What's new

-Tibia 8.42 Virena OTS - Zosta? pot?g?!

Status
Not open for further replies.

Adus41

Senior User
Joined
May 30, 2008
Messages
582
Reaction score
46
Age
32
Virena OTS

Opis VirenaOTS

Chcia?by? w?ada? moc? jak? nie w?ada? jeszcze nikt przed tob?...? Chcia?by? aby ludzie dr?eli,na sam d?wi?k twego imienia...?
Teraz to mo?liwe... Virena OTS

Virena OTS da ci niepowtarzalne mo?liwo?ci. Funkcj? i skrypty o kt?rych nigdy nie s?ysza?e?. Niepowtarzalne profesje. Mo?esz zosta? zwinnym i zr?cznym ?ucznikiem,albo pot??nym i silnym barbarzy?c?. Nie spos?b te? pomin?? systemu walki klan?w. Ludzie maj? wiernych sprzymierze?c?w - Le?ne Elfy,lecz nienawidz? si? z krasnoludami.Pom?? ludziom zniszczy? ras? dzikich kar??w! Profesj? s? tak wybalansowane,?e teraz s? r?wne swej mocy.Teraz nie wystarczy zrobi? trapa,aby barbarzy?ca poleg?,trzeba b?dzie te? troch? pog??wkowa? aby zabi? zr?cznego ?ucznika Jednym z unowocze?nie? to to,?e nie spotkamy ju? ?adnego NPC z takim samym imieniem. Ka?dy NPC b?dzie mia? sw?j niepowtarzalny charakterNiesamowite zadania,du?o quest?w i naprawd? wiele skrypt?w to tylko par? zalet naszego servera.


Dane Virena OTS
Stage Exp"
  • 1-50 x10
  • 50-100 x8
  • 100-150 x7
  • 150-200 x6
  • 200+ x5
Skill: x7
Loot: FACC - x2 | PACC - x4
Magic: x4

PACC ZA CC W GRZE, CENA BEDZIE PODANA PRZED STARTEM SERWERA!

Questy, kt?re m.in. wyst?puj? na tym OTS
  • Arena Svargrond !
  • Demon Oak Quest !
  • Inquisition Quest !
  • Orc Fortress Quest !
  • Demon Oak Area !
  • Anninhilator Quest !
  • Demon Helmet Quest !
  • Banshee Quest !
  • In the service of Yalahar
I wiele, wiele innych...

Oto co ma m.in. ten OTS w sobie

  • Dopracowane w 100% Real Tibia Spells
  • Dodany npc rune-seller, backpack rune seller
  • 100% real addon system
  • Dopracowany real tibia boat system (trzeba p?aci? i posiada? premium na podr?? / NPC maj? takie nazwy i wygl?dy jak na RL)
  • Wszystkie domy s? sko?czone
  • Wyeliminowane wszystkie bugi na PoI'u
  • Dodany system kupowania przez komnde!buy system - buy: food, AOL, bp. (za du?e pieni?dze)
  • Dodany VIP System - Zapami?tuje
  • Dodany NPC (Soft Boots & Firewalker naprawa, w thais zachodni Magic Shop)
  • Dodany NPC Blesser (sprzedaje blessy od 1 do 5)
  • Dopracowana real tibia Svargrond Arena (z NPC)
  • Dopracowane wszystkie domy w Svargrond !
  • Dopracowane wszystkie domy w Liberty Bay !
  • Dopracowane wszystkie domy w Port hope !
  • Dodany Demon Oak Quest !
  • Dodany Inquisition Quest !
  • Femor Hills (Dopracowane do tibii 8.2+)
  • Amazon Camp (Dopracowane do tibii 8.2+)
  • Orc Fortress (Dopracowane do tibii 8.2+)
  • Plains of Havoc (Dopracowane do tibii 8.2+, real tibia spawn)
  • Dodana Demon Oak Area
  • Svargrond (Dopracowane)
  • Okolnir (Dopracowane)
  • Ab'dendriel dopracowane do 8.xx Style !
  • Kazordoon dopracowane do 8.xx Style !
  • Dodany Magician Tower
  • Dodany Inquisiton Quest's Reward Room
  • Dodany Edron Earth Elemental Bog Raider Cave
  • Dodana Sea Serpent Area
  • Dodany Laguna Islands
  • Dodany Boat NPC w Cormaya
  • Dodana Drefia (wyrmy etc)
  • Dopracowane wszystkie domy w Cormaya
  • Dopracowane wszystkie domy w Edron
  • Dopracowany Real Tibia NPC Chat System (private channel)
  • Dodany 'Eremo' - aol seller tak jak na RL Tibii. (mo?na p?yn?? tylko statkiem z Cormaya)
  • Dopracowane wszystkie domy w Venore
  • Dopracowane wszystkie domy w Ankrahmun
  • Dopracowane wszystkie domy w Darashia
  • Dopracowana Meriana (spawny, NPC / podr?? tylko z Liberty Bay)
  • Dopracowana Fibula do 8.xx style
  • Dopracowane Edron do 8.xx style
I wiele, wiele innych...

