What's new

Vanilia map [Karmia]

Status
Not open for further replies.

Xeron01

Active User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
126
Reaction score
1
Witam , dlaczego Ci kt?rzy robi? OTsy robi? co tydzien nowe edycje Evo map (exp xxx , nie koncz?ce sie poty). Gdzie si? podzia?y serwery z map? Vanilia map , spotykam duzo osob ktore ch?tnie zrobi?yby wojne na takiej mapie lecz takich OTS?w ju? niema niestety. Wi?c jezeli czyta to kto? kto zajmuje si? robieniem Ots?w i zrobi w?asnie z karmia map , pomog? mu rozreklamowa? serwer a zyski napewno bed? wieksze ni? z Evo map

Pozdrawiam
 

Samagas_1709

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
111
Reaction score
2
Odp: Vanilia map [Karmia]

@up
popieram za?o?yciela tematu. Gdzie si? podzia?y te otsy typu Punisher, Redskull czy Vengard? Mapa karmii napewno by?a by jak?? dobr? odskoczni? od tego syfu z evo i rl mapami!
 

Yumaki Zao

Advanced User
Joined
Apr 20, 2009
Messages
236
Reaction score
7
Odp: Vanilia map [Karmia]

No to na co czekacie? Je?li to takie dochodowe to sami pohostujcie :) Zobaczymy jak d?ugo poci?gniecie. Teraz maj? by? wszedzie free pkt na guild i inny syf i ma?o os?b ju? gra w Tibie. Poza tym Lato sie zbli?a ;)
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Vanilia map [Karmia]

Hmm co ja do tego topicu mog? doda?. Bardzo uwielbiam RPG OTS'y. Wiecie dlaczego nikt nie robi RPG? Bo ka?dy teraz woli TP i nie ma si? co czarowa?.
Na OTS'ach Evo bardzo du?o da si? zarobi? a przygotowanie takiego OTS'a trwa maksymalnie 2 miesi?ce ?eby map? przerobi?.
A OTS'y RPG nie do?? ?e si? je robi d?ugo to po chwili 10 graczy b?dzie na OTS a zarobek z tego b?dzie bardzo ma?y.
 

Tomonidis

Active User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
101
Reaction score
2
Odp: Vanilia map [Karmia]

Witam , znalazlem serwer ktory wychodzi na przeciw waszym oczekiwaniom Vanilla Map na ktory wbijam wraz z kumplami bo jestem fanatykiem tej mapy , gralem na otexach czy vengardzie
serdecznie zapraszam start w piatek.
 

Blaziken

New User
Joined
Dec 23, 2012
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Vanilia map [Karmia]

Witam serdecznie, mam drobne pytanko, czy aktualnie stoi jaki? serwer na mapie Vanilli ?
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Vanilia map [Karmia]

Jasne, ?e tak, zale?y jaka wersja Tibii. Znam pod 7.92 np sculland czy ultra.
 

Blaziken

New User
Joined
Dec 23, 2012
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Vanilia map [Karmia]

Jak dot?d szukam od kilku dni ots?w stoj?cych na tej mapce i nie znajduje ani jednego, szczerze to nie dbam o to jaka b?dzie to wersja tibii, byle tylko by?a owa mapka. Jestem wytrawnym graczem z dawnych lat, ostatni raz gra?em bodaj 4-5 lat temu, kiedy to istnia?o wiele serwer?w stawianych na tej mapce i uwa?am, ?e w por?wnaniu z tymi obecnymi by?y o niebo lepsze, niezapomniany klimat i rozbudowana, tajemnicza mapka. Nie to co teraz .. Tp niemal do ka?dego stworka, sms shopy, gdzie ka?dy przy kasie mo?e bez wi?kszego wysi?ku lata? z najlepszym ekwipunkiem i poziomem, czy zezwolenie na korzystanie z bota. Jak dla mnie to w pe?ni rujnuje klimat tej gry ;)
 

kloska

Advanced User
Joined
Nov 24, 2012
Messages
315
Reaction score
25
Odp: Vanilia map [Karmia]

@up
popieram za?o?yciela tematu. Gdzie si? podzia?y te otsy typu Punisher, Redskull czy Vengard? Mapa karmii napewno by?a by jak?? dobr? odskoczni? od tego syfu z evo i rl mapami!
Punisher i vengard Wymiataj? te ots sam bym wbi? jak by by?y jeszcze ale nie ma:<
 

Blaziken

New User
Joined
Dec 23, 2012
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Vanilia map [Karmia]

Gdyby istnia? jakikolwiek ots takiej marki to wbi?bym bez ?adnego zawahania ^ ^
 
Status
Not open for further replies.
Top