What's new

Virtelio - Kolejny chwyt za mikrofon.

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Virtelio - Kolejny chwyt za mikrofon.

Moim zdaniem ?rednio, przyznam, ?e poprzednia nutka by?a o wiele lepsza.
Du?ym minusem jest to, ?e takie kr?tkie, bit nawet fajny.
?wicz dalej, a b?dzie jeszcze lepiej, powodzenia!
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Virtelio - Kolejny chwyt za mikrofon.

"...?apa?em za mikrofon, noi nagrywa?em"
Hahahahahah!

Bardzo fajny bit, ale niestety go spierdo*i?e?. Nie czujesz bitu, nie trafiasz w dzwi?ki, chujo*y flow, a rymy tragiczne. Pr?buj dalej.
Pozdrawiam!
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Virtelio - Kolejny chwyt za mikrofon.

My?la?em, ?e nazwa tematu to "Virtelio - kolejny chwyt za kutasa" :< Cienko ch?opie, cienko, potrenuj najpierw, ogarnij flow i rymy...
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Virtelio - Kolejny chwyt za mikrofon.

Ty kurwa wierszyk recytujesz czy rapujesz? Jak masz problemy z rytmem to go sobie wyklaszcz jak w przedszkolu. Btw i wyjmij sobie kut*sa z gard?a bo brzmisz jakby tkwi? tam od dawna. Skoro jeste? pocz?tkuj?cy to nie publikuj tego tylko szlifuj to co masz.
 

kazsha4

New User
Joined
Dec 1, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Virtelio - Kolejny chwyt za mikrofon.

Ale? zacna muzyka Virtelio...
Pr?buj dalej mo?e kiedy? Ci wyjdzie xD
Btw i wyjmij sobie kut*sa z gard?a bo brzmisz jakby tkwi? tam od dawna.
Drags yyyy.... mleko?
 

Anteg

New User
Joined
Jan 2, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Virtelio - Kolejny chwyt za mikrofon.

Gdyby? chcia? to samo recytowa? na konkursie w podstaw?wce to jak najbardziej, ale Ty twierdzisz, ?e nagrywasz to albo z Tob