What's new

Upadek GTA IV PC

Status
Not open for further replies.

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Przedstawiam Wam pewien filmik z humorem :p warto si? troszk? zrelaksowa?.



a teraz czekam na opinie... ;)
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Upadek GTA IV PC

GTA VI i tak upadnie. Przez piractwo. Teraz ju? tysi?ce polak?w pirac? t? gr? i ta liczba ca?y czas ro?nie.
 

Marshal

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
299
Reaction score
21
Age
29
Odp: Upadek GTA IV PC

Mi si? wydaj?, ?e nie ma ju? tylu pirat?w. Nawet najwi?kszy dres w mojej klasie kupi? GTA w sklepie.
Nie s?dz?, ?e upadnie. xD
A co do filmu to fajny.
 

Hopyz

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
39
Reaction score
7
Odp: Upadek GTA IV PC

GTA VI i tak upadnie. Przez piractwo. Teraz ju? tysi?ce polak?w pirac? t? gr? i ta liczba ca?y czas ro?nie.
Lol, czyta?em, ?e za czas?w premiery w Indiach jakiej? gry, mo?e San Andreas kupi?o j? 130, po tygodniu licznik podni?s? si? do 240, natomiast ?ci?gni?? z torrent?w by?o oko?o 10 ty?~
I co? Gra w Polsce dalej kosztuje 90 z?, a rs wydaje kolejne cz??ci GTA.

Piraci wyrabiaj? mark? ; ]
 

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
Odp: Upadek GTA IV PC

@Hopyz
No nie wiem, ja swoj? kopi? kupi?em za 150 z?. (@Edit Aaa, chodzi ci o San Andreas! xD)

GTA IV na pc zawiod?o, to trzeba przyzna?. Optymalizacja do dupy, trzeba instalowa? dodatkowe oprogramowanie ?eby pogra?, Polska jest "unsupported" w windows live (czyli je?li chcesz gra? w multiplayerze, musisz nielegalnie [jest to zabronione, podszywanie si? pod inn? nacj?] stworzy? konto na kraj kt?ry jest "supported") i do tego strasznie d?ugo si? w??cza :p

Co do piractwa to jest jednak zaleta, ?e strasznie ci??ko t? gr? spiraci?. A je?li si? to zrobi, nie ma si? dost?pu do po?owy funkcji, tutaj Microsoft & Rockstar Company si? jednak wykazali.

?ATKI, ?ATKI, LATKI!! CHCEMY ?ATEK!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:

Podsumowuj?c, chroni? swojego biznesu to umiej?, jednak zrobi? co? dobrze i porz?dnie to ju? nie koniecznie :/
 
Last edited:

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Upadek GTA IV PC

GTA VI i tak upadnie. Przez piractwo. Teraz ju? tysi?ce polak?w pirac? t? gr? i ta liczba ca?y czas ro?nie.
Nie ma jeszcze Gta VI jest Gta IV
a ten filmik lipa mi sie nie podoba ...beznadzieja bardziej mi sie podoba hitler banned in tibia chocia? to znam ;p
 
Status
Not open for further replies.
Top