak przy tym massbanie nie polecia?em a bota wcze?niej, przed mass banem u?ywa?em a teraz ju? nie?

2. Czy jak wchodzi?em na konto postaci co u?ywa bota noob chara to jest szansa, ?e dostan? bana/delete te? na MOJE w?asne konto?

Bardzo prosz? was o szybkie odpowiedzi. Za pomoc b?d? dawa? bardzo du?o reput?w.Za pomoc b?d? dawa? bardzo du?o reput?w.
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: U?ywanie bota.

albandix;1401641 1. Czy jest jaka? szansa jeszcze said:
Za pomoc b?d? dawa? bardzo du?o reput?w.[/B]Za pomoc b?d? dawa? bardzo du?o reput?w.


Ju? tak nie przekupuj tymi reputami ;)

1.Tak, taka szansa jest, gdy? mo?na dosta? bana nawet kilka massban?w p??niej.Je?li przetrwasz najbli?sze 3-4 fale to powinno by? ju? ok.

2.Delete leci na konto na kt?rym by? u?ywany bot.Nie ma innej opcji, ?eby konto na kt?rym nie u?ywa?e? bota zosta?o usuni?te.

Poza tym pragn? wspomnie?, ?e bot o kt?rym m?wisz jest w znikomym stopniu wykrywalny, przynajmniej tak by?o jeszcze jak ja ko?czy?em swoj? gr? ok. 2-3 miesi?ce temu.
 
Status
Not open for further replies.
Top