Jedna z legend OTS'a.

Wioska Himitar!

Ludzie wybudowali now? wiosk?, w kt?rej zamieszkuj? elfy. Wioska ta nazywa si? Himitar. Elfy tworz? zbroj? i bronie dla pocz?tkuj?cych ?owc?w. Pewna legenda g?osi?a, ?e w lesie obok tej wioski mieszka pewien elf kt?ry nazywa si? Zmiritius i zna przepisy na r??ne eliksiry, kt?re maj? bardzo wielk? moc, lecz niestety jest on uwi?ziony. Wiele wojownik?w pr?bowa?o dosta? si? do lasu, lecz ka?dy z nich umiera?. Rozchodz? si? plotki, ?e zamieszkuje tam bardzo gro?ny potw?r, kt?ry nazywa si? Ghazbaran i tylko dzielni ?owcy z bardzo wielkim do?wiadczeniem mog? go pokona? i uwolni? Zimiritiusa. Podobno kto go uwolni to otrzyma plecak z tak silnymi eliksirami. Jak narazie wojownicy chodz? na polowania, ?eby zdoby? wi?ksze do?wiadczenie i m?c uwolni? tego biednego elfa.

By Julcio

Wszystkie dane zwi?zane z Testami na Tutor?w, czy te? kiedy odb?dzie si? Test Server Zostan? podane tu w temacie!

Narazie nie dysponuj? screenami, lecz pojawi? si? nied?ugo!

Zapraszam do komentowania!
 

CM JuLcIo

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
292
Reaction score
12
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

Jestem g?ownym kierownikiem tego serwera i nie s?dzi?em, ?e m?j serwer b?dzie si? rozwija? w tak ekspresowym temie. Mam nadziej?, ?e to b?dzie jeden z najlepszych serwer?w z edytowan? RL mapk?, je?eli w og?le takie s?.

INFORMACJA!
TEST SERWER ZAPOWIEDZIANY JEST NA 5 LIPCA. LECZ MOGA BYC OPOZNIENIA OD KILKU GODZIN DO JEDNEGO DNIA!

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA

Pozdrawiam,
CM Julcio
 

Pawcio Mistrz

Advanced User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
246
Reaction score
33
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

Cze?? Jestem Vice Kierownikiem OTS. S?dz? ?e ten serwer szybko si? rozwinie i b?dzie najlepszy na ca?ym ?wiecie. Zapraszamy wszystkich na Test Serwer 5 lipca


@Offtop
Ahh szkoda ?e bd testowa? tylko 1 dzie? bo 6 jaden a wakacje ^^


ZAPRASZAM DO TEAMU I DO KOMENTOWANIA ZAPOWIEDZI !!!


Pozdrawiam
Vice Kieras Pawcio ;]
 
Last edited:

kalinaNBA

User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
22
Reaction score
1
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

ja bym stage zmieni? troche za ma?e
* 1-50 x100
* 51-100 x50
* 101-150 x30
* 151-200 x15
* 201-250 x10
* 251 + x5
 

Pawcio Mistrz

Advanced User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
246
Reaction score
33
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

Lol to ja bym,wbi? przez kilka sekund 100 level... we? pomy?l cz?owieku zanim co? powiesz ten co ja wymy?li?em u?yjemy bo jest najlepszy , team zaaceptowa?.
 

