What's new

-Tibia 8.54 Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

Status
Not open for further replies.

Gitu123

Senior User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
700
Reaction score
22
Vervia.No-Ip.Org Start 22 Maja o godzine 19:00!!



Oferujemy wam nie zapomnian? przygod? na serwerze. Tylko tutaj mo?ecie bra? udzia? w licznych warach lub poprostu expi? :)
Dodali?my niezliczone ilo?ci nowych expowisk i teren?w. Jest to jeden z ostatnich tak dobrych real server?w pod clienta 8.54 - 8.57
B?dzi? hunting room system, na kt?rych expi? mo?e spora ilo?? graczy. Informujemy tak?e, ?e przynajmniej raz w tygodniu b?d? dodawane nowe expowiska, a raz na 2 tygodnie przeprowadzany event!

EXP STAGE

1 - 50 x 800
51 - 100 x 400
101 - 130 x 200
131 - 150 x 100
151 - 170 x 50
171 - 190 x 35
191 - 200 x 25
201 - 250 x 20
251 - 300 x 10
301 - 350 x 5
351 x 2


Skill rate oraz inne tego typu b?d? takie:
Skill x 40
Magic Level x 25
Loot x 3
Spawn x 3





Nie martwcie si? tym razem r?wnie? nie zapominamy o gildiach. Zapewnimy wam dobry start z pkt! Oczywi?cie mamy okre?lone wymogi.
Ot?? gildie musz? spe?nia? okre?lone warunki, a mianowicie:
- 7 cz?onk?w gildi!
- Za?o?ona gildia wcze?niej
- Kontakt forum w celu uzyskania pkt



Niech reszta os?b bez gildi nie martwi si?. Dla was te? przygotowali?my wiele niespodzianek, dzi?ki kt?rym b?dziecie mogli dobrze zacz?? gr? na Narozia :)


Dane Serwera:
Ip: Vervia.no-ip.org
Port: 7171
Tibia Client: 8.54 - 8.57





 

hawxx

New User
Joined
Aug 29, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

Bardzo polecam ten server ze wzgl?d?w oczywistych.
Posiada system SMS dzi?ki , kt?remu ka?dy mo?e mie? sw?j wymarzony item.
Jest bardzo zr??nicowany ka?dy czy fanatyk gry PVP czy tez PVE znajdzie tu co? dla sobie.
OTS rusza po raz pierwszy jak mniemam, a pierwsze edycje sa zawsze najlepsze!

Pisa?: Jimmy Eat The World.
 

Misio021

Advanced User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
230
Reaction score
2
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

Dobre cwaniaczku najpierw masz OTS narozia.pl a za 3dni zmienia na Vervia.No-Ip.Org ty je*** oszuscie....NIE WBIJAJCIE TO G?WNO ON ZARABIA NA STARCIE I PO 3DNIACH OTS PADA



HOSTER SAM SIE PODSZYWA ZA WSZYSTKICH I NAROBI? NOWYCH KONT I PISZE G?UPOTY ;/


NIE POLECAM OTS..OTS ZROBIONY DLA KASY...KOLEGA ZARABIA NA STARTACH I CO 3DNI ROBI NOWEGO OTS...NOOOB.....NIC NIE ROBIA ;/;/;/;/




NIE GRAJ NA TYM G?WNIE
 
Last edited:

Elrosoman

New User
Joined
Apr 2, 2011
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

Mam nadzieje ?e to co jest powy?ej to nie prawda i nie upadnie za 2-3tygodnie...
Tak czy tak,OTS zapowiada si? swietnie i wbijam napewno z teamem..
Widze tani sms shop,i rozbudowane miasta mam nadzieje ?e nikt niczego nie olewa na OTS jak gdzie indziej...Zapraszm wszystkich i polecam!!!;)
M?j nick to "Ksiadz Kordela Pedofil"
 

wojtinio1997

New User
Joined
Feb 25, 2011
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

Moim zdaniem ots jest godny grania na nim. Pewnie kto? by zapyta? czym on si? r??ni od innych serwer?w o podobnym expie. Wi?c teraz wypowiem si? w tym komentarzu co nie co o tym serwerze.
Ots moim zdaniem najlepszy z najlepszych.
1.Znakomity balans postaci. Nie b?dzie tak jak na innych serwerach ze postacie magiczne b?d? dominowa?. nie tym razem na tym otsie ?adna klasa nie jest s?aba poprzez znakomity balans postaci jak ju? wspomnia?em wcze?niej!!!
2.Ma?o lag?w, kr?tkie save
3. Hoster dba o swojego serwa o ludzi kt?rzy na nim graj? i s?u?y pomoc? gdy co? jest nie tak - wiem to z w?asnego do?wiadczenia.
4. Mi?a atmosfera, dobrze dopracowane szczeg??y. Bardzo ma?o bug?w a je?eli ju? jakie? s? to s? one natychmiast naprawiane!
5. Bardzo du?o gildi wspomina dobrze ten serwer ze wzgl?du na znakomite pvp! Mi?a atmosfera i wiele wiele innych rzeczy w sam raz dla gildi kt?ra szuka serwera do bitew, ze wzgl?du na to ze na tym serwie b?dzie si? z kim ora?!
6. Rl mapa-dopracowana do szczeg???w z dodatkiem kilku nowych wysp i quest?w!

