What's new

-Inne [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGAME]

Status
Not open for further replies.

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
2dwfcdy.png



Prosimy korzysta? z nowej wersji klienta gry: (rev. 1438)


Poradniki:
1. Jak zacz?? gra?? / ONE. How to begin in U2D world?





Unreal 2D OTS Beta Global
Start Up!From 2,5year unactive.
Time to recover the old engine!


IF YOU WANT TO PLAY AFTER THE START YOU CAN USE ACCMANAGER 1/1 OR ENTER IN CLIENT GAME. SHORT TUTORIAL HELP YOU TO CREATE FIRST FREE PREMMIUM ACCOUNT.
YOU INSTALL OUR CLIENT LIKE AS 3D RPG GAME, AND YOU DON'T NEED ANY IPCHANGERS.

STARTED NOW!

WWW:
DOWNLOAD CLIENT:
OUR SERVER FAQ:


Last Unreal 2D Update has been added on 2013.08.31, from this time we don't work anymore at this version. We recover project and continue this Tibia MOD from 2015.08.31-2016.02.11. In this time Unreal 2D has been online for First Open beta Test Login Server. From this time big part of textures and whole layout game has been changed. I said I end this project alone, yes it's true - from this time I work alone and end beta version without my old team. All anoying graphics has been deleted and changed. Over this time I updated some parts of game/Tibia MOD a lot of, and wait for other later versions of Unreal 2D. This isn't finaly version of Unreal 2D OTS. I am working on Laxity Server Build 1481~ or even later, but at this time I present for you dear Tibia player, version beta Build 1334~. A lot of change - MAP, SCRIPTS, SYSTEMS, and QUESTS, test IT! NOW! It isn't hurt -> download our opensource Unreal 2D Client with autologging and autoinstaller.

WARNING! If the server Game has Starting you should use Account Manager InGame: 1/1
or Create The New Account on our site:


YOU DONT NEED ANY IP CHANGER!
WE ARE GIVING FREE SMS POINTS FOR TOP5, TOP FRAGGERS, TOP SKILLS, Magic Range, etc.
WE ARE GIVING FREE SMS POINTS for LIKE! OUR FANPAGE:



WE ALSO PRESENT NEWEST TRAILER:

ENJOY OUR SERVER INFO AND SPECS!
16atuv5.png

2j0igl4.png

296hpu1.png

f0p1th.png

a23go2.png


All Credits for this Server has UnixStyle297 as known as (C) 2014-2016 PDX Server Inc.
All Graphics, even this made by UnixStyle297 is opensource. You are downloading fresh, raw client with AutoInstaller and AutoLogger from Viruses FREE!

~UnixStyle297~ has restricted rights only for him server as known as: Laxity Server Build 1334 Beta Version for included support time, then you may download this engine for FREE.

The support Time of first beta 1334 release has been expired at: 31.12.2017y.


Jestem otwarty na Wasze pytania pod numerem GG: 38431013 lub tutaj w tym w?tku.

FOR MORE INFORMATION VISIT OUR WEBSITE:

Additional Info:
- Processor Machine: AMD A6-APU Quad Core 1,8ghz x4 [6mb cache]
- 8gb DDR3 1600 MHZ
- NVIDIA QUADRO 2gb

- HDD 500gb
- Fast Downlink/Uplink 100mbps
- Only Best Mobile Computer Server on WINDOWS 8.1
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

Od?wie?am! 24h do startu!!!

Postaram si? jutro obudzi? po 18:00, najwy?ej start poczeka do rana. Bo mam jeszcze du?o roboty.
 

Czy

Active User
Joined
May 5, 2014
Messages
77
Reaction score
2
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

"Postaram si? jutro obudzi? po 18:00, najwy?ej start poczeka do rana." Tyle w temacie xD.
Czytaj?c wszystkie twoje wcze?niejsze posty poprawi? mi si? humor. Niczym TAJGER BONZO!
Jeszcze te twoje filmiki haha!!!
No przepraszam ale nie mog?em si? powstrzyma? xDD
 

paxtsw

Advanced User
Joined
May 6, 2009
Messages
195
Reaction score
4
Age
30
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

powiedz mi tylko, po co wam na dedyku GTX 260? :D

---------- Tre?? dodana o 12:58 ----------

powiedz mi tylko, po co wam na dedyku GTX 260? :D
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