Deaven

Advanced User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
422
Reaction score
77
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

Troch? na szybko pisali?cie ten news. Wywnioskowa?em z niego, ?e albo b?d? zmienione nazwy profesji, albo b?dzie mozna gra? tylko odpowiednikiem knighta i paladyna <IRONIA>BOMBA</IRONIA>
W dodatku pisali?cie, ?e u NPC b?dzie wiele ciekawych quest?w, a jak zwykle tylko POI, INQ, Annihilator, DHQ i nawet In the service of Yalahar nie b?dzie (bo na forum nikt nie wstawi?).

z tak silnymi eliksirami
Jak silnymi?

czemu, u?yli?cie Ghazbarana na potrzeby w?asnego zadania? Nie lepiej by?o wymy?li? czego? oryginalnego? Takie co? kojarzy mi si? z amatorskimi OTSami.

Na ale, ?eby nie bylo tylko wad to mo?e zalety.
Fajnie, ?e nie macie klasycznego stage, chodziarz przy tego typu projekcie to chyba logiczne. Ciekawie mo?e wygl?da? RL mapa z edycjami. Mam tylko takie pytanie: Czy dodatkowe tereny b?d? na umieszczone w Rl mapie czy po prostu dodane obok? Ciesz? si? te?, ?e dopracowali?cie miasta i po naprawiali bugi :). My?l?, ?e jak postaracie si? to wyjdzie naprawd? fajny OTS, na kt?rym z ch?ci? zagram.
Pozdrawiam
Deaven
 

larive

Active User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
62
Reaction score
2
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

Mam pytanie pod jak? to tibie i ip

Sorki to dopiero zapowied? nie dawno przeczyta?em
 
Last edited:

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

nie ma w 100% real mapy, ja przynajmniej w to nie wierze :) i te? si? zgadzam ?e raty za ma?? jak bym chcia? ma?e raty to bym na rl gra? a nie na ots ;]
 

Pawcio Mistrz

Advanced User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
246
Reaction score
33
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

Mam pytanie pod jak? to tibie i ip
Testy dopiero 5 lipca wi?c po co piszesz o podanie ip i pod jak? tibi?. Wiadomo ze 8.42 a ip dopiero podamy przy testach
P.S Edit zrobimy.

Sorki to dopiero zapowied? nie dawno przeczyta?em
Czytaj do ko?ca a potem pisz


nie ma w 100% real mapy, ja przynajmniej w to nie wierze i te? si? zgadzam ?e raty za ma?? jak bym chcia? ma?e raty to bym na rl gra? a nie na ots ;]
To nie 100% Real to jest 95 % real i DU?O PRZER?BEK ?E TAK POWIEM W CH***
Pozdro
 

CM JuLcIo

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
292
Reaction score
12
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

Troch? na szybko pisali?cie ten news. Wywnioskowa?em z niego, ?e albo b?d? zmienione nazwy profesji, albo b?dzie mozna gra? tylko odpowiednikiem knighta i paladyna <IRONIA>BOMBA</IRONIA>

Racja, zapowied? napisali?my szybko, ale jeszcze dodamy plusy czarojedzia i nekromanty.

W dodatku pisali?cie, ?e u NPC b?dzie wiele ciekawych quest?w, a jak zwykle tylko POI, INQ, Annihilator, DHQ i nawet In the service of Yalahar nie b?dzie (bo na forum nikt nie wstawi?).

Nad questami s? prace, wi?c narazie nie ma ich wystawionych. A o In the service of Yalahar zapomnia?em, a jest!

Jak silnymi?
czemu, u?yli?cie Ghazbarana na potrzeby w?asnego zadania? Nie lepiej by?o wymy?li? czego? oryginalnego? Takie co? kojarzy mi si? z amatorskimi OTSami.

Narazie jeszcze nie zmieniali?my nazw potwor?w, ale pomalutku, na wszystko przyjdzie czas! Eliksiry s? niespodziank? : )

Na ale, ?eby nie bylo tylko wad to mo?e zalety.
Fajnie, ?e nie macie klasycznego stage, chodziarz przy tego typu projekcie to chyba logiczne. Ciekawie mo?e wygl?da? RL mapa z edycjami. Mam tylko takie pytanie: Czy dodatkowe tereny b?d? na umieszczone w Rl mapie czy po prostu dodane obok? Ciesz? si? te?, ?e dopracowali?cie miasta i po naprawiali bugi :). My?l?, ?e jak postaracie si? to wyjdzie naprawd? fajny OTS, na kt?rym z ch?ci? zagram.
Pozdrawiam
Deaven

Miasta b?d? mocno edytowane. Dodamy miasto VIP'?w, kt?re na pocz?tku b?dzie dla wszystkich, lecz jak OTS si? rozkr?ci, to b?dzie VIP Acces, kt?ry b?dzie dost?pny u GM za bardzo wysok? sum? lub w SMS SHOP'ie.

