What's new

Van Basco "dawny" Jubciek & Jubciek (nowy owner)

Terno

Active User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
55
Reaction score
4
Odp: Van Basco "dawny" Jubciek & Jubciek (nowy owner)

Powodzonka w dalszej grze. Annihilion musia? si? wy?y? ^^, wypad?o, ?e zrobi to na tobie ;p. Dark Angel~ musia? zap?aci? ;-(
 

Jubciek

Advanced User
Joined
Sep 25, 2008
Messages
180
Reaction score
19
Odp: Van Basco "dawny" Jubciek & Jubciek (nowy owner)

Powodzonka w dalszej grze. Annihilion musia? si? wy?y? ^^, wypad?o, ?e zrobi to na tobie ;p. Dark Angel~ musia? zap?aci? ;-(
Angel nie pad? :D Mamy za pro team :D
 

Szulzeczek

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
169
Reaction score
12
Odp: Van Basco "dawny" Jubciek & Jubciek (nowy owner)

Fajne Foty. Dobrze Ci idzie w lvl przed wakacjami podziwialem twoja galerie Van Bosco(czy jakos tak) wrocilem z wakacji i patrze Kika Pall 200lv+ no to GZ!


P.S.-Tak Mniej wiecej oplaca sie expic na medusach?
 

Jubciek

Advanced User
Joined
Sep 25, 2008
Messages
180
Reaction score
19
Odp: Van Basco "dawny" Jubciek & Jubciek (nowy owner)

Ja odlurowuje medusy tzn czasami je reduje, luruje w jedn? odnog? i ich nie bij?, bij? same ssy :S
 

Bushido1

User
Joined
May 4, 2009
Messages
29
Reaction score
2
Odp: Van Basco "dawny" Jubciek & Jubciek (nowy owner)

Fajne screeny ;) ?ycz? powodzenia ;*
 

Codo7711

Active User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
128
Reaction score
9
Odp: Van Basco "dawny" Jubciek & Jubciek (nowy owner)

Heh nie wiem po co bushido od?wie?a? stary temat ale skoro juz to GZ ADV fajne ss'y i czemu juz nie dajesz ?:eek:
 

Jubciek

Advanced User
Joined
Sep 25, 2008
Messages
180
Reaction score
19
Odp: Van Basco "dawny" Jubciek & Jubciek (nowy owner)

Explain Everything :

dlatego.jpg
 

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Odp: Van Basco "dawny" Jubciek & Jubciek (nowy owner)

O kurwa ;| Wsp??czuj? Ci. Pami?tam jak na Jukciek'u te? dosta?e? haka, gra?e? dalej. Mo?e warto by?oby zacz?? wszystko od nowa? Masz koleg?w, gildi?... Szkoda straci? najlepszego gracza na tnet. :(
 

afgan1939

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
279
Reaction score
22
Age
84
Odp: Van Basco "dawny" Jubciek & Jubciek (nowy owner)

jak chcesz dalej grac to napisz do mnie poratuje jakim? eq na pocz?tek czy co? takiego
 

Sokwe1

User
Joined
Sep 25, 2009
Messages
20
Reaction score
2
Odp: Van Basco "dawny" Jubciek & Jubciek (nowy owner)

Masakra straci? tyle eq i po?wi?cenia grze. Strasznie du?o lvl straci?e?, wsp??czuje. Mo?e si? jako? podniesiesz i dalej b?dziesz gra? ? Ale to twoja decyzja.
 

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Van Basco "dawny" Jubciek & Jubciek (nowy owner)

Sranie w banie, 'wsp??czuje Ci, szkoda mi tego, ile czasu ble ble' ... Jejku, sta?o si? i to tylko gra. Jak wida? nie p?acze o to tylko poda? wyja?nienie. Tak to jest jak si? wchodzi na jakie? strony, ale te? smiem twierdzi?, ?e to nie by?o 'od strony jakiejs' tylko po prostu z?amali password znajac acc name, lub co? w tym stylu :p M?wi si? trudno i trzeba gra? dalej, albo jeba? Tibie i zaj?c sie czyms pozyteczniejszym :D A do was wy?ej, czyta? nie potraficie ? Nie wiecie co znacz? s?owa 'Retired Forever at lvl 203' ? Czyta? trzeba a nie nabija? tylko posty .. A co do Ciebie afgan, jakie da?by? mu eq ? :D Plate seta ? i 5k ? Co on by z tym zrobil ? :p Widz?, ?e temat upad? wi?c trzeba b?dzie zamkn?? temat, ale o tym zadecydujesz ju? Ty Kika ;)

%down

Nie rzucaj si? tak prosz? ! Nie zrozumia?e? chyba przes?ania kt?re zamie?ci?em w moim po?cie. Tibia nie jest dla pieni?dzy tylko dla przyjemno?ci z gry. Jakby? potrafi? czyta? to dowiedzia?by? si?, ?e napisa?em, ?e nie p?acze tak jak wi?kszo?? by to zrobi?a ;) I prosz? Cie nie bluzgaj do mnie bo kim jeste? ? Troch? kultury mo?e, co ? Cwaniaka si? nie zgrywa, cwaniakiem trzeba by? ?eby poradzi? sobie w ?yciu ;]

%down2

Dobrze, spokojnie .. nie znam do ko?ca sytuacji wi?c tak napisa?em, je?li m?g?by? mu to po?yczy? to chwa?a dla Ciebie, ale jedno mnie zastanawia .. chcia?e? si? pochwali? co Ty m?g?by? mu nie da? ? Czy jak ? I jest co? takiego jak edycja post?w, ale widz?, ?e ci??ko jest zedytowa?, prawda ? Lepiej posta nabi? :*

Koniec tematu, nie mam czasu si? z Wami k??ci?.
 
Last edited:

Byakuin

Advanced User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
285
Reaction score
18
Odp: Van Basco "dawny" Jubciek & Jubciek (nowy owner)

MrcN, masz m?zg?
Nie s?dz? =/

Sranie w banie? mog? si? za?o?y?, ?e by? jebn?? do g?ry nogami jak bys tyle straci?, mo?e i to tylko gra ale jak by sprzeda? mia?by kup? kasy, tak w?c zamknij ten ryj, bo widz?, ?e w prawie ka?dym temacie takiego cwaniaka strugasz...
 

afgan1939

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
279
Reaction score
22
Age
84
Odp: Van Basco "dawny" Jubciek & Jubciek (nowy owner)

jubciekowi ufam wiec moglbym mu porzyczyc nawet dsm g legi mms i rh wiec nie wypowiadaj sie nie znajac sytuacji...

a mialem mu dac k seta i crown shielda...
 

Jubciek

Advanced User
Joined
Sep 25, 2008
Messages
180
Reaction score
19
Odp: Van Basco "dawny" Jubciek & Jubciek (nowy owner)

Prosi?bym o zamkni?cie tematu.

Mo?e by?cie mogli zrobi? jaki? TEMAT dla zamkni?tych temat?w? Z g?ry dziekuj? Jubciek :) Powr?ce z Druidem i nowym tematem :eek:

Notka moderatorska:
Wedle ?yczenia. //xem
 
Last edited by a moderator:
Top