JEZELI SZUKASZ OTS KTORY POZWOLI CI CZERPAC ZABAW?, FRAJD? I DOSTARCZA? NAPRAWD? DUZO EMOCJI JEST TO OTS DLA CB! NAPRAWDE WARTO SPR?BOWA? I WARTO ZAPRASZA? ZNAJOMYCH DO GRY!!!

Polecam,
NICK Z GRY - Brodi'ms
 

lolek214

User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
34
Reaction score
0
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

Moim zdaniem to bedzie najlepszy ots nA ?wiecie ze tak powiem, ja gralem na Narozii i nadal gram teraz chcia?bym sie przenies tu

NICK Z GRY : DONIC VERVIA RZ?DZI!!!!!!!!
 

?y?a

User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

Wbijajcie na super ots Vervia.no-ip.org dobry server dedykowany, stage, administracja. Niespodzianki czekaja na Ciebie.

Nick w grze: Bear Grylls
 

maksiooo

New User
Joined
May 22, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

Mo?esz m?wi? co chcesz i tak wiara wbije bo on mo?e tworzy ots'y na 3 dni ale tworzy takie ots'y ze by? si? posra? :) POLECAM TEN OTS W PORZ?DKU GM I GRACZE TE? S? MILI MO?NA SMIA?O NA NIEGO WBIJA? ZAPRASZAM
NICK W GRZE :Szybki Sorcerek
 

prey123

New User
Joined
May 16, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

m?wcie sobie co chcecie . Ots jest zajebisty wsumie kazdy jego . :)
Bardzo polecam. najlepszy ots w polsce ZAPRASZAM
nick w grze . Zimpixa Second
 

beniu94

New User
Joined
May 29, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

Bardzo polecam tego otsa :)
Jest godny uwagi i polecenia.
Bardzo dobry balans postaci i dobre expowiska :D

Nick z gry: Chard Chor
 

smyntek

New User
Joined
Nov 30, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

Ots zaje... exp dobry oro jest po prostu polecam wbijcie na tego ots'a


Dla tych kt?rzy uwa?aj? ?e jest to tylko dla kasy:

Ten ots trwa? ponad tydzie? i nie robi tego dla kasy tylko ?e mia? ataki na serwa potem go oszukali to stwierdzi? ?e narozia ju? nie ma przysz?o?ci i stworzy? ten nowy zajebisty ots i na NAROZIA.PL du?o rozdawa? punkt?w wi?c jak nic nie wiesz to si? nie odzywaj po prostu polecam tego ots'a w 100% i nie jego wina ?e s? ataki na jego ots'a...

Nick: Galeus
 

Howard123

User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
27
Reaction score
0
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

Pragn? wszystkich u?ytkownik?w zaprosi? na ten ots, z r??nych przyczyn, a mianowicie:​
*Wporz?dku Hoster
*Gwarantowana mi?a zabawa
*Punkty za r??ne osi?gni?cia levelowe
*Wspania?e questy
*i cho?by dlatego ?e ots dopiero powstaje mo?ecie by? najlepsi!

Pozdrawiam!
~Cielma
 

sofunny

New User
Joined
Dec 14, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

Na starej nerozi gra?o mi si? bardzo dobrz?, dlatego dzisiaj z mi?? ch?ci? odwiedze Vervia'e. Przedewszystkim jest dobry exp-strage, nie b?dziesz si? nudzi? aby monotonnie dobi? ten 200 -.- Tym bardziej zach?ca spora ilo?? event?w, kt?rej spis mo?ecie zobaczy? na stronie, mam nadzieje ?e uda mi si? co? zgran?? =) Podobno ma by? zajebista rl mapa z dobrym editem, wiec zach?cam do wbicia dzisiaj o 19.

Nick w grze: Nawrocki
 

maciej60

New User
Joined
May 22, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

Tak, podobno trwa apokalipsa ,ale nie zatrzyma mnie to do zagrania na Vervi. Polecam !
Nick; Masterial
 

michal21

New User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Age
28
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

OTS GODNY UWAGI gra?em na Narozi bardzo fajnie..Ogarni?ci ludzie..Hoster jest debest ;d co dziennie event,co pare dni update ;d Wbijajcie na OTS a nie poazlujecie


Nick w Grze: edziorex
 
Joined
Sep 30, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

Jest to dobry serwer, z dobrym balansem profesji, posiada tez bardzo dobra opinie w swiecie serwer?w oraz gildii. Nick na serwerze: Adamantium Flame
 

widzew12345

New User
Joined
May 11, 2011
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

witam zapraszam wszystkich na ots nowy otworzony du?o expowisk zajebisty gm zak?adajcie gildie i konto b?dzie niez?e oro zapraszam wszystkich m?j NIK to lady Zdzich oro
 

kernon123

New User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

Zaparaszam na OTs ,wbijajcie teamami zeby bylo z kim sie poorac ;) Pzdr

Markes

Hail Respect
 

GoD MuZykeL

Advanced User
Joined
Feb 26, 2011
Messages
208
Reaction score
2
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

Wiedzia?em, ?e oszu?ci sami. tylko kopiuj? i wklejaj? na inne fora ?eby za?mieci? ! Usun?? watek !! Sami oszu?ci ! Nie wbijajcie kazali dobrze komentowa?!
 

tylik123

Advanced User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
197
Reaction score
26
Odp: Vervia Real Map Start 22 Maja 19:00

Wejd? zobaczy?, gdy? po screenach widz? ?e to jest moja edytowana rl mapa :D wko?cu kto? j? postawi? na dedyka :)
 
Status
Not open for further replies.
Top