Dodam te?, ?e b?dzie nowy system walk i loot'u. Jest te? skrypt, ?e elfy s? przyjacielami lud?mi, wi?cej zobaczycie na Test Serwerze!

Pozdrawiam,
CM Julcio
 

Joka

Active User
Joined
May 9, 2009
Messages
96
Reaction score
2
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

Zapowied? niez?a, lecz m?g?by? dac jakie? screeny z nowych TEREN?W..
Jak OTS ju? powstanie wejd? zobaczyc jak si? gra i mo?e zostan? na d?u?ej..
A i mo?na by by?o przyczepic si? do tej legendy a dok?adniej
z tak silnymi eliksirami
No w?a?nie jak gdzie? tam pan u g?ry napisa?, Jak silnymi ?
 

CM JuLcIo

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
292
Reaction score
12
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

@up To s? eliksiry, jakich jeszcze nie by?o na ?adnym OTS. Screen?w narazie nie ma, lecz nied?ugo b?d? mam nadziej?, ?e ju? w ?rod?.

Mog? zdradzi?, ?e te eliksiry s? na r??ne potrzeby. M.in. na haste (to jeden z eliksir?w, kt?ry wyst?powa? ju? na OTS, lecz ten ma dodane par? funkcji) na r??nego typu ataki czy te? na pot?ge walki na magi? lub pot?ge si? r??nych ?ywio??w.

@topic
5 LIPCA TEST SERWER BEDZIE TRWAL 24 GODZINY. ODBEDZIE SIE NARAZIE BEZ Z EDYTOWANYCH MIAST I NOWYCH TERENOW. LECZ PARE TYGODNI PO TEST SERWERZE, BEDZIE NOWY UPDATE, NA KTORYM ZOSTANIE WSZYSTKO DODANE.

PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA Virena Team!


Pozdrawiam,
CM Julcio
 
Last edited:

Tonox

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
218
Reaction score
15
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

Czy b?d? ataki bos?w(Ghazbaran, Morgaroth, Ferumbras, Orshabaal, Annihilon itp) Czy wszystkie addony b?dzie da?o si? zdoby? z potwor?w? czy b?dzie trzeba kupic z SMS SHOOP?
 
Last edited:

Bottle Pop

Active User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
57
Reaction score
3
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

@kalinaNBA

Ile ty masz lat ?eby na takim expie gra? 11 ? 10 ?
Wida? ?e ty z lekka newbie bo jak exp x10 to wbije z 2h lub max. 3,4h 100lvl ;p
 

CM JuLcIo

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
292
Reaction score
12
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

@2UP
B?d? ataki potwor?w! RL system addon jak ju? pisze w temacie, czyli itemki w grze!

@UP
chyba Ci si? tematy pomyli?y ; /

@topic
Prace szybko id?!

Pozdrawiam,
CM Julcio
 

Tonox

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
218
Reaction score
15
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

Jakie itemki b?d? do kupna z sms shoopu poniewa? jest to do?? wazne mam nadzieje ze ni? b?dzie rar?w do kupna i jaki? ekstra itemek dodaj?cych 25 skilla
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

@UP
Napewno nie beda to rary typu Blessed Shield itp. Nie bedzie Addon Itemow.
---------
Zapowied? niez?a, lecz m?g?by? dac jakie? screeny z nowych TEREN?W..
Jak OTS ju? powstanie wejd? zobaczyc jak si? gra i mo?e zostan? na d?u?ej..
A i mo?na by by?o przyczepic si? do tej legendy a dok?adniej No w?a?nie jak gdzie? tam pan u g?ry napisa?, Jak silnymi ?
Co do SS'ow jako Mapper postaram dodac sie jutro (nowe tereny).
Mamy takze w planach przerobki podstawowej mapy, wieksze i mniejsze.
Pozdrawiam
Kuzyn
 
Last edited:

CM JuLcIo

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
292
Reaction score
12
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

refresz! Komentowa?
 

CM JuLcIo

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
292
Reaction score
12
Odp: Virena OTS - Zosta? pot?g?!

We wtorek, je?eli si? wyrobi? z teamem
 
Status
Not open for further replies.
Top