What's new

Uncle Sey

Status
Not open for further replies.

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Yo.

Skoro dzia? Prezentacji w ko?cu wr?ci? do ?ask, to mo?e wypada ?ebym i ja za?o?y? tutaj temat. Sporo informacji mo?ecie wyczyta? w r??nych wywiadach na forum, wi?c wola?bym unikn?? pyta?, kt?re zosta?y tam ju? odpowiedziane.

Pytajcie sensownie i z g?ow?.

Regards,
Sey~
 

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: Seylit

Odp: Seylit

1. Jakim cudem wr?ci?e? do kadry?
2. Nadal nie rozstajesz si? z r??a?cem? :>(;d)
3. Co Ci? sk?oni?o do powrotu do kadry na forum o tak niskim poziomie? M?wi? tu o tych wszystkich dzieciach co nie chodzom do szko?y i fypisujom na tym FoRuM. :))
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Seylit

Odp: Seylit

1. Jakim cudem wr?ci?e? do kadry?
2. Nadal nie rozstajesz si? z r??a?cem? :>(;d)
3. Co Ci? sk?oni?o do powrotu do kadry na forum o tak niskim poziomie? M?wi? tu o tych wszystkich dzieciach co nie chodzom do szko?y i fypisujom na tym FoRuM. :))
Dobrze ?e ty chodzisz do szko?y i piszesz same m?dro?ci.
#topic
1. Jakie? plany wobec forum?
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Seylit

Odp: Seylit

1. Jakim cudem wr?ci?e? do kadry?
2. Nadal nie rozstajesz si? z r??a?cem? :>(;d)
3. Co Ci? sk?oni?o do powrotu do kadry na forum o tak niskim poziomie? M?wi? tu o tych wszystkich dzieciach co nie chodzom do szko?y i fypisujom na tym FoRuM. :))
1. Cud nie cud - cz??? moich przyjaci?? wiedzia?a, ?e planuj? wr?ci? z powrotem na forum ju? w momencie kiedy Antek skasowa? mi konto. M?wi?em ca?kiem otwarcie o tym, ?e jestem na oTibii tylko p oto, ?eby go przeczeka?.

2. W tej sprawie, przez ostatnie dwa lata nadal nic si? nie zmieni?o ; )

3. Ano sk?oni?o mnie to, ?e mam tutaj dawnych znajomych, kumpli i niekt?rych przyjaci??. Poza tym, tak si? z?o?y?o, ?e akurat teraz odszed? Blackq i kto? musi zaj?c si? mappingiem, a ?e mapowa?em do?? d?ugo i lubi? to robi?, postanowili?my, ?e wspomog? troch? forum i zaopiekuj?si? tym dzia?em. Przyda mi si? to, zw?aszcza, ?e traktuj? to jako swego rodzaju odpoczynek po tym wszystkim co mia?o miejsce.

1. Jakie? plany wobec forum?
1. Lec? na spontan, bez plan?w. B?dzie co ma by?.

Regards,
Sey~
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Seylit

Odp: Seylit

Czemu mnie nie poinformowa?e?, ?e si? melan?ujesz z Vraelem? :s
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Seylit

Odp: Seylit

1. Czy Tw?j powr?t jest na d?u?szy czas czy jest to raczej chwilowe przywi?zanie do TNETa, poniewa? nie ma tu ju? Uncrossa?
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Seylit

Odp: Seylit

Czemu mnie nie poinformowa?e?, ?e si? melan?ujesz z Vraelem? :s
1. Ano dlatego, ?e my?la?em i? on sam Ci? ju? poinformowa?. W sumie nie pami?tam ju? sam czy rozmawia? z Ny? czy z Tob?. Tak czy inaczej, nie straci?a? zbyt wiele poza wizyt? w zapyzia?ym KFC i starym parku pod moj? star? podstaw?wk?. Na pocieszenie, ?yj od dzisiaj informacj?, ?e widzimy si? albo ko?o Stycznia/Lutego, albo w letnie wakacje.

1. Czy Tw?j powr?t jest na d?u?szy czas czy jest to raczej chwilowe przywi?zanie do TNETa, poniewa? nie ma tu ju? Uncrossa?
1. To ju? zobaczymy jak si? wszystko u?o?y. Sam wiesz co si? dzia?o (i chyba nadal dzieje) po tym jak wr?ci?em. Wola?bym zosta? tutaj d?u?ej, tak jak mia?o to by? zanim Antek usun?? mi konto, ale czy tak si? stanie, zale?e? b?dzie od atmosfery w kadrze i moim dziale. W ka?dym b?d? razie, nie planuj? ucieka? st?d pr?dko.

Regards,
Sey~
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Seylit

Odp: Seylit

Welcome.

1. Co Ci? sprowadza na forum po tak d?ugim czasie?
2. Masz zamiar co? wi?cej robi? ni? pilnowa? porz?dku w dzia?ach Tnet-u?

See yea..

Regards,
Arts
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Seylit

Odp: Seylit

Czemu ka?dy, nawet 10 znakowy post podpisujesz
"Regards,
Sey~ "

? :>
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Seylit

Odp: Seylit

1. Wolisz Tnet, czy OTibi??
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Seylit

Odp: Seylit

1. Co Ci? sprowadza na forum po tak d?ugim czasie?
2. Masz zamiar co? wi?cej robi? ni? pilnowa? porz?dku w dzia?ach Tnet-u?
1. Co mnie sprowadza... w sumie chyba to, ?e obieca?em paru osobom, ?e wr?c? na Tnet po tym jak Antek z niego odejdzie. Dotrzymuj? obietnicy i teraz jestem znowu ze starymi znajomymi w jednej ekipie. Poza tym, przyda mi si? co? do roboty na deszczowe, zimne wieczory.

2. G??wnie chc? zgodnie z zadaniem powierzonym mi przez Speedera ruszy? dzia?y mappingu, wi?c si?? woli nie mog? tylko i wy??cznie pilnowa? tam porz?dku - czym? trzeba ludzi przyci?gn??.

Czemu ka?dy, nawet 10 znakowy post podpisujesz
"Regards,
Sey~ "
? :>

1. To ju? z czystego przyzwyczajenia. Nabij kochana 2000 post?w na forach internetowych przez 2 lata i ka?dy tak podpisuj, a stanie si? to takim nawykiem, ?e wszystko co robisz na komputerze b?dziesz tak podpisywa? - tak, 10 znakowy posty r?wnie? ^^.

1. Wolisz Tnet, czy OTibi??
1. To pytanie o tyle jest nie fair, o ile wszystko co robi? w internecie (w tym przypadku na forach) robi? dla i ze wzgl?du na znajomych. Speeder, Miki, Ognisty, Beoska, Vrael i wiele innych tu... oraz Infinity, Keres, Nololob i wielu innych tam - trudno jest wybiera? pomi?dzy lud?mi, bo je?eli chodzi o fora, to nie r??ni? si? a? tak znacz?co. Wol? jednak zosta? tutaj, w?r?d dawnych znajomych, zgodnie z tym co m?wi?em p?? roku temu, ni? by? tam, a z tymi mie? trudno?? w utrzymywaniu kontaktu - b?d? co b?d?, wi?kszo?? rzeczy zwi?zanych z kadr? dzieje si? na forach moderatorskich.

Regards,
Sey~
 

Kamur

New User
Joined
Aug 30, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Seylit

Odp: Seylit

1. Czy chcia?by? osi?gn?? co? wi?cej niz Global Mod?
2. Co s?dzisz o tutejszej kadrze?
 

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: Seylit

Odp: Seylit

Czy zamierzasz zorganizowa? jaki? konkurs w dziale o mappingu?
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Seylit

Odp: Seylit

1. Czy chcia?by? osi?gn?? co? wi?cej niz Global Mod?
2. Co s?dzisz o tutejszej kadrze?
1. I tak i nie: mam troch? inny system warto?ci. Przeszed?em przez wszystkie mo?liwe etapy na forach (poza nieod?a?owanym VIPem) i Globalny Moderator chyba najbardziej mi pasuje. Chcia?bym osi?gn?? wi?cej, ale nie je?eli chodzi tylko i wy??cznie o zmian? kolorku, bo to by?oby bez sensu. Praca Administratora mi nie pasuje, a grupa Manager?w zosta?a usuni?ta, wi?c w obecnej sytuacji planuj? zosta? na tym stanowisku na kt?rym jestem.

2. Kadra jak kadra. S? ludzie fajni, s? te? mniej fajni i bywaj? tacy, kt?rzy zachodz? za sk?r?. Nie oceniam kadry jako grupy os?b, bo ka?dy moderator jest inny i sam prawd? m?wi?c nie lubi? by? oceniany na podstawie tego co robi reszta. Tak czy inaczej, nieco chamskie by?oby por?wnanie os?b, kt?re pomimo tego, ?e le?ysz ufajdany w b?ocie podaj? Ci r?k?, do os?b, kt?re nie maj?c poj?cia o Twojej przesz?o?ci krytykuj? wype?nianie obietnic i wyje?d?aj? na honor.

