What's new

Update 8.21

Status
Not open for further replies.

Chajtek

Ten prawdziwy...
Joined
Apr 20, 2008
Messages
483
Reaction score
41
Na pocz?tku CipSoft umie?ci? taki tekst:

Dzisiaj wprowadzone zosta?y dwie ma?e ?atki.
Podczas zapisu serwer?w zosta? wprowadzony pierwszy patch. Poprawiono kilka liter?wek w tekstach NPC i b??d?w na mapie. Ponadto‚ kilka miejsc na Rookgaardzie zosta?o poszerzonych‚ aby uniemo?liwi? blokowanie przej??. Ostatnia zmiana dotyczy summon?w - Cipsoft zauwa?y? sw?j b??d i wycofa? blazing fire elementala z listy potwor?w‚ kt?re mo?na przyzwa?.
Druga ?atka nieznacznie zmodyfikowa?a klienta w celu ?atwiejszego rozpoznawania b??d?w. Jak zawsze nowa wersja klienta powinna ?ci?gn?? si? po zalogowaniu do gry - w przypadku problem?w mo?na go pobra? z sekcji download na tibia.com.

Ale nie napisa? nic o tym ,?e teraz ka?de u?ycie bota lub Tibi MC ko?czy si? banem. Dopiero kilka dni po update ukaza? si? tekst:

Ponad 600 kont graczy zosta?o zbanowanych z powodu modyfikacji przy najnowszym kliencie.

?wie?y patch zosta? tak zrobiony‚ ?e ka?da zmiana [ka?dy Hex] zostaje automatycznie zg?oszona do serwera‚ co powoduje ban konta. CipSoft apeluje‚ aby gra? uczciwie i nie wprowadza? ?adnych zmian w ich pracy.


Wi?c sami widzicie ?e botterzy ,kt?rzy u?ywj? pot??nych bot?w na expienie itd i trak?e mali botterzy ,kt?rzy u?ywaj? Tibi GG na ?wiat?o albo na niewidzialnych. Nawet ?owienie rybek na bocie mo?e sko?czy? si? banem.

Tekst z Torga.
 
Last edited:

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Fajnie ze Cipsoft wprowadzi? ten `antybot` nareszcie gra stanie si? czystsza, wielki plus tego update ;P
 
N

Napster

Guest
Hahah, oznacza to, i? nie b?d? m?g? zmieni? wygl?du swojego klienta Tibii (inna tapeta? okienka startowego) aczkolwiek jest to dozwolone? Ciekawe.

Co do zbanowanych kont:
Name: Tarrin Kerrax
Banished: until deletion because of using unofficial software to play

Ach te dzieci allegro.

Pozdrawiam,
Napster.
 

Chajtek

Ten prawdziwy...
Joined
Apr 20, 2008
Messages
483
Reaction score
41
Nie jestem pewien co do wygl?du ,ale wydaj? mi si? ,?e to tylko si? tyczy bot?w 8.20. Czyli jak wyjd? 8.21 to chyba problemu nie b?dzie bo debug+wys?any raport do CipSoftu=BAN lub co? innego.
 

The_LoLekK

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
237
Reaction score
41
Heh ,600 zbanowanych kont :p CipSoft musi mie? swoje na wierzchu :p
 

lord.tp

Active User
Joined
Jul 6, 2008
Messages
63
Reaction score
1
dzis widzialem na securze 33 knighta botujacego na trolach w ab ponad godzine siedzial i nic
 

Yobosan

User
Joined
Jul 3, 2008
Messages
13
Reaction score
0
No i jest GIT!!!

Ale ja i tak nie gram w rl na razie tylko w otsa :pP

Ale ciesz? si? !!

P.S. Czekam na TIBIA GG :p:D:D:D
 

baambaaam

Active User
Joined
Jun 21, 2008
Messages
100
Reaction score
2
Nie wiem czy dobrze my?l?, ale do nich pewnie dochodzi wiadomo?? wtedy gdy wy?lemy b??d w czasie powt?rnego uruchomienia klienta.

Jak kto? wie jak to dzia?a... czy to co m?wi? to prawda to niech mi napisze o co z tym kaman bo nie lubie zbiera? r?cznie pieni?dzy do plecaka :D
 

Unado

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
439
Reaction score
14
Age
29
To troch? z?a informacja(dla botter?w ) no ale przynajmniej wr?ci klimat tej gry (w jakim? stopniu) ;]

Pozdro ;]
Bartke
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Moim zdaniem CipSoft powstrzyma? boter?w tylko na chwil?. Po jakim? czasie hakerzy zablokuj? wiadomo?? o edycji klienta do Cip Softu. To tylko kwestia czasu...
 

