What's new

Ubrania

Status
Not open for further replies.

Sanji

Active User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
112
Reaction score
10
Hm, temat mo?e i dziwny, bezsensowny, ?miejcie si?, je?li adminowi si? nie spodoba-wywal. Ja uwa?am ?e skory hydepark to si? nadaje.

Jakie ubrania nosicie, jakie style wybieracie, czym si? jaracie ?

Ja osobi?cie lubi? troch? d?u?sze bluzki ni? normalnie, koszule w kratk?, czasami w?o?? rurki, nie za chude, stylowa czapka, buciki. R?wnie? nie kupuj? ?adnych mega pro elo zaczepistych giga marek itp. Kupuj? jak jest jaka? okazja, tanio itp bo nie szastam kas?. Ulubionymi sklepami s? cropp, house, Pull & bear, czasami H&M chocia? jestem przeciwnikiem tego sklepu.

Wypowiada? si?.
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: Ubrania

Te? lubi? kupowa? rzeczy z Croppa. Najcz??ciej nosz? jeansy, jak?? d?u?sz? koszulk? jak jest zimno to zak?adam bluz? z kapturem. Czapek nie nosze. Buty do kosza no i chyba wszystko ;) Nie nosz? jaki? ?a?cuch?w do ziemi i spodni ni?ej ni? bokserki, bluz do kolan :D
 

Piotrek05

Advanced User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
471
Reaction score
38
Odp: Ubrania

Normalna koszulka, jeansy bluza bez kaptura lub z nim. ?adnych czapek. Sklepy? Rzadko je?d?? na zakupy(jak jad? to si? obkupi?) ale jak ju? jad? to przewa?nie do Bia?ej Podlaskiej. Mieszkam kilkadziesi?t kilometr?w od niej i tam robi? zakupy. Do Siedlec na zakupy ostatnio nie je?d??.
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Ubrania

Mog?oby si? wydawa?, ?e kobiety lubi? si? stroi?, jakie? kr?tkie sp?dniczki albo bluzki z dekoltem, ale mnie to nie kr?ci, ale wprost przera?a, bo tak ubieraj? si? kobiety po dwudziestce, a nie 15-16 latki ;d Ale to moje zdanie :p Ja osobi?cie preferuj? wygod?, jakie? lu?ne spodnie dresowe, adidasy albo trampki, czapka z daszkiem, ciep?a kurtka sportowa, r?kawiczki "bez palc?w" i do kompletu rower ;)(?eby?cie si? nie czepiali, bo tak lubicie, to jeszcze bielizna i skarpetki _/)Lubi? si? ubiera? na sportowo, ale przede wszystkim patrz? na to, ?eby by?o mi wygodnie. Moja mama ma inne zdanie i zawsze na si?? pr?buje mnie wystroi?. Ale ja nie lubi? sp?dnic... ;/
Pozdro ;x
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Ubrania

Ja raczej wol? bluzy z kapturami w stylu "jo? jo?" xD
Ostatnio by?em w Fashion House w Sosnowcu. Zakupi?em sobie kilka ubra?.
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Ubrania

Koszulki tego typu:

D?insy, najcz??ciej rurki, zawsze z paskiem, skejty lub trampki.Czasami ubior? bluz?, cho? niech?tnie. Ew. koszula w krat?, pod to t-shirt. Podsumowuj?c, kocham croppa.

@Up
Sosnowiec? Za granice po ciuchy? :<
"Sosnowiec? Za granice po ciuchy? :< "
Czy ty widzia?e? kiedykolwiek map? Polski? Nie? No to sobie poszukaj du?ych miast na ?l?sku.
Pad?em.
 
Last edited:
G

Guzux

Guest
Odp: Ubrania

Dresy, jakie? czarne buty bo bia?ych nie chce mi si? my?. Bez czapki bluza z kapturem. Zawsze 2 branze nosze ;d (dla "hejt?w" bokserki)
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Ubrania

Podstawa to buty! Zdecydowanie air maxy, jordany, oraz air force mid rzondzom! Jeansy w klasycznym stylu aka levis 501 <3, do tego pinroll na spodniach, do tego t-shirt, czy koszula w kratk? pod kolor z butami i mo?na i?? zdobywa? miasto. : D

clerks.jpg

yea, that's pin!