"Postaram si? jutro obudzi? po 18:00, najwy?ej start poczeka do rana." Tyle w temacie xD.
Czytaj?c wszystkie twoje wcze?niejsze posty poprawi? mi si? humor. Niczym TAJGER BONZO!
Jeszcze te twoje filmiki haha!!!
No przepraszam ale nie mog?em si? powstrzyma? xDD

Ju? nie trzeba tego przek?ada?, start odb?dzie si? normalnie dzi? o godzinie 20:00. Mo?liwe z lekkim po?lizgiem do 15 minut. Bo wiadomo, naszym celem jest, ?eby ludzie stworzyli jak najwi?cej acc. Nie obchodzi mnie zdanie ludzi, nie ka?dy musi lubi?.
 

Caddie

User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
33
Reaction score
0
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

Widze w item shopie pare pokradzionych grafik z internet?w. To, ?e one s? w internetach nie znaczy, ?e s? freeware. ?ciagne klienta poszukam czy tam moich czasem nie ma.
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

Widze w item shopie pare pokradzionych grafik z internet?w. To, ?e one s? w internetach nie znaczy, ?e s? freeware. ?ciagne klienta poszukam czy tam moich czasem nie ma.

Nom tak teraz b?dziemy dochodzi? kto pokrad? grafiki, to ?e s? one udost?pnione i ju? 4 otsy z nich korzysta?y, to nie znaczy ?e ja jestem z?odziejem. Ju? to jeden robi? na tym forum.

Je?eli chodzi o krow? bia?? zosta?a ju? zmieniona w wersji 1314, bo wiem ?e by?a autorska, a ja nie zauwa?y?em. Co do reszty s? to itemy z losowych datapack?w z kt?rych korzysta?o ju? conajmniej 5 serwer?w.
 
Last edited:

Caddie

User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
33
Reaction score
0
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

Mo?e wstrzyma?bym si? z nazywaniem kogokolwiek z?odziejem. Ja po prostu pije do tego
All Graphics, even this made by UnixStyle297 is opensource.
zdanie, kt?re ci?gle przewija si? w twoim projekcie a jest zwyczajnie k?amstwem.
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

Mo?e wstrzyma?bym si? z nazywaniem kogokolwiek z?odziejem. Ja po prostu pije do tego zdanie, kt?re ci?gle przewija si? w twoim projekcie a jest zwyczajnie k?amstwem.

Od wersji 1314 raczej tak, ja to ci?gle namawiam do aktualizacji klienta na bie??co. Krow? zmieniono w wersji 1314 i to chyba tyle co do grafik. A ?e niekt?rzy korzystaj? z instalatora przedawnionej wersji to ich problem.

Aha, i tu jest pewien b??d bo nie to chcia?em przekaza?. A pisa?em na szybkiego zapowied?.
All Graphics, even this made by UnixStyle297 is opensource.
A chcia?em napisa?, PL:
Pomijaj?c wszystkie grafiki, UnixStyle297 przekazuje pe?ne prawo do u?ycia jego grafik jako OpenSource.
, Inne grafiki s? to oczywi?cie nieu?ytki, kt?rych w?a?ciciel gdzie? zagin?? lub z losowych datapack?w ots?w RPG. Temu zosta?y potraktowane jako opensource, je?eli z neta bra?em obrazki tzw. sprity a kto? zastrzega do nich prawo, prosz? o dostarczenie mi tej informacji, w kolejnej wersji klienta grafiki na pewno zmienimy.
 

Takisobie1

Active User
Joined
May 9, 2015
Messages
89
Reaction score
0
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

przecie? wszyscy u?ywaja np grafik tibi.com wi?c co to za r?znica czy uzyjesz czyjej? ? przecie? w?tpie zeby kto kolwiek co robi sprity lata? i robi? papierek ze o to ten sprit jest jego autorstwa ka?dy tak pisz? a i tak jak kto? uzyje na serwie to chuja mu zrobi? eh

---------- Tre?? dodana o 19:46 ----------

przecie? wszyscy u?ywaja np grafik tibi.com wi?c co to za r?znica czy uzyjesz czyjej? ? przecie? w?tpie zeby kto kolwiek co robi sprity lata? i robi? papierek ze o to ten sprit jest jego autorstwa ka?dy tak pisz? a i tak jak kto? uzyje na serwie to chuja mu zrobi? eh

a tak ?eby tematu nie zasmieca?