Kolacjetr

Active User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
60
Reaction score
3
Hoster said:
Moim zdaniem CipSoft powstrzyma? boter?w tylko na chwil?. Po jakim? czasie hakerzy zablokuj? wiadomo?? o edycji klienta do Cip Softu. To tylko kwestia czasu...

omg ciekawe jak shakuja cipow

Co do update to jest jeden z najlepszych z powodu systemu anty botowym no i sko?czy sie trapowanie na roku przynajmniej w niekt?rych lokalizacjach ;)
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
No i dobrze, ?e CipSoft wprowdzi? takie co? i zrobi? poserzone miejsca, bo czasami stan? Ci i sie nie rusz?, a tera umo?liwi to lepsze przemieszczanie si? po terenie.
 

drealen

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
193
Reaction score
4
Bardzo dobrze ?e jest system anty bot, ale niepokoi mnie to bo jak ja np postanowi? bym sobie dla jaj przet?umaczy? cho?by jedno s?owo w kliencie to od razu dostane bana, albo mam nadzieje ?e tak nie jest ale jak kto? sobie zmieni sk?rk? to dostanie bana.(chocia? jak si? d?u?ej zastanowi? to pisze ?e ka?da pr?ba modyfikacji hexuw a nie plik?w graficznych ;p)
 

Chajtek

Ten prawdziwy...
Joined
Apr 20, 2008
Messages
483
Reaction score
41
Zgadzam si? z tob? Hoster.
@baambaam - jest w tym troch? racji, tzn. jak naci?mniesz ok to wy?le a jak to drugie to chyba nie ale pewno?ci nie masz ;/
 

Bufin

User
Joined
Jul 4, 2008
Messages
20
Reaction score
2
no troch? przegi?cie jak nie mo?na zmieni? layouta tibii i do tego nie mo?na mie? light hacka u options ustawione. Nigdy nie botowa?em na MC ani NG wi?c nie skasuj? mi postaci ;-)
 

Tiwero

New User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
0
Reaction score
0
No ale wlasnie tu wielki Plus dla ludzi z CIPu ze zrobili tego antybota ale jak juz napisal jeden z uzytkownikow to tylko chwilowe... Niedlugo ktos pewnie wynajdzie jakies sposob na zablokowanie tych wiadomosci no ale po co... Lepiej by bylo jakby nikt tego nie wynalazl bo Tibia stala sie bezsensu... Teaz to kazdy botuje zeby tylko lvl wbic... zeby tylko byc najlepszym... a po co im to?? Tibia jest po to zeby sobie pograc pozwiedzac swiat ktory ciagle jest rozbudowywany a nie po to zeby ciagle siedziec na expie i lvl jechac jak to niektorzy maniacy robia... A zreszta niema co sie rozpisywac...

Pozdro
Tiwero ;)
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
omg ciekawe jak shakuja cipow

Co do update to jest jeden z najlepszych z powodu systemu anty botowym no i sko?czy sie trapowanie na roku przynajmniej w niekt?rych lokalizacjach ;)

Nie chodzi?o mi o schakowanie Cipow, ale informacj?m kt?ra jest wysy?ana do nch przez klient owszem. Jak ju? wspomnia?em wy?ej, ten "anty bot" to rozwi?zanie chwilowe. Moim zdaniem ten anty bot system m?g? by by? bardziej skuteczny, gdyby Cip Soft nie ujawni? tego sposobu...
Chocia? ?eby ju? nie mo?na by?o zmieni? skurki tibii, albo przet?umaczy? sobie klienta to te? lekka przesada.
 

Moglos

User
Joined
Jul 10, 2008
Messages
14
Reaction score
0
W tej grze nic niema poprostu tylko potworki i beznadziejni ludzie...niewida? nieba a w L2 jest wszystko....wiecie tibie graja nooby a w l2 spox go?cie ;)
 

Sarza

User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
23
Reaction score
0
Ja si? ciesz?,wreszcie nie b?dzie tyle kolejek,ale po jakim? czasie hakerzy opracuj? jak?? "blokad?" wiadomo?ci oedycji klienta jak juz wspomnia? otym Hoster...

...600kont zbanowanych to mi si? podoba :D
 
Status
Not open for further replies.
Top