What's new

Uwaga na niebezpieczne strony. Nie chcesz mie? "hacka" ? Wejd?!

Gobbi

Active User
Joined
May 13, 2009
Messages
59
Reaction score
10
Po d?ugiej obserwacji postanowi?em ?e podziele si? w wami t? wiadomo?ci?.
Ot?? autor strony tibia-access.pl okrada ludzi, wcze?niej posiada? on stron? tibia-skupisko.pl gdzie robi? wt, przekonywa? nas ?e da nam kase i to nie ma?o. Dla testu zrobi?em z nim wt, da?em mu 500k i mia? mi niby da? 550k na innym serwie. Oczywi?cie oszuka?, posiadam tak?e archiwum z gg jak po ca?ej sytuacji t?umaczy? si? ?e otrzymuje tylko darowizn? i nie ?amie ?adnego prawa.
Teraz widz? ?e zmieni? strone, na stronie ma swoj? sprzeda? gp, wszelkie wt, sprzeda? postaci itd, jednak co zwr?ci?o moj? uwag? to wsz?dzie gdzie wchodzimy wyskakuj? nam okienko z jav?. Pod ?adnym pozorem nie klika? RUN, kilkamy Close, bo jest to oczywi?cie keylogger gdzie autor jeszcze bardziej si? wzbogaca okradaj?c nasze postacie.
Tak czy siak, czy to keylogger czy nie, nie polecam nikomu tej strony, ja, jak i m?j kumpel stracili?my u niego kase, nie du?o ale chodzi?o tylko o sprawdzenie czy oszukuje.
A wi?c macie teraz ode mnie moje s?owo i przy okazji nie musicie si? po?wi?ca? ?eby sprawdzi? czy nie oszukuje czy nie.
Prosz? o przyklejenie tematu ?eby nikt z u?ytkownik?w tego forum czasem si? nie zalapa? na tego z?odzieja.
Ps. Nie radze tak?e pisa? do niego i wmawia? mu ?e jest oszustem bo od razu zacznie was przezywa? a na ko?cu was zablokuje :)
No c?? takie czasy, ka?dy widz? chce ka?dego okrada?, szkoda ?e policja nie mo?e nic z tym zrobi?
Jakby co posiadam nr gg autora strony, gdzie w opisie ma swoje aukcje.
Pisz? on tak?e ?e zam?wienia sk?ada si? przez gg, gdy pyta?em si? czy wystawi aukcje na allegro, wkurza? si? i m?wi? ?e tego nie zrobi - wiadomo czemu nie :)

EDIT:
Nie chcesz mie? "hacka" ? CZYTAJ!
B?d? tu tak?e zamieszcza? inne niebezpieczne strony zwi?zane z hackingiem. Uchroni to was przed utrat? postaci. Prosz? wi?c przegl?da? moje posty.

Je?eli nie jeste? pewny do jakie? strony, zamie?? j? w tym temacie, dok?adnie przepadam strone oraz pliki kt?re mo?na z niej ?ci?gn?? i dam zna?. Nigdy nie r?b tego sam jak si? nie znasz. Ja nie gram ju? w Tibie wi?c mog? sobie pozwoli? na takie badania bo wiem ?e niczym mi to nie grozi.

TROCH? TEORI
?eby by?o jasne "hack" jak to wi?kszo?? os?b na to m?wi spowodowany jest tym ?e uruchamiamy, wcze?niej oczywi?cie pobieraj?c oboj?tnie jak? aplikacje, zwykle jest ona zwi?zana z Tibi? i gdy uruchomimy t? aplikacj? b?dzie ona oczywi?cie dzia?a?, lecz ma ona w sobie "keyloggera" czyli wirusa kt?ry odczytuje nasze wpisane has?a i loginy do gry Tibia. Oczywi?cie s? te? takie keyloggery kt?re odczytuj? tak?e has?a np na email czy bankowe. Dlatego nale?y na nie bardzo uwa?a?. Postaram si? wi?c w tym temacie od tego Was uchroni?.

Notka moderatorska:
Wydaj? mi si?, ?e temat zas?uguje na przyklejenie, a autor na ma??, skromn? reputacj?.//Rea~
 

Kantone2

User
Joined
May 22, 2011
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

thx za informacje prosz? ten temat przykleji? bo to jesr kradzie?a to jest nie mile widziane w wirtualnym ?wiecie. Ja zg?osze t? strone jako oszustwo i mo?e j? zablokuj? dzi?kuje za uwage.

