What's new

-Tibia 8.60 Vexoria Powraca!

Status
Not open for further replies.

tribera

User
Joined
Oct 6, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Vexoria Powraca!

a ja tez bym se pogral na jakies real mapce z duzym exp staego :D a na k44 niewejde bo tam juz i tak 3 miechy stoi ots a ja chce byc na rowno ze wszystkimi ;D
 

MooX

Active User
Joined
Jun 30, 2008
Messages
71
Reaction score
12
Odp: Vexoria Powraca!

Nie ma to jak "wielki start" serwera dla kasy po raz enty...
Gra?em na vexori do momentu wielkich crash?w, po czym opu?ci?em tego otka, gdy? hoster nie wiedzia? co z tym zrobi?. v1, v2 (chyba v3) pad?a przez crashe i resety postaci, wiec czas teraz na t?...

Jak dla mnie ten ots to dno, lecz je?li chcecie traci? czas, kas? na co? co b?dzie w ci?gu kilku dni usuni?te, to prosz? was bardzo.
 
Last edited:

loleq27

User
Joined
Oct 7, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Vexoria Powraca!

haha znowu to cos startuje hahaha xd :D no dobra powaznie. jak dla mnie exp powinien byc powiekszony wlasnie z tego powodu ze wiekszosc forumowiczow tego chce i ja tez :D i dlatego z eniewiadomo kiedy ots padnie... wiec lepiej juz sie wybic i odrazu sie bawic nim przed zabawa ots padnie wiec prosze o przemyslenie :D taki jak tam podal ziomek moze byc ...
 

Balgania

User
Joined
Sep 23, 2010
Messages
27
Reaction score
1
Odp: Vexoria Powraca!

oooo czy mi sie wydaje ze ja widze vexorie ? ooo tak dobrze mi sie wydawalo, to jest vexoria :( ... jesli chcesz mnie zachecic do gry na tym niepowiem jakim serwie to zrob jakies eventy i rekompesata dla kazdego w postaci 100 pkt (dla tych co wbija powiedzmy 150m lvl do 24h)


START MAM NADZIEJE ZE BEDZIE W SRODE INACZEJ NIEGRAM ;] PROSTE !!!

EXP TEZ BYM SE POGRAL NA DUZYM INACZEJ NIEFGRAM !!!

a wiec 3 warunki: eventy, powiekszenie expa i data startu na srode za 2 dni ! inaczej arrivederci roma :curse:
 

kamilos19

Active User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
50
Reaction score
0
Odp: Vexoria Powraca!

Balgania Tylko Ciebie do szcz??cia mu brakuje ahhaah
Bez Ciebie ani jeden serwer nie powsta? przecie?...
Nie podoba Ci si? to wyjd? i zobacz czy nie jeste? online na innym forum, nikt Cie nie zmusza do gry na tym serwie.
 
Joined
Oct 7, 2010
Messages
36
Reaction score
1
Odp: Vexoria Powraca!

Balgania Tylko Ciebie do szcz??cia mu brakuje ahhaah
Bez Ciebie ani jeden serwer nie powsta? przecie?...
Nie podoba Ci si? to wyjd? i zobacz czy nie jeste? online na innym forum, nikt Cie nie zmusza do gry na tym serwie.


czy ty musisz kazdego pouczac ? wyjdz stad lepiej bo... :(
 

kamilos19

Active User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
50
Reaction score
0
Odp: Vexoria Powraca!

Lubie po prostu podyskutowa? i przebi? argumentami innych ludzi. (taka natura) ;))
 

everlast28

New User
Joined
Nov 7, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Vexoria Powraca!

patrze a tu robicie dyskusje na temat daty startu i expa :D jestem za wiekszoscia :D czyli duzy exp i sroda (10.11)
 

ZiomeQ342

Active User
Joined
Oct 9, 2008
Messages
67
Reaction score
0
Odp: Vexoria Powraca!

