What's new

-Tibia 9.83 Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

Status
Not open for further replies.

Sheyki

Advanced User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
188
Reaction score
8
H1csDmr.jpg

skonczonygifik.gif

Vastoria OTS Info
Start 29.06 18:00 CET +1
Witaj poszukiwaczu przyg?d!
Szukasz niemal?e perfekcyjnego serwera RPG z real map?? Zatem znalaz?e?. Mo?emy zaoferowa? 98% real tibia map z prawie ka?d? dzia?aj?c? misj? dok?adnie jak na tibii globalnej. Ale chwila, to nie wszystko co mo?emy ci zaoferowa?!

- Real Tibia Mount System
- Real Tibia Addon System(ze sprawnymi nowymi outfitami)
- Real Tibia Quests (zgodnie z tibia.wikia.com) wraz z prawie wszystkimi misjami z tibii globalnej (nawet tymi dla niskich poziom?w!)
- Real Tibia Miasta, NPC, respawns (je?li jakiego? brakuje, poinformuj nas a my postaramy si? jak najszybciej go doda?)
- Ma?y experience stage i zbalansowane potwory jak w real tibii (loot, demage etc. kt?re mo?ecie znale?? na stronach wiki)
- Profesjonalna ekipa i support (restarty wprowadzaj?ce zmieny wy?acznie w nocy!)
- Stabilny serwer i silnik 24h/7!
- Rashid pojawiaj?cy si? jak na tibii globalnej (bez misji)
- D?iny jak na tibii globalnej (trzeba wykona? odpowiednie misje, ?eby z nimi handlowa?)
- Statki jak na tibii globalnej

1. Informacje o serwerze
Strona:
Experience Stages:
1-50 20x
50-100 12x
100-150 6x
150-200 4x
200+ 3x
Loot: 3x
Skill rate: 25x (tylko trening offline i training dummy na Edron)
Magic: 6x
Spawn rate: 1x
Pvp Protection: 25 lvl
Houses: 70 lvl
Dziennie Frag?w na RedSkull: 5
Tygodniowo Frag?w na RedSkull: 25
Miesi?cznie Frag?w na RedSkull: 60
Dziennie Frag?w na BlackSkull: 10
Tygodniowo Frag?w na BlackSkull: 35
Miesi?cznie Frag?w na BlackSkull: 75
D?ugo?? RedSkull: 3 dni
D?ugo?? BlackSkull: 5 dni

2. Historia
Jest to druga edycja serwera. By? online jeszcze przed 2010., a teraz wraca z nowymi misjami i jeszcze bardziej profesjonaln? ekip?.

3. Kilka film?w ze starej Vastorii:



Mamy nadziej?, ?e serwer si? wam spodoba. Startujemy 29.06 oko?o 18:00 CET +1
Pozdrawiamy,
Vastoria.net team!

 

DruidKisiOgura

Advanced User
Joined
Mar 2, 2011
Messages
156
Reaction score
2
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

Z checia wbil bym na to bo sie mi znudzilo opierdalanie z brazolami na shadowcores ale powiedz mi w ile dokladnie % jest to real tibia?? Dzialaja wszystkie mounty /addony WSZYSTKIE??!!! QUesty itp??!!
 

Sheyki

Advanced User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
188
Reaction score
8
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

Z addon?w brakuje tylko Yalahar ("Blood Brother Quest"). Ale przed startem pewnie go zrobi?. Mounty dzia?aj? wszystkie, poza dzikiem ("Rottin Wood and the Married Men Quest") i crystal wolfem ("Diapason Quest?"), z tym ?e diapasom mo?na wylooci? z worker golem. Nie ma Lightbearer, wiec Blazebringera nie da si? zdoby?, ale b?d? robi? ten event nied?ugo (czyt. w tym tygodniu). Z quest?w brakuje jeszcze The Ape City Quest, Ice Islands Quest i Royal Rescue, oraz kilka mniejszych, ale tak ma?ych, ?e nikt si? nimi przejmowa? raczej nie b?dzie. I tak je dodamy (kiedy?)...

Przed startem b?d? wszystkie mounty i addony. Tyle mog? wam zapewni? :)

Niekt?re addony (te w kt?rych trzeba zbiera? duuuu?o przedmiot?w) i mounty (najprostsze) mo?na znale?? w SMS Shopie. Niestety musimy jako? utrzyma? ten serwer :<

Pozdrawiam.
 
Last edited:

Never Give Up

Forum friend
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1,552
Reaction score
69
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

Na chuj 999999 item?w w sms shop ja bym zostawi? itemy do addon?w i softy i 5/10/15cc dal do sms
 

darchior

Advanced User
Joined
Jul 1, 2011
Messages
315
Reaction score
23
Age
26
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

Pisz?c best real map.. liczy?em na co? lepszego kaszankaa...
 