wbije na serwer tylko mam pytanie masz zamiar co? jeszcze z grafik dodawa?? moze dodaj wszystkie z 10.91+ i do tego jeszcze te kt?re znalaz?e? czy je masz to b?dziesz mia? wiecej mozliwosci do robienia expow itp to tylko moje zdanie :p
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

przecie? wszyscy u?ywaja np grafik tibi.com wi?c co to za r?znica czy uzyjesz czyjej? ? przecie? w?tpie zeby kto kolwiek co robi sprity lata? i robi? papierek ze o to ten sprit jest jego autorstwa ka?dy tak pisz? a i tak jak kto? uzyje na serwie to chuja mu zrobi? eh

---------- Tre?? dodana o 19:46 ----------

przecie? wszyscy u?ywaja np grafik tibi.com wi?c co to za r?znica czy uzyjesz czyjej? ? przecie? w?tpie zeby kto kolwiek co robi sprity lata? i robi? papierek ze o to ten sprit jest jego autorstwa ka?dy tak pisz? a i tak jak kto? uzyje na serwie to chuja mu zrobi? eh

a tak ?eby tematu nie zasmieca?

wbije na serwer tylko mam pytanie masz zamiar co? jeszcze z grafik dodawa?? moze dodaj wszystkie z 10.91+ i do tego jeszcze te kt?re znalaz?e? czy je masz to b?dziesz mia? wiecej mozliwosci do robienia expow itp to tylko moje zdanie :p

Nic z tibii 10.91, tylko w?asne pomys?y. Nale?y ca?y czas aktualizowa? klienta! O wersjach przysz?ych powiemy p??niej. Dost?p do nowych teren?w aktualizujemy co kilka wersji.
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

Currently 17 players are ONLINE - 18 are active and -1 is AFK on Unreal 2D Beta - Air.

wielki start widz?
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

Currently 17 players are ONLINE - 18 are active and -1 is AFK on Unreal 2D Beta - Air.

wielki start widz?

by?o 30 na poczatku, na 8x expie to i tak du?o, a? bardzo du?o, na ots liscie xinna pewnie mamy ju? bana, bo ten cz?owiek nie pu?ci jak wbije 30+ os?b na serwa mimo ?e jest afk system :).

Godzina robi te? swoje, dzieciaki do szko?y id?, a po drugie, ?eby?my mieli countdown to by?oby 30x wiecej graczy, jednak rookgard jest na tyle maly, ze ci uciekali gdzie byl exp szukajac go, team pomagal robic zadania, tak czy siak dla mnie sie podobalo jak sie wszyscy o gpki bili,

btw. wielki start to bedzie za 6 miesiecy jak wszystko poprawimy i wyjdzie wersja finalna.

Pozdrawiam.
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

f5! wbija?! za chwil?, restart za 10 minut, wracamy za chwilk? bo aktualizacja.
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

Refresh! Zapraszamy! Zmieniono hity killera i paralize niekt?rych mobk?w.

 

xaratex

Senior User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
1,076
Reaction score
16
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

Wyjebcie to radio na tej stronie, bo az odechciewa na niej siedziec
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

Wyjebcie to radio na tej stronie, bo az odechciewa na niej siedziec

No jutro z ra?ca obiecuj? ?e przy kolejnej aktualizacji zmienimy troch? map?, po stronie serwera niekt?re wzmianki oraz radio na stronie ju? bez intra, wpierniczymy tam hiphop i takie tam inne rzeczy. Trzeba troch? co? inowacyjnego wprowadzi?.
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

F5! Serv zn?w Online - zapraszamy na global Beta!
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

f5! Serwer online 3 dni, a wi?ksze zainteresowanie ni? RL Map? z Krailos.

Zapraszamy do zak?adania kont. I dzi?kujemy za 13,5k wy?w. na torg.
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [Unreal 2D] Beta Global Server START - 14.03.2016 H: 20 [FREE POINTS] [OWN TEXTURES] [MUSIC INGA

f5! Serwer online 5 dni!

 
Status
Not open for further replies.
Top