What's new

Vinera

marek677

Active User
Joined
May 3, 2008
Messages
83
Reaction score
3
Witam wszystkich, mam nadzieję że wszyscy grający na Vinerze niedługo się dołączą. Taaak... więc... chciałbym przedstawić wszystkim moje postaci:
[GRACZ]Estuma[/GRACZ] (kt?ryśtam kina, deleted). Actually ... Dead. Pomysł na nick od imienia jednego z pomniejszych demon?w, z kt?rym czuję się osobiście związany ;)
8pall.png

[GRACZ]Akumana[/GRACZ] (28 Sorc, monkmaker) - pomysł na nick postaci przyszedł od japońskiego słowa "Akuma" oznaczającego demona oraz od japońskopochodnego języka (a może nawet starojapoński?) w kt?rym Akumana oznaczało demona.
sorc1.png


[GRACZ]Kid of Hades[/GRACZ] (1 lvl, w przyszłości knight... monaymaker) Niejako zastępca Estumy już się szykuje. Estuma poległ w boju, ale nie znaczy to, że sprawa o jaką walczył (pieniążki dla mnie!) zginie.
kina1w.png

[GRACZ]Black Akasha[/GRACZ] (bodajże 15 lvl, pall) - taki tam fun char. Zrobiłem, bo mi się nudziło... może dlatego że zawsze chciałem mieć pallka? Aj tam. Jest, może kiedyś się rozwinie. Nick zapożyczony od jednej z dw?ch Akashy, składnik?w Eteru (jeden ze starożytnych żywioł?w, ponoć niebo jest z owego zbudowane...)
8pall.png


Obstawiam podobnie - chcę jednak pokazać, że temat nie musi być nudnym, mało komentowanym badziewiem. Poza tym... pamiętamy że mam swoje prywatne życie, szkołę (ehhh... tak, trzeba się uczyć), więc w Tibię rżnę raczej tylko weekendami ;) Poza tym... powyżej 40 lvl można "grać" na faccu tylko kiną. Więc... co to za radocha młucić już x godzinę guardy ;]? Ano... chyba, że mamy z kim grać - wtedy gra tak szybko się nie nudzi. Zazwyczaj grałem tyle, ile znajomi... jak już nie było z kim grać to i ja przestawałem.
PS.
Pierwszy Troll!
firsttroll.png



Notka moderatorska:
1 post ze zdjęciami/24h, w myśl regulaminu działu.
 

albandix

Active User
Joined
Jun 22, 2011
Messages
70
Reaction score
5
Odp: Vinera

No temacik si? ciekawie zapowiada ;) Graj dalej, powodzenia... Jeszcze tu zajrz? ;d
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Vinera

Nie ma nic takiego szczeg?lnego, ciekawe czy masz t? motywacje do gry.

Obstawiam, ?e max wbijesz 30-40lv i ci si? znudzi gra.

?ycz? powodzenia ;)
 
Top