What's new

Usuni?cie tag?w w Narz?dziach.

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
To nie propozycja, to nie pro?ba to jest bardzo wielki b??d. Kiedy to wielu moderator?w, supporter?w zasuwa?o i dba?o o Narz?dzia jak najlepiej to teraz nasta?y czasy kiedy to moderatorm nie chce si? nawet dodawa? ?miesznych tag?w co jest bardzo banalne by u?wiadomi? tych co nigdy nie mieli styczno?ci z moderatorem na forum opisz? jakie to ?atwe:
2lpm(lewy klawisz myszy) obok nazwy tematu - edycja w czasie rzeczywistym nam si? uruchamia - dodajemy tag i enter - koniec ca?a filozofia tag?w.
No lecz musia? kto? si? znale?? na milion pokole? moderator?w i dojeba? epic nie wiem jak to nazwa? przys?u?enie si? czy zagro?enie forum? Z tego co ka?dy wie i ja wiem to moderator powinien rozwija? dzia?, a nie go cofa? w rozwoju. Tagi istnia?y by wszystko wygl?da?o przejrzy?cie oraz by wiadomo by?o o jakiego bota chodzi. Teraz co? Moderatorka - Kate Sayuki, kt?ra nie odr??nia tag?w od prefix?w czego przyk?adem s? dwa ju? wycofane u mnie ostrze?enia za z?y raport kiedy to wys?a?em oko?o 30 raport?w z tre?ci? "brak tag?w", bo ju? mia?em do?? tej ignorancji, je?eli chodzi o tagi w tym dziale. Kiedy by?y tagi dodawane na bie??co wszystko przejrzy?cie wygl?da?o, a teraz co?
Poszukuj? - Tibia.net.pl
Boty - pomoc - Tibia.net.pl
Jak widzimy troch? nie ten teges to wszystko wygl?da. Tutaj macie wygl?d tego dzia?u z tagami:
Boty - pomoc - Strona 5 - Tibia.net.pl
Poszukuj? - Strona 10 - Tibia.net.pl
Czy nie lepiej to wszystko wygl?da? No ale co tam po co w og?le dodawa? tagi? Najlepiej usun?? tematy o tagach nie odklei? ich(gratuluj? przyswojenia podstaw moderacji) oraz tak?e nie edytowania regulamin?w przy czym dodania tak?e odpowiedniej adnotacji, lecz jak dla mnie Tagi powinny zosta? przywr?cone gdy? dzi?ki nim pod forum narz?dzia jako? wygl?da?o, a teraz jest tam istny chaos. Ja rozumiem ile to czasu mo?e czasem zaj?? dodawanie tag?w, ale je?eli nie potraficie po?wi?ci? tych 15 minut na ogarni?cie pierwszych stron boty - pomoc i poszukuj? no to gratuluj? za anga?owania w ?ycie forum jako moderator tematyczny. Dla mnie to jest ?mieszne, bo ja jako moderator by?y narz?dzi to miewa?em czasy, ?e rzyga? mi si? chcia?o tym, ?e ludzie nie dodaj? tag?w, lecz dodawa?em za nich je i warnowa?em odpowiednio delikwent?w, a? wreszcie sta?o si? to normaln? czynno?ci?, kt?ra nie by?a czasoch?onna by?a to kwestia paru minut.



Ten temat ma na celu u?wiadomienie jak bardzo jest to powa?ny b??d. Co administracja z tym zrobi mi to lata szczerze powiedziawszy, bo i tak moderatorzy lej? na te tagi, a siedz? tylko na dupie i czekaj? na globala za nic, co ostatni czasy jest modne.
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Usuni?cie tag?w w Narz?dziach.

Troch? jest z tym problem?w gdy? trzeba si? spyta? autora jak to bot i raportowa? delikwenta. Z?ym wyborem by?o usuni?cie tych tag?w, jak najbardziej powinny one wr?ci? w ?ycie forum.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Usuni?cie tag?w w Narz?dziach.

Troch? jest z tym problem?w gdy? trzeba si? spyta? autora jak to bot i raportowa? delikwenta. Z?ym wyborem by?o usuni?cie tych tag?w, jak najbardziej powinny one wr?ci? w ?ycie forum.
Wtedy moderator mo?e doda? tag "Inne", a je?eli autor nie poda? w tytule o jakiego bota chodzi to na pewno w tre?ci posta jest taka informacja, a to tak samo jest bardzo ?atwe do sprawdzenia bez otwierania tematu - wystarczy najecha? myszka na nazw? tematu i wy?wietla si? cze?? posta w okienku, a jak tam nie b?dzie to co to za problem wej?? w temat?
 
Top