What's new

Uszek-Ide [ Nowy Track ]

Status
Not open for further replies.

Boshe

Active User
Joined
May 6, 2009
Messages
125
Reaction score
34
Siemanko. Nie mog?em si? powstrzyma? od nagrania, bo zakocha?em si? w tym bicie. Nagrane na starym majku, nowy czeka na poczcie, jak dzisiaj odbior? to jako?? b?dzie poprawiona i o niebo lepsza. A narazie oceniajcie to co jest na obecny czas. :D




@DOWN
T? wad? wymowy s?ycha? tylko dlatego, ?e nagrywa?em na chujowym majku.
Zreszt? nie mam zamiaru znajdywa? sobie innego hobby. To raczej mi?o?? ; )
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: Uszek-Ide [ Nowy Track ]

Wykonanie dobre, ale masz "wad?" wymowy i wymawiasz donio?lej: "?", "?", "sz", "cz".
Nie ?ebym si? czepia? - znajd? sobie inne hobby.
Mo?e innym si? podoba ten g?osik, ale mnie nie ^^
 

Boshe

Active User
Joined
May 6, 2009
Messages
125
Reaction score
34
Odp: Uszek-Ide [ Nowy Track ]

Zwij jak chcesz. Ja robi? rap ; )
 

shadow3645

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
335
Reaction score
15
Odp: Uszek-Ide [ Nowy Track ]

kawalk mi sie calkiem podoba. dwj cos na szybszym bicie ;d
 

pui

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
275
Reaction score
18
Odp: Uszek-Ide [ Nowy Track ]

Seplenisz.

Ta prze?pa?e? kilka razy HAHAHA, kolejne bezpodstawne g?wno i robienie z siebie niewiadomo kogo, kurwa.

Id? pisa? bajki, przynajmniej nie b?dziesz musia? ich ?piewa?.
Mi?o?? do rapowania ch?amu i opowiadania o sobie niespe?nionych rzeczy, nie my?l sobie, jak poseplenisz do kogo? w rl takie bujdy to ci? nie b?d? propsowa? a wy?miej? jak ja, lol

Opowie?ci dziwnej tre?ci, fermenty siane,
Napi?te lamusy, wydygane,
W czasie konfrontacji ka?dy chuja pali,
W chuja wali jebana plaga robali.

Wara z tym discorapem

@down
lol, a co to ma za zwi?zek, nom, wierze bo sam si? obracam w takim towarzystwie i wiem conieco na ten temat.
Pr?bowa?e? co? wydedukowa? i wysz?o mas?o ma?lane, s?uchaj sobie rapu o niczym dalej
A tekst rpk po prostu ?wietnie pasuje do tej sytuacji, chocia? o pseudoraperach nawija bardzo du?o os?b, ale to akurat z ostatniej p?yty, wi?c bardziej mi podszed? ;)

@down/edit2
TA OMG dobra, id? po?paj z gimnazjalistom to zobaczysz jak szybko zaliczysz 48 a potem sanki, ryj ju? bo wykluczasz g?wnie sam siebie, b?dziesz mnie poucza? marnymi ripostami, nie odpisuje ci bo g?wno wiesz a pr?bujesz si? wypowiada?, wracaj s?ucha? eldo
 
Last edited:

kambek

User
Joined
May 18, 2011
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Uszek-Ide [ Nowy Track ]

no dobra jak ju? rzucasz tu jakie? teksty rpka, to dlaczego wierzysz w autentyczno?? ich tekst?w? czy nie wierzysz w nic i ?yjesz w iluzji, bo sam niczego nie do?wiadczy?e??
no offence

#edit
skoro ja s?ucham rapu o niczym, to ty tym bardziej, sorry, rpk - mo?e jest o czym?, ale to rap kierowany w gimnazjalist?w, a ja nie mam zamiaru si? z tym uto?samia?.
ju? pomijaj?c to, ?e walisz na o?lep bo nawet nie wiesz czego s?ucham - a nie komentowa?em zwrotki autora tematu, wi?c komu wysz?o to co wysz?o.

nie kreujesz si? na debila na tym forum, wi?c rzucenie tekstu rpk by?o dla mnie prowokacj?, spoko - wybacz?, no albo jednak jeste? debilem, w takim razie to ja przepraszam, weso?ych ?wi?t
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top