What's new

-Tibia 8.50 Universe OTS - niegdy? otserver.pl

Status
Not open for further replies.

danielos54

Senior User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
555
Reaction score
44
Age
29
UWAGA, ZAPRASZAM DO TEGO TEMATU : http://tibia.net.pl/dyskusja-ogolna-ot/271314-rpg-ots-mapa-salvion-na-wzor-universe-ots.html
Universe OTS - server znany przez co poniekt?rych z przesz?o?ci.


Pewnie wiele razy zdarzy?o Ci si? szuka? serwera OTS, a ?aden kt?ry zapowiada? si? ciekawie - nie sprosta? twoim wymogom. Czas to zmieni?!
Mamy zaszczyt przedstawi?, oraz udost?pni? na nowo wam serwer, kt?ry jest przystosowany do twoich potrzeb !
Wiele os?b pami?ta zapewne ten OTS zza czas?w Universe OTS edition I and II .
Ot?z chcieli?my wam przypomnie?troche czasy z edycji II .
Jak zapewne wiecie/wiedzieli?cie ( jak nie to opowiem troch? ), OTS zosta? shakowany przez znanego wam ( graczom graj?cym na Universe OTS ) niejakiego Aullus Pallek, Royal Hankon, oraz Ximarox .
Nast?pnie wzi??, i zacz?? sprzedawa? level graczom, oraz banowa? tych najlepszych .
Po pewnym czasie, hoster si? skapn?? i zmieni? has?o do bazy, a aullus i jego koledzy zostali zbanowai, lecz po dw?ch dniach od zdarzenia nast?pi? delete OTS, oraz ostatni? rzecz? jak? zobaczyli?my by? napis, "OTS ZOSTANIE USUNI?TY, ZARAZEM ZROBIONY OD NOWA POD NOW? TIBI? 8.40" .
Jak wida?, do dzisiaj nie zrobili OTSa, chocia? widz?c, aullus zrobi? idealn? kopi? OTSa, potrzyma? z tydzie? i usun?? go . ( poniewa? chodzi?o mu tylko i wy??cznie na zarobku . )
Wczoraj w ko?cu ja oraz m?j pomocnik, zdecydowali?my si? aby zrobi? ( utworzy? ) na nowo UNIVERSE OTS III Edition, kt?ry mia? powsta? ju? dawno temu .
I w ko?cu zacz?li?my go robi?, lecz przed nami kupa roboty .
Musimy doda? na nowo pare miast, oraz chcemy doda? nowe miasta, kt?rych nie by?o na UNIVERSE .
Wi?c, reszta informacji NI?EJ .



Idealnie zbalansowane profesje to co? o czym naprawd? mamy poj?cie.
System wojen, umo?liwia spokojne prowadzenie bitew, bez obawy o kare na konto za zbyt du?? ilo?? zabitych graczy.
Perfekcyjnie dobrany mno?nik wypadania przedmiot?w z potwor?w, a dok?adniej x2 sprawi, ?e nie b?dziesz musia? sp?dza? monotonnie kilka godzin w jednym miejscu, aby zdoby? potrzebny wam ekwipunek, lub potrzebn? wam rzecz.
Co jeszcze mo?emy wam zaoferowa??
Owszem, serwer dedykowany, kt?ry zapewnia ?e OTS b?dzie w??czony ca?? dob? i eliminuje lagi .
Na Universe OTS b?dzie mo?na spotka? "trainery" do trenowania swoich umiej?tno?ci we w?adaniu broni?, b?d? te? celniejszym, oraz mocniejszym strzelaniu z ?uku .
Dobrze, my?l? ?e przyszed? czas na statystki serwera, oto one:
Je?eli chodzi o mno?nik do?wiadczenia to s? one podzielone nast?puj?co :
EXP : x6 . mo?liwe ?e zwi?kszymy, b?d? te? zrobimy exp stage .
SKILLS : x15 .
MAGIC : x6 .
LOOT : 2x . mo?e powi?kszymy do 3, jeszcze si? zastanowimy .
SPAWN : 1x .
PROTECTION LEVEL : 50 .