@edit
Zg?osi?em t? stron? i zg?oszenie mo?e przyjm? w ci?gu 24h (mo?esz by? prze?uchiwany w sprawie wirtualnego oszustwa)
 
Last edited:

Gobbi

Active User
Joined
May 13, 2009
Messages
59
Reaction score
10
Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Gdzie to zglosiles?
Jak sie ze mn? skontaktuj??
Chetnie udziele informacji
 

Staken13

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
275
Reaction score
13
Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Przecie? to od razu wida? ?e ta strona to nic innego jak czyste hakowanie. A co do "przes?uchiwania" , co mu zrobi? ?? nic !. W najlepszym wypadku zablokuj? mu stron?. Ale co to da ? jak w 20 minut powstanie nowa, tylko z inn? nazw? ... Ogarnijcie si? mo?e ? Za to co on robi, niema kary :D Poniewa? wchodzicie na t? stron? dobrowolnie.
 

sorenna

Active User
Joined
May 3, 2010
Messages
61
Reaction score
2
Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Witam!!!
Tibia-Access.pl
No coz poprostu jeden wielki Walek i kretactwo prosze nic nie kupowac...
na stronie nie dziala aplikacja zwiazana z cenami itd. wiec zamowienia skladaja na GaduGadu
na sprobowanie wzielem pacc na 30 dni, mialem wziac duze zakupy ale niestety...
Potwierdzam te nie udane zakupy dwoma screenami.

p.s. Mam nadzieje ze zrobicie cos ta strona zeby nie oszukali juz nikogo...
 

Gobbi

Active User
Joined
May 13, 2009
Messages
59
Reaction score
10
Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

A co z kradzie?? z poprzedni? stron? kiedy jeszcze istnia?a ?
Tibia-Skupisko.pl
Straci?em przez tego go?cia 50z?
My?le ?e na pewno da sie to jako? zg?osic tylko podobno koszt tego wszystkiego przewa?y te moje 50zl
 
Last edited:

Roth

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
71
Reaction score
6
Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Strona zosta?a wy??czona:
Witam. Dzi?kujemy za informacj? - hosting ju? blokujemy.
- Ukryj cytowany tekst -
On Mon, 23 May 2011 18:29:12 +0200, Damian B~~ <~~~~@gmail.com> wrote:
Strona o adresie Tibia-Access.pl, kt?r? hostuje Nicehoot.pl jest
niezgodna z polskim prawem. Gdy? strona s?u?y do czerpania z niej z
zysk?w (Hacking)
 

Gobbi

Active User
Joined
May 13, 2009
Messages
59
Reaction score
10
Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Roth, powiedz nam gdzie mo?na zg?osi? takie strony zeby zosta?y one zlikdidowane?
 

Gobbi

Active User
Joined
May 13, 2009
Messages
59
Reaction score
10
Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Autor stworzy? now? strone, GDZIE KOLEJNY RAZ OKRADA LUDZI

Tibia-Sklep.pl

Roth powiedz mi gdzie mozna zglosi? te oszustwo to sam bede usuwa? mu te strony.
Za kazdym razem w swoje strony wgrywa niebezpieczne oprogramowanie ktore objawia si? instalacji javy
 
Last edited:

Roth

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
71
Reaction score
6
Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Napisa?em do administracji ;)
Dzi?kujemy za zg?oszenie - r?wnie? zablokowano.
- Ukryj cytowany tekst -
On Tue, 24 May 2011 17:18:38 +0200, Damian B~~~~~~i <~~~@gmail.com> wrote:
Strona o adresie Tibia-Sklep.pl, kt?r? hostuje Nicehoot.pl jest
niezgodna z polskim prawem. Gdy? strona s?u?y do czerpania z niej z
zysk?w (Hacking)
 

Gobbi

Active User
Joined
May 13, 2009
Messages
59
Reaction score
10
Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Podaj mi do nich maila, b?d? si? tym zajmowa? ?eby za ka?dym razem blokowac strony tego z?odzieja.
Na razie autor nie za?o?y? nowej strony, jak doda od razu to wam zg?osz?.
Postanowi?em ?e temat urozmaic? w kolejne niebezpieczne strony przez kt?re mo?ecie mie? hacka.
 
Last edited:

Katio

Advanced User
Joined
Apr 28, 2011
Messages
308
Reaction score
14
Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

My?l? ,?e warto przyklei? ten temat i aktualizowa? co jaki? czas z podaniem linku do kolejnej jego strony bo znaj?c ?ycie dalej b?dzie to robi? pod innym adresem. Dzi?kuje bardzo za ostrze?enie.
 

