What's new

-Tibia 7.60 ViperiaOTS 24/7 Free Pacc.

Status
Not open for further replies.

ViperiaOTS

Active User
Joined
Jan 11, 2010
Messages
93
Reaction score
1
Odp: ViperiaOTS 24/7 Free Pacc.

Przez pewien czas crashe by?y co 10 sekund a itemy straci?em rzucaj?c je na dp koledze ;c Serwer nie jest 24/7
A potrafisz uzy? opcji Trade ? Serwer jest 24/7. 2x nie dzia?a? ok 3.30 rano do 8.30 z powodu restartu serwera i 3x aktualizacji systemu.


Co do wypowiedzi Emrooo.
Crashe ?e by?y to nie znaczy ?e s?. :)

Fizia.
Bladakosa otrzyma?a bana za tekst "?al mi Ci?". Wyk?ucaj?c sie o fragi kt?re sobie sama nabi?a. Nie wiem czemu lvle 1500+ nie skar?a si? na bany z powodu "m?odych" graczy kt?rzy niby wchodz? pod czar.
 

fizia6666

User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
36
Reaction score
0
Odp: ViperiaOTS 24/7 Free Pacc.

Dobra ale to nie ja napisa?em tylko g?upi braciszek kt?ry zobaczy? ?e jeste? online a ja akurat by?em afk bo robi?em sobie ?arcie. No a tekst ?al mi Ci? mo?e jest obra?liwy ale nie wulgarny wi?c za co ten ban?
 

nted50

User
Joined
Oct 1, 2009
Messages
37
Reaction score
1
Odp: ViperiaOTS 24/7 Free Pacc.

Zr?b co? z pvp bo nie zale?nie jakim kto? jest nie ogarem to wygra i tak osoba z lepszym lvl -.- + te ?a?osne obszar?wki i wbijanie frag?w na noobach ;c
 

ViperiaOTS

Active User
Joined
Jan 11, 2010
Messages
93
Reaction score
1
Odp: ViperiaOTS 24/7 Free Pacc.

Wszystko zosta?o poprawione. Jest PVP Stage.
 

Morison

New User
Joined
Feb 16, 2010
Messages
5
Reaction score
2
Odp: ViperiaOTS 24/7 Free Pacc.

No! teraz to mo?na gra? ju? tak nie crashuje jak wczesniej, lagi zmniejszone, pare bledow poprawionych. Polecam !!
 

ViperiaOTS

Active User
Joined
Jan 11, 2010
Messages
93
Reaction score
1
Odp: ViperiaOTS 24/7 Free Pacc.

@UP
Dzi?ki :D


@Topic

Zapraszam all na serwer. 24/7 Free Pacc.
 

dawid1233

New User
Joined
Mar 9, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: ViperiaOTS 24/7 Free Pacc.

Podajcie mi stronk? na kt?rej mog? za?o?y? posta? i gdzie pobra? Klienta. Z g?ry Dzi?kuje;]
 

Kaka9xdd

New User
Joined
Sep 8, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: ViperiaOTS 24/7 Free Pacc.

Ej GoD wejdz na chwile na otsa. Chcialem kupic domek 'City house 49'. Czekam pod domkiem. Nick Vipall. A zreszta Xiran wogole nie gra i ten domek jest do wziecia. Jezeli mozesz to przepisz go na mnie a ja ci kase oddam przy najblizszej okazji. Pozdrawiam.
 
Last edited:

Kaka9xdd

New User
Joined
Sep 8, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: ViperiaOTS 24/7 Free Pacc.

Ej Hoster jak dzisiaj wszedles to wogole nic nie robiles. Ja pisalem do ciebie ze kupie city house 49 a ty nic. Wez wlaczaj tez Game chat bo wiesz ile graczy ma do ciebie spraw. Najlepiej jakbys wchodzil tak z godzine dziennie i zalatwil z kazdym sprawe. Ja dzisiaj czekalem na ciebie ponad 6 godzin. Pisze najpierw do kodera ze kupie domek do on mowi ze domkow nie sella a potem zobaczylem ze ty wszedles to napisalem na game chat do ciebie a ty sie wylogowales. Prosze zrob tak jutro wejdz na godzine i zalatw z kazdym sprawe a mi moglbys sellnac city house 49 bo Xiran niedosc ze nie gra to ten domek sie marnuje i jest do wziecia a tam sa same smieci. Jakbys mial czas to wejdz jutro o 14. Z gory dzieki.
 
Last edited:

Robsontbg

Active User
Joined
Jul 14, 2008
Messages
69
Reaction score
3
Odp: ViperiaOTS 24/7 Free Pacc.

Zapraszam na serwem z dnia na dzien co raz wiecej osob wiecej info na stronie serwera.
Na serwerze trwa takze nabor na tutora podania mozna skladac na forum:

Zapraszam :D
 
Status
Not open for further replies.
Top