What's new

Vanilla 8.60 co wy na to?

Status
Not open for further replies.

Megeo

Active User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
60
Reaction score
2
Witam, mam zamiar zrobi? ots oparty na kliencie 8.60 i mapie vanilla b?d? karmia, jak kto woli. Osobi?cie przerobi?em odrobin? miasto: Karmia,Inferno
I ca?kowicie miasto desert. Doda?em sprawne poi, ani, dhq, i ancient helmet quest. Wiem ?e to nie wiele, ale mo?e kto? chce si? przy??czy? do projektu?
Z ch?ci? odpal? otsa na swoim kompie do obejrzenia mapki itp.
 

Nivek

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
437
Reaction score
44
Odp: Vanilla 8.60 co wy na to?

Gra?em cz?sto na otsach z mapk? karmia , szczerze m?wi?c jest to lepsze rozwi?zanie ni? rl mapka , nie wiem czy sa jeszcze teraz "dzia?aj?ce" otsy z mapk? karmia , ?ycze Ci powodzenia z tym projektem , na pewno zagram je?li si? takowy pojawi
 

klon52

Advanced User
Joined
May 20, 2008
Messages
495
Reaction score
50
Odp: Vanilla 8.60 co wy na to?

Jakiej pomocy dok?adnie oczekujesz i co oferujesz w zamian ?
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Vanilla 8.60 co wy na to?

Czy wypali? Zada?e? ciekawe pytanie, lecz mo?e by? na odwr?t. Wiele takich ots?w w?a?nie sko?czy?o na bruku. Musisz sporo zmian wprowadzi? na mapie i w skryptach. Dodaj sporo ciekawych quest?w, zw?aszcza dla tych, kt?rzy lubi? pog??wkowa?. Takim otsem jest np. dawny Wypas, tam by?o sporo takich ciekawych rozwi?za?, g??wnie na mainie, jak i na rooku. Gdybym mia? czas to bym Ci m?g? pom?c. Co mi zostaje, tylko ?yczy? Tobie powodzenia.
 

Megeo

Active User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
60
Reaction score
2
Odp: Vanilla 8.60 co wy na to?

@2x up
Kto? musia? by ogarn?? zabezpieczenia ots i crash bugi, Jaki? mapper by si? przyda? bo w pojedynk? wiele nie zdzia?am. w zamian tradycyjnie procent z sms shopu.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Vanilla 8.60 co wy na to?

Tutaj wystarczy mie? odpowiednio fixni?ty silnik, ale do tego potrzebny by?by donator na Otland lub mo?na pogada? z Hermesem, bo on robi? jakie? fixy pod 0.4_dev. Dobra, a jakie Ci expowiska by?y by potrzebne?
 

Megeo

Active User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
60
Reaction score
2
Odp: Vanilla 8.60 co wy na to?

Expowiska? hmmm... nie tyle co expowiska co nowe wyspy, tradycyjne miasta vanilli mo?na lekko "powi?kszy?" i troch? urozmaici?. Przynajmniej ja tak twierdze, wg mnie w?a?nie w tych ma?ych miasteczkach tkwi ten wielki klimat.
 

klon52

Advanced User
Joined
May 20, 2008
Messages
495
Reaction score
50
Odp: Vanilla 8.60 co wy na to?

Powiem szczerze z c++ dopiero zaczynam przygod?, zaczynam uczy? si? podstaw wi?c nie pomog?, na mapowanie r?wnie? nie mam czasu. M?g?bym si? zaj?c w wolnych chwilach skryptami lua ewentualnie cale systemy powi?zane z php etc i spr?bowa? za?atwi? fix'y do silnika (nie mam donatora na otland, ale mam kontakt z lud?mi co tworz? tfs tylko pytanie czy mi dadz? je za darmo ^^, na pewno mam fix'a na komendy guildi je?li masz zbugowane). W razie czego s?u?? pomoc? w wolnym czasie, wi?c jak co? w profilu masz moje gg mo?esz napisa? je?li b?dziesz potrzebowa? pomocy, w kt?rej z moich kategorii (Prawie 24/7 na zaraz wracam jestem nawet jak mnie nie ma wiec si? tym nie sugeruj).
 

Megeo

Active User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
60
Reaction score
2
Odp: Vanilla 8.60 co wy na to?

@up
Na pewno si? przydasz, dzi?ki za zainteresowanie. :)
 

klon52

Advanced User
Joined
May 20, 2008
Messages
495
Reaction score
50
Odp: Vanilla 8.60 co wy na to?

Posiadam r?wnie? na sprzeda? Guild Competition System je?li by? chcia? jak kojarzysz serwer Vexoria.net to dzia?a on identycznie jak tam w 90% to ten sam system od chojraka :D
 

Megeo

Active User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
60
Reaction score
2
Odp: Vanilla 8.60 co wy na to?

Mo?esz dok?adniej wyja?ni? jak to dzia?a? ^^ Nie wiele o tym s?ysza?em
 

klon52

Advanced User
Joined
May 20, 2008
Messages
495
Reaction score
50
Odp: Vanilla 8.60 co wy na to?

przez x okres czasu od ogloszenia gildie moga sie zglaszac do eventu pozniej pzrez y okres czasu wlacza ze soba na arenie musi byc minimum 15 czlonkow z gildi online i liderowie musza miec 150lvl chyba a minimum wlasnie 15 czlonkow musi miec powyzej 100 chyba i za kazda wygrana zdobywaja 2pkt za remis 1 pkt i po minieciu y czasu ewent jest konczony i sa rozdawane nagrody na rece lidera jest to zgrane z baza wiec jest rowniez podsrtona do tego tylko nie pelna brakuje tak jak na guild war zeby zamist kto kogo sfragowal byly statyski z kim gildia zremisowala z kim przegrala a z kim wygrala.

PS. Sorki za brak polskich znakow i interpunkcje ale bardzo sie spiesze.
 

Megeo

Active User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
60
Reaction score
2
Odp: Vanilla 8.60 co wy na to?

Zastanowi? si? nad tym, dzi?ki za wyja?nienie :)
 

Megeo

Active User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
60
Reaction score
2
Odp: Vanilla 8.60 co wy na to?

REFRESH
Zapraszam do dyskusji kto by zagral na otsie !!!
 
Status
Not open for further replies.
Top