Gobbi

Active User
Joined
May 13, 2009
Messages
59
Reaction score
10
Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Dodaje kolejne niebezpieczne strony:
1. Strona, gdzie autor udost?pnia innym swojego ip changera pod ka?d? wersje Tibii lecz z keyloggerem.
www.ipchanger.biz
Nic z niej nie ?ci?ga?!
Znalaz?em j? na pierwszej stronie po wpisaniu w google tagu "tibia ip changer"

Nod32 mi j? zablokowa? po paru minutach przegl?dania:
Dost?p do strony zosta? zablokowany przez ESET NOD32 Antivirus.
Strona znajduje sie na li?cie stron zawieraj?cych wirusy i inne niebezpieczne
aplikacje. Lista jest definiowana przez producenta.



2. Kolejna strona, gdzie autor bardzo sprytnie ukry? swojego keyloggera i zabezpieczy? has?em przed przejrzeniem.

Nic z niej nie ?ci?ga?!

O to zdj?cie jako dow?d podczas gdy pr?bowa?em wypakowa? pliki powi?zane z tym ip changerem - ten plik to oczywi?cie keylogger.
scaled.php


3. Kolejna strona kt?r? pozostawiam bez komentarza, wystarczy zobaczy? zdj?cie skanu zrobionego przez virustotal.com..
www.otchanger.com.pl
Nic z niej nie ?ci?ga?!

Wsz?dzie wirusy:)
scaled.php


4.
Stwierdzi?em ?e wszystkie strony opr?cz otchanger.net i otfans.net zawieraj? niebezpieczne oprogramowanie i s? to zazwyczaj strony ?eby okrada? ludzi, wi?c my?le ?e nie ma co wypisywa? wi?cej stron, polecam ?ci?ganie tylko z tych 2 bo s? to g??wne strony producenta. Tak zosta?em przynajmniej poinformowany
 
Last edited:

Gobbi

Active User
Joined
May 13, 2009
Messages
59
Reaction score
10
Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Uwaga, autor strony tibia-acces.pl za?o?y? znowu swoj? now? strone, jednak o tym samym adresie:
Tibia-Sklep.pl
Ponowny raz ma na swojej stronie niebezpieczne oprogramowanie, jednak domy?lam si? ?e zmieni? hostera.
Roth moglbys sprawdzi? kto tym razem hostuje jego strone?;)
 

Soczku

User
Joined
Jun 10, 2010
Messages
16
Reaction score
1
Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Dzieki za info chcialem tam kupic na tej stronie cc ale wiem ze nie warto. Swoja droga szkoda ze nie ma zaufanych stron gdzie mozna kupic cc smsem. Wszyskie strony z tanimi cenami to w 99.99% hackerzy.

Gobbi co miales na mysli ze ukrys swoje niebiespieczne oprogramowanie? zeby kupic trzeba cos pobierac? czy wirusy odrazu po wejsciu na strone sie sciagaja :p
 

Gobbi

Active User
Joined
May 13, 2009
Messages
59
Reaction score
10
Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Odp: Uwaga na stron? Tibia-Access.pl

Chodzi Ci zapewnie o
W ipchangerze jest zapakowany keylogger jednak nie mog? go przejrze? bo jest zabezpieczony has?em, wi?c nawet jakbym go przeskanowa? antywirusem, nic nie znajdzie bo potrzeba has?o. Ale skoro zabezpieczy? to wiadomo ?e co? chcia? ukry?. Wi?c keylogger :)
 

bartussiek

New User
Joined
May 3, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Uwaga na niebezpieczne strony. Nie chcesz mie? "hacka" ? Wejd?!

Dzieki za informacje napewno sie przydadz? ;]
 

OTSINTIBIA

User
Joined
Jul 29, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Uwaga na niebezpieczne strony. Nie chcesz mie? "hacka" ? Wejd?!

Ja mam takie pytanie czy istnieje w og?le strona z paccem za gp ale bez oszust?w i kaylogger?w ? Je?li tak to prosi?bym o podanie ! :)

Bardzo dobry temat , mia?em zamiar kupi? tam w?a?nie pacca za gp.!


Jeszcze jak m?g?by? sprawdzi? jego : www.bischop58.com
 
Last edited:

Katio

Advanced User
Joined
Apr 28, 2011
Messages
308
Reaction score
14
Odp: Uwaga na niebezpieczne strony. Nie chcesz mie? "hacka" ? Wejd?!

@OTSINTIBIA
Jedyna uczciwa strona to ZaGP.pl oraz Tibiawt.Eu To ci mog? szczerze poleci? bo sam korzystam.
 

OTSINTIBIA

User
Joined
Jul 29, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Uwaga na niebezpieczne strony. Nie chcesz mie? "hacka" ? Wejd?!

niestety na stronie : ZaGP.pl nie ma do kupienia pacca na Neranie.
 
Top