#down
h?ia si? na butach znasz:d
 
Last edited:

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Ubrania

*up.
Ty te? si? chuja znasz. W dupie mam twoje zdanie o moim zdaniu, omfg ;f


Jak kto woli, np dla mnie takie air maxy jak na zdj?ciu wy?ej to wstyd. Nie m?g?bym chodzi? w takich "filcach". Zazwyczaj buty ubieram jakie? bia?e tenis?wki bez czterdziestu pask?w, o?miu czaszek i tego zjebanego znaku cropp czy house. Opr?cz tego z but?w to adidasy f10. Co? jak te [tylko inna kolorystyka]
images


Spodnie musz? by? ciemne i d?ugie marszczone na dole do tego jaki? du?y pasek, dresowa bluza, jakie? ?a?cuszki i to wszystko =d
 
Last edited:

Roulette

&#1056;&#1091;&#1083;&#1077;&#1090;&#1082;&#1072;!
Joined
Nov 11, 2009
Messages
352
Reaction score
63
Odp: Ubrania

jak to si? m?wi s? gusta i gu?ciki ;p ka?dy ubiera si? tak, jak mu si? podoba. Ja osobi?cie przebieram w r??nych rodzajach ciuch?w. Lubi? wyr??nia? si? z t?umu i nosi? rzeczy, kt?rych nikt nie b?dzie mia?, wzbogaca? je o dopasowane dodatki. Raz ubieram si? na sportowo, raz bardziej dziewcz?co. Zale?y od pory roku i od tego czy mam rano czas ?eby wybra? co? porz?dnego. Uwielbiam zakupy :rolleyes: mam mas? but?w od zwyk?ych adidas?w po szpilki. Taki m?j ma?y ?wiat ;>
 

Sanji

Active User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
112
Reaction score
10
Odp: Ubrania

Yeah, Always, mamy taki sam styl prawie xD Mnie teraz kr?c? takie buciki:
co o nich my?licie ?
 

Silnikarz

Advanced User
Joined
Oct 17, 2008
Messages
282
Reaction score
27
Age
29
Odp: Ubrania

Ja praktycznie chodz? ubrany na czarno, nosze m?j kochany wisiorek z pentagramem,
IPod przy boku, s?uchawki, kaptur na ?eb i ostra muzyka i mog? i?? na miasto.

Tylko na ?luby itp ubieram garniak ewentualnie smoking ;d
 

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Ubrania

Sportowe buty, podstawa. Ew. w zim?, jakie? oryginalne, sk?rzane, stylowe buciki. Cropp, House, Reserved. Bluzy z kapturem, ale nie ?adne PROSTO czy 100%. Spodnie, bardziej rurki, ale ?rednie. Tshirt w stylu 'emo' chodzi mi tutaj o milion kolor?w, znaczk?w itp.
Nie pogardz? obcis?? koszulk? czy te? r??ow? koszul? ;) Je?li chodzi o garnitur - tylko srebrny.
 

Devosek

Advanced User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
159
Reaction score
16
Odp: Ubrania

Buciki z regu?y firmowe, sklepy reserved, cropp i par? rzeczy z sklepu jp,bokserki, jeansy, bluzy typu kangur i koszuleczki rozmiar wi?ksze na kt?rych r??ne kolory, paski i kto wie jeszcze czego, og?lnie wszystkiego nasrane.
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: Ubrania

Hmmm.....
Ubieram si? tak: D?insy (normalne), podkoszulek (normalny), buty (firmowe, ale nie zale?y mi na tym), skarpety :p Jestem szarym, normalnym (inaczej) cz?owiekiem. Alee... lubi? koncerty rockowe/metalowe, wtedy ubieram si? ca?kowicie inaczej ^^
 

Phoenix332

Senior User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
638
Reaction score
44
Age
30
Odp: Ubrania

Hm, ja ubieram si? w dres, czyli spodnie dresowe i bluza. Kr?tk? bluzk? to diila, diilgangu, jp, firmy, dixona37 czy inna. Pod wiecz?r dochodzi do tego bandamka. Jak co? kupuj? to tylko orygina?, nike itd.
Po prostu nosz? sw?j styl, komu si? nie podoba to jego sprawa;] .
 

Woxy

Advanced User
Joined
Apr 16, 2009
Messages
406
Reaction score
96
Odp: Ubrania

Spodnie:
T-Shirt:
Buty:
Bluza:

Lubie wygodne oraz stajlowe ciuchy. I nie, nie ubieram si? jak te kozaki co siedz? na ?awkach.
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Ubrania

T-shirt z Anarchi?, kurtka sk?rzana, czarne rurki, trampki Converse/ glany do kolan zale?nie od okoliczno?ci.

Pozdrawiam,
Drakonne.
 

Assus10

User
Joined
Nov 30, 2009
Messages
18
Reaction score
2
Odp: Ubrania

...!!
ubierasz Buciki jeansy bluz? i jedziesz ;]
co tu du?o pisa? mo?e powiedzie? ci jakie mam dzisiaj Boxerki za?o?one
:p
 

Polish

Active User
Joined
Apr 2, 2009
Messages
56
Reaction score
5
Odp: Ubrania

No wi?c tak :p
d?insy(normalne), czary podkoszulek, czapka 50 centa,buty z pumy(oryginalne) czarne skarpetki ;p

Lubie koncerty metalowe ;P
 
Status
Not open for further replies.
Top