Vagucio

Advanced User
Joined
Aug 22, 2010
Messages
151
Reaction score
1
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

Fajny ots ?ycz? powodzenia ale nie wbije jak dla mnie za du?y exp stage , Pozdrawiam
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

Wbijam, fajny server.
 

Laharos

Active User
Joined
May 11, 2013
Messages
83
Reaction score
1
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

Popatrz na inne serwery. Wsz?dzie jest eq typu Ornate Sety czy inne unikatowe itemy. My tylko wrzucili?my eq ,kt?re jest dosy? proste do zdobycia. Jak zdob?dziesz co? lepszego to przynajmniej b?dziesz mie? satysfakcje ze masz np jedyny Ornate Set na serwerze albo Full Mage addona bo zabi?e? Ferumbrasa lub biega? ze Skorpionem bo uda?o Ci si? zabi? Horestisa. Chcemy zrobi? niepowtarzalny klimat Real Map Serwera z niskim expem. Tak wi?c zach?camy do wej?cia bo szykuje si? naprawde fajna rozgrywka.
 

Sheyki

Advanced User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
188
Reaction score
8
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

Je?li chodzi o te questy o kt?rych wcze?niej pisa?em (diapason, yalahar) to s? ju? w trakcie robienia.

Jak ju? napisa? Laharos - w por?wnaniu z wi?kszo?ci? real serwer?w nasz sms shop ?wieci pustkami.

Co do expa, jest jeden z mniejszych jaki kiedykolwiek widzia?em. Jak na RPG, mo?e rzeczywi?cie troch? za wysoki, ale wydaje mi si? i tak do?? niski.
 
Last edited:

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

c?? pewnie wbije:) mam nadzieje ?e b?dzie du?o os?b na starcie:p. mam pyt. jak z bossami typu demodras itd? respi? si? co jakis czas?
 

Laharos

Active User
Joined
May 11, 2013
Messages
83
Reaction score
1
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

Resp boss?w odbywa sie automatycznie poprzez najazdy. We wszystkich lokacjach jak na rl tibi.
 
Last edited:

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

no tak ale w jakim czasie? raz na tydzien miesi?c czy co ?:D. wgl ma?y troche ten exp i te items w sms shop. jak ze starej tibi 8.6
 

Laharos

Active User
Joined
May 11, 2013
Messages
83
Reaction score
1
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

Ustawiamy ratio ?rednio co 3-4 dni. ?eby jednak jak ma si? full addon to by? unikat i gracz z full addonem si? wyr??nia?.

PS : Przed chwila test by? iiii ... 12:41 Edala: AAARGH! Laharos! My ears! I'd prefer listening to drunken dwarves rambling all day to the sound of your lyre! Please, at least get it tuned. Here, you can have this elvish diapason.

7 dni grania i macie crystal wolfa :D

PS2: Nie ustawimy op ornate set?w w sms shopie. Ma by? skromnie z itemami og?lnie dost?pnymi. Opr?cz broni. Chcemy zrobi? klimat starej tibi gdzie nie by?o jakis zjebanych addon dolli tylko ludzie musieli si? wysili? na dany addon.
 
Last edited:

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

no dobra ja tam pierdole addon dolle. ale za duzo tych smieci ze starej tibi jest ;/ mowie wam zmiencie te bronie i eq na te nowe.
 

Laharos

Active User
Joined
May 11, 2013
Messages
83
Reaction score
1
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

I niby jakie eq chcesz zaproponowa? zamiast tego ?
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

nie wiem. te prismatic ornate itd. nowe bronie i wgl.
 

Laharos

Active User
Joined
May 11, 2013
Messages
83
Reaction score
1
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

Przeczytaj posty wcze?niej napisane. Wypowiada?em si? na temat takiego eq w sms shop.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

dobra jak wolicie:) tylko kiedy nie bd zarabia? to wtedy si? nie nawracajcie. taka moja ma?a rada :p
 

DruidKisiOgura

Advanced User
Joined
Mar 2, 2011
Messages
156
Reaction score
2
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

Jesli zrobicie zaje***** reklame to wbijam! A jesli bedzie mniej niz 400-500 osob to elo ;x
 

Sheyki

Advanced User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
188
Reaction score
8
Odp: Vastoria.net [Real Map][29.06.13r]

Refresh! Je?li chodzi o questy, kt?re zrobi?em w ci?gu tygodnia:

fadsfdsaf_nxasqne.png


Wi?kszo?ci nie ma na "real map 100%" z tego co zauwa?y?em. Jest wiele wi?cej tych quest?w, z tym?e nie mam ich ?adnie popakowanych :(
(HOTA Quest, Elemental Spheres, Elemental Outfit Quest i jeszcze 2 z ciekawszych, o kt?rych zapomnia?em ;s)

<Bigfoot nie jest w ca?o?ci m?j, robi?em go od Rank II>
 
Status
Not open for further replies.
Top