Sorki, ale chyba panowie pomylili serwery. Administracja nigdy nie wchodzi?a i nie b?dzie wchodzi? graczom do dupy, ?eby zostali na serwerze. Dlatego te?:

-Nie ma darmowych punkt?w dla gildii.(Tylko addon doll na 150 levelu w pocz?tkowych dniach - idee t? podchwyci?y inne otsy. Poza tym dawanie pkt. gildiom jest nie fair wobec samotnych graczy)
-Rekompensat w postaci dowalania po 500 punkt?w do konta. (niszczy ekonomie serwera)
-Czy podwy?szonych podw?jnie exp stages. (ci??ko potem nadgoni? top)

Dlaczego?
Poniewa? nasz serwer jest dla sta?ych graczy, nie chcemy tutaj team?w na tydzie?, kt?re przekupi ka?da ilo?? punkt?w i obiecanki innych admin?w. Je?eli lubicie high rates, to prosz? bardzo nie grajcie, jednak ominie Was niezapomniana zabawa i atmosfera Vexorii.

Ponadto na obecnej edycji oferujemy Wam w pe?ni automatyczne zawody gildii bez kontaktu z adminami przez gg i ustalania z nimi termin?w walk, Sami wybieracie termin i przeciwnika - chcecie wiedzie? wi?cej?

Zapraszam na nasz? stron?
 
Last edited:

zerro

Active User
Joined
Jun 9, 2010
Messages
147
Reaction score
4
Odp: Vexoria Powraca!

oj dziecie dzieci dzieci :( wy chyba naprawde nie macie co robic ;| co ? a lekcje a szko?a ?
... ps. wbiajmy z ekipa na tego otsa z tego powodu ze czytamy tutaj te komenty i powiem ze cala nasza gildia oczekuje duzego expa... mam nadzieje ze bedzie duzy exp i w srode start bo juz to powiedzialem mojej 32-osobowej ekipie (fatum crew) :D kto zna ten wie !

powiem kruciutko ! admin zrob duzego expa a bedzie oro ! start mozesz zrobic nawet w czwartek ale w tedy rano tak okolo 10 :D ale exp zrob duzy ! taki gdzie sie konczy na x10 albo x8
 

ZiomeQ342

Active User
Joined
Oct 9, 2008
Messages
67
Reaction score
0
Odp: Vexoria Powraca!

Je?eli exp Wam nie odpowiada, to bardzo mi przykro ,ale nic z tym nie zrobimy :)

Admin
 

MorisPL

Active User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
146
Reaction score
2
Odp: Vexoria Powraca!

napewno wejd? na tego otsa , ten ots to legenda ,najlepszy ots na kt?rym tak dobrze mi si? gra?o ~hail Vexoria
 

Lagimenn

Active User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
112
Reaction score
1
Odp: Vexoria Powraca!

ta vexoria to bd niewypal wiekszosc ludzi bd na tyranii ,enforiii itd..... nie lubie vexorii bo gdy za 2 lata bym wpisal w wyszukiwarce vexoria.net to pisalo by ze startuje 150 edycja otsa ktory pada po 3 tyg ? dlatego ze juz dzieci nie kupuja juz firewalkerow , nightmare shieldow itd a ten nie ma zysku .. no comment , kiedys do cb vexoria mialem szacunek dzisiaj jestes dla mnie zerem..
 

Werna

Banned
Joined
Apr 14, 2008
Messages
224
Reaction score
17
Odp: Vexoria Powraca!

RiFresH

Ju? tylko godziny dziel? nas od wielkiego startu : )
Zapraszamy!
Zapewniamy was ze zobaczycie wiele nowych ,,bajer?w'' :D

Zapraszamy
VEXORIA!
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Vexoria Powraca!

Ciekawe wypowiedzi tu przeczyta?em w wi?kszo?ci negatywne. Server zapowiada si? nawet nie?le a opinie graczy nie s? zadowalaj?ce. Proponuje ci zacz?? od nowa z nowym ip, mo?e i nowymi systemami, poniewa? z tak? przesz?o?ci? OTS nie zyska pe?nego sukcesu.
 

Lagimen

Advanced User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
189
Reaction score
3
Odp: Vexoria Powraca!

cholerny ots same probelmy z nim sa juz prawie 15h jest offline i nie ma zadnej odp ze strony gma poprostu olal server , ale bylem glupi , naiwny ze ta vexoria bedzie super , bez lagow , crashy , super poprawiona itd.. ehh...
 

orzeleagle122

Advanced User
Joined
May 18, 2010
Messages
449
Reaction score
16
Odp: Vexoria Powraca!

zgadzam sie z kolegom wyzej.
co jest?
niech dadzi? jakiegos newsa z odpowiedzi? co sie dzieje...
 
Status
Not open for further replies.
Top