Czy zamierzasz zorganizowa? jaki? konkurs w dziale o mappingu?
1. W?a?nie organizuj? Turniej Mapperski (bezczelnie korzystaj?c z sytuacji, zapraszam wszystkich do udzia?u) i startuj? nied?ugo ze szk??k?. Fasii zajmie si? Mapper Aren? i prawdopodobnie jeszcze czym?, wi?c wszystko zaczyna powoli rusza?. W ka?dym b?d? razie, nudno nie b?dzie.

Regards,
Sey~
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Seylit

Odp: Seylit

Dasz rad? obudowa? "elit? tnetowskiego mappingu", kt?ra, jakby nie patrze?, odesz?a? Przecie? forum opu?cili tacy jak Blackq, Nya i Chris, kt?rzy w swoim fachu s? najlepsi.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Seylit

Odp: Seylit

Dasz rad? obudowa? "elit? tnetowskiego mappingu", kt?ra, jakby nie patrze?, odesz?a? Przecie? forum opu?cili tacy jak Blackq, Nya i Chris, kt?rzy w swoim fachu s? najlepsi.
Przecie? Blackq od pocz?tku nie by? najlepszy dopiero z czasem nabra? umiej?tno?ci - odeszli - przyjd? nast?pni.
#topic
1. Ogl?dasz/czytasz Bleacha:D?
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Seylit

Odp: Seylit

Dasz rad? obudowa? "elit? tnetowskiego mappingu", kt?ra, jakby nie patrze?, odesz?a? Przecie? forum opu?cili tacy jak 1. Blackq, Nya i Chris, kt?rzy w swoim fachu s? najlepsi.
Elita mog?a odej??, ale nikt nie jest niezast?piony. Z reszt? pami?tam pocz?tki Blackq jak par? razy prosi? mnie o rady. Od tego czasu co prawda nie mappowa?em szalenie du?o, ale OtLand zrobi? swoje - ca?y czas jestem na bie??co z mappingiem RPG w stylu Europejskim, Ameryka?skim (poza Polskim, bo jakby nie patrze?, Tnet do kt?rego nie mia?em dost?pu jest jedn?, g??wn? ostoj? polskiego mappingu).

Jak powiedzia?em - nikt nie jest niezast?piony i zawsze znajdzie si? kto? kto popchnie ten w?zek dalej.

Przecie? Blackq od pocz?tku nie by? najlepszy dopiero z czasem nabra? umiej?tno?ci - odeszli - przyjd? nast?pni.
#topic
1. Ogl?dasz/czytasz Bleacha:D?
Mangi nie lubi?, ale ogl?dam ka?dy nowy odcinek anime. Gdyby tylko nie te cholerne fillery... bo ten ostatni to by? ju? szczyt wszystkiego. Opr?cz Bleacha ogl?dam te? Naruto Shippuuden i po raz pi?ty chyba Death Note.

Regards,
Sey~
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: Seylit

Odp: Seylit

1.Szykujesz jaki? nowy OT's do wrzucenia na download?
 

Afrati

Active User
Joined
Aug 7, 2010
Messages
137
Reaction score
26
Odp: Seylit

Odp: Seylit

1. Kochasz mnie?
2. Co s?dzisz o forum open-tibia, czy wybije si? w g?r? czy spadnie na dno?
3. Czy planujesz wy?sze stanowisko ni? Global Moderator <3?
4. Co s?dzisz o g??wnym administratorze elDiamond, czy uczestniczy w ?yciu forum?
 
Last edited:

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Seylit

Odp: Seylit

1.Szykujesz jaki? nowy OT's do wrzucenia na download?
1. Nie i raczej ?adnego nie planuj?. Za bardzo ceni? sobie czas, ?eby za darmo sp?dza? go na robieniu czego? takiego ; )

1. Kochasz mnie?
2. Co s?dzisz o forum open-tibia, czy wybije si? w g?r? czy spadnie na dno?
3. Czy planujesz wy?sze stanowisko ni? Global Moderator <3?
4. Co s?dzisz o g??wnym administratorze elDiamond, czy uczestniczy w ?yciu forum?
1. Jak brata!

2. Kadr? stanowi grupa os?b kt?re s? (przynajmniej tak mi si? wydaje) pracowite i znaj? si? na tym co robi?. Z tej strony jest dobrze, jednak znaj?c pewne indywidua nie wiem jak mo?e potoczy? si? to wszystko, bo za du?o jest tam os?b, kt?re wola?yby trzyma? kierownic? ni? siedzie? na fotelu. Tak czy inaczej, ?ycz? im wszystkiego najlepszego.

3. Nie. Pisa?em ju? wcze?niej czemu.

4. Nie znam go, nie mia?em okazji go pozna? i wol? si? nie wypowiada? na podstawie opinii innych.

Regards,
Sey~
 
Status
Not open for further replies.
Top