Natomiast umiej?tno?ci w?adania broni? wchodz? a? 15 razy szybciej.
Po co sp?dza? ca?e dnie trenuj?c, skoro mo?na ten czas wykorzysta? na inne, ciekawsze rzeczy? Dlatego mno?nik jest dosy? wysoki .
Magic Level, czyli poziom magiczny - wchodzi a? 6 razy szybciej ni? na Realu.
Mno?nik wypadania przedmiot?w przedstawi?em wcze?niej, czyli x2.
My?l? ?e wi?kszo?? istotniejszych informacji zosta?a wymieniona, lecz sam opis nie daje wam pewno?ci, ?e serwer spe?nia wasze wymagania.
Chocia? przeczuwaj?c, gracze powr?c? na OTS, kiedy tylko zostanie on odpalony ;) .
Dlatego... warto go sprawdzi? ( informacja dla nowych )! A sprawdzi? b?dzie mo?na go ju? nie d?ugo .
Kiedy tylko Universe OTS wyruszy, damy wam informacje, czyli ten temat zamkniemy, a utworzymy nowy w dziale Servery .
Serdecznie zapraszam do oczekiwania startu III edycji Universe OTS .
Enjoy !
Universe TeaM .
#edit
Oto pare filmik?w ze starego Universe OTS, oraz mapka .
Mapka
mapaotsa.png

Filmiki :



 

danielos54

Senior User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
555
Reaction score
44
Age
29
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

Zapraszam do komentowania, co s?dzicie o tym starcie, czy cieszycie si? wreszcie, ?e odpalimy dla was tego Universe OTS ?
A mo?e macie jakie? pomys?y co do dodania do OTSa ? .
Komentowa? ;) .
#edit
Dzisiaj jeszcze odpalimy Test Server, na kt?ry b?dzie mo?na wej??, wsz?dzie na ziemi b?d? le?a?y free itemy, kt?re b?dzie mo?na kupi? na normalnym servie tylko i wy??cznie w SMS SHOPIE .
Tak?e, zapraszam do wsp?lnego oczekiwania .
Enjoy !
 

danielos54

Senior User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
555
Reaction score
44
Age
29
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

#Od?wie?am .
Prosz? o prze r??ne komentarze, oraz czy macie jakie? satysfakcje i w og?le ^^ .
Zapraszam, 100 + odwied?in - 0 komentarzy .. no comennt .
 

danielos54

Senior User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
555
Reaction score
44
Age
29
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

Refresh -.- .
Ju? nied?ugo dodam screeny z nowo dodanych expowisk, oraz miast .
Enjoy !
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

Bo szczerze za bardzo nie ma czego komentowa?.. Jak zobaczy?em map? to mi sie niedobrze zrobi?o. Wygl?da jak by by?a rysowana w paincie - kwadrat na kwadracie, albo okr?g?e....
Ps. i co to jest to po lewej na dole [ mapa ] to mia? by? ptak czy jak?
 

danielos54

Senior User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
555
Reaction score
44
Age
29
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

#up
^.-
A jakby? wszed? na serva gdy by? Test Server, to by? si? zdziwi? jak mapa wygl?da od ?rodka ..
Na tym OTSie niegdy? gra?o 150 + os?b, z tego co pami?tam rekord to by? 173 osoby ONLINE .
A to nie jest ptak tylko tak to wysz?o ? :O

#edit
A tak poza tym, to poczekaj a? porobie screeny z servera, to wtedy zacznij komentowa? ;) .
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

Ta mapa by?a w necie na wersje 8.1, jak sobie przypomn? nazw? to napisze.
Jak narazie nie wygl?da super ;x

Jedyne co dodane widze to to po prawej stronie (banuta) oraz z vanilii co? tam.
 

danielos54

Senior User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
555
Reaction score
44
Age
29
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

Jedyne co dodane widze to to po prawej stronie (banuta) oraz z vanilii co? tam.
By?a, ale tam s? tylko 2 miasta tak?e ;) .
A z vanilli nic nie jest dodane, wszystko jest w?asno r?cznie robione .
 

danielos54

Senior User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
555
Reaction score
44
Age
29
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

Bring
Up
My
Post
 

danielos54

Senior User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
555
Reaction score
44
Age
29
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

Bring
Up
My
Post
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

Troch? cieka ots :D
widz? ,?e strasznie du?e hity wprowadzi?e? na serwer :D
 

kolegakacpra

Active User
Joined
Jun 8, 2008
Messages
129
Reaction score
5
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

Po :
1. Zdj?cie mapki zaj**?e? z mojego by?ego OTS.
2. Nie da?e? ip, i oczekujesz, ?e b?d? pozytywne komentarze.
3. Niegdy? otserver.pl ? bhuhua teraz si? o?mieszy?e? na max , nie b?dzie na twoim serwerze ani jednego skrypta co by? na old uni.
4.Je?li planujesz zrobi? cos na wz?r old mojego to i tak wiem, ?e oTs nawet nie wypali, bo pewnie nawet mapki nie masz.
5. A propo w?asnego zdj?cia mapki to mo?e by? si? wzi? i sam zrobi? co?
6. ahuahuahuahuah
7. Zal mi twoich post?w ;)
8. hauehuehuehueaushxu
9. Poczekam zobacze mapke, zapowiada si? bardzo ?miesznie ;d
10. Skrypty ? W?tpie, ?e jaki kolwiek sam zrobi?e?.
11. HUAHUAHUAHU KURWA ALE POMPE MAM Z CIEBIE NAABSIE :d

Edit :
sorry bo nie zauwazy?em :
"Jak zapewne wiecie/wiedzieli?cie ( jak nie to opowiem troch? ), OTS zosta? shakowany przez znanego wam ( graczom graj?cym na Universe OTS ) niejakiego Aullus Pallek, Royal Hankon, oraz Ximarox ."
ahuheuahuhusauhsuhues :D Cz?owieku wiesz jak mi chumor poprawi?es :D?
Jak by to fenix zobaczy? to bym mia? kolejna beke, ?e dzieci w to wie?? . :D
 
Last edited:

danielos54

Senior User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
555
Reaction score
44
Age
29
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

Tylko si? nie pop?acz .
Jakby? niechcia? wiedzie? to domena otserver.pl jest ju? nam udost?pniona ;) .
Teraz tylko poprawiamy, oraz dodajemy miejscowo?ci do mapki, i nie p?acz tak, ok ? ;]

#topic
Ref .

A tak btw .
Por?wnaj sobie moje posty do twoich, a nast?pnie to przemy?l, kto pisze ?alowe posty ;) .
Wie?e przez ? z kropk? = brafo ;3, a gnoju wyzywa? od kur* to mo?esz wyzywa? kogo? w swoim domu, nie tutaj .
Raportuje .
 
Last edited:

kolegakacpra

Active User
Joined
Jun 8, 2008
Messages
129
Reaction score
5
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

O kurcze tylko nie to ?:<
Dzieciaku zrozum to jestes nieudacznikiem w?tpi?, ?e to ruszy ale c?? dzieci nadziei. Nigdy nie zapomn? jak p?aka?e? , jak res char?w zrobi?em :D
Og?lnie to next time r?b screena mapy sam, a wszeg?lno?ci, ?e tej mapy jeszcze nie masz wiec elo =-.-
#
Moze od kurw to u Ciebie wyzywaj?.
Czy pad?o co? obrazliwego? Czy mo?e dzieci problemy z czytaniem maja ;)
Gnoju lepiej sie stul bo wiekowo oraz itelektualnie jestes za nisko dla mnie, ?ebym mog? z toba porozmawia? normalnie.
# Chyba aportujesz piesku
 
Last edited:

derkon

User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

/\
/\ this is best ots
Universe OTS rox


jest to najlepszy ots na jakim kiedykolwiek gralem :]
 
Last edited:

KuKi^

New User
Joined
Sep 2, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

Gra?em na tym ots kuki pall przezylem tam fajne chwile ots upadl trudno nic nie jest stale ale chcialbym wrucic na niego no ale widzisz jezeli masz robic cos co nie konczysz to o czym mowimy zrobisz pogadamy.

PS jbc.pisac gg 295014 ktos z olda ;s
 

Xabarex

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
185
Reaction score
3
Age
30
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

Nie wiem, mo?e zagram i sobie p?jd? ;P
P.s wr?ci? si? pisz? przez ?
 

stomil1945

Advanced User
Joined
Sep 28, 2009
Messages
155
Reaction score
2
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

a wiadomo kiedy jest przewidywany start ?!
 

danielos54

Senior User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
555
Reaction score
44
Age
29
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

Aktualnie pracuj? nad OTS'em, robi? nowe miejscowo?ci, oraz obmy?lam jakby tu napisa? newsa, oraz musz? porobi? pare screen?w z OTS'a ; ).
A ty aullusku nie martw si?, niestety czy stety mam scrypty wszystkie : < .
A aullus tak btw, nie seple? tak, bo ten OTS co masz w podpisie, te? skrad?e? pomys? ;), co postawi?e? OTS na 2 tygodnie i koniec ?
Smutne ; < .

Pozdrawiam,
Danioo

#edit
Po pierwsze, nie bomba ;>, nawet ?alu nie wiesz jaki nick mia?em, po drugie poderwa?em siostr? cioteczn? ? a czy ty masz m?zg ? nawet o mnie nie s?ysza?e?, tak?e ryj tam ;) .
Jedyne co to mam na imi? Daniel, tylko tyle zgad?e?, reszta, nie dzisiaj ; < .
Pozdgarniaj wi?cej info na m?j tematu, to zobaczysz Xd, ?mia? mi si? chce z ka?dego twojego posta, no ale, przynajmiej mi nastr?j poprawiasz, oby tak dalej !! yeyeye ..

#kolegaciula
Jeste? Bogiem ;) .
#kolegaciula 2
A powiedz mi, gdzie to pisze, ?e to twoja mapa ? :O
 
Last edited:

kolegakacpra

Active User
Joined
Jun 8, 2008
Messages
129
Reaction score
5
Odp: Universe OTS - niegdy? otserver.pl

Oplu?e? si? jak tak podnieci?e? si?. Dobrze skoro masz wszystko to po co dajesz mojego screena mapy? Zal typo jestes dzieciak konkret. Nie wiem jak Cie nazwa? ale mia?em niez?? bek? jak pisa?e?, ?e siostr? cioteczna podrywa????
(jebni?ty?) Ju? nie seple? bo nie masz argument?w konkretnych a m?j podpis to co ci do tego? Stworzy?em Ots chocia? by? uruchomiony. Dobra dzieciaku we? stul dupe bo to czyta? nie przyjemne tylko smutne. Dorwa?o si? dziecko do komputera i my?li, ?e jest pro elo.
#Poza tematem
Pami?tasz bomba frajerze jak dupe mi liza?e? ?:}
Albo jak kumpla obgadywa?e? ?
Jestes konkret nie udacznik :}
Wi?c danielku peda?q pos?uchaj uwaznie skoro masz wszystko to czemu jeszcze nie start ? bujasz w oblokach dzieciaq. Ciekaw? jak z twoja domena , nie b?d? w to wnika? bo mnie to je**e. A ci?g?e aluzje, ?e shakowa?em Ots mam w du*ie.

Pozdro dla Ciebie frajerku (Zawsze i wsz?dzie nim b?dziesz) ! ?yj swoim internetowym ?yciem bo c?? ono Ci zosta?o ELo :}

#edit
HAHAHA AHHAHA AHAHHAHA
Dobry jeste? sam na Ciebie tak nawija?em zalu wi?c elo ??!!!
Nie zbieram informacji kumam, ?e frajer tak robi chodzi mi o Ciebie ciemniaku jak co?.
W miar? o m?zgu to pozdro bo u Ciebie go brak ?:()
Siostre agaggaaahahuah jak mi si? to przypomina mi si? jaki pojebany i bezm?zgi jeste?.
Ju? nie m?w, ?e nie. Rozumiem t?pak nawet nie ?apie to Ci pro?ciej wyt?umacze dzieciak kt?ry kupi? chara na otsie z name Kapitan Bombas hauhauhaua kolejna beka z gnoja. Pozdro frajerku ;}
Jak w pierwszym po?cie wspomnia?em brecha z twoich post?w i tyle :D

#danielos54
Ehh frajerq chcesz to se rob ale bierz swoje foty mapy. Nie wypowiadaj sie bez m?zgu na tematy na kt?rych nie masz jakiej kolwiek wiedzy.

#danielos54 2 frajer i bez m?zg
wejdz w moj temat identyko wiec kretynie pomy?l chwile bo to nie trudne a daje korzy?ci.
Dodane s? miejsca kt?re akurat by?y u mnie wiec gz noobsie jestes wiekszym debilem niz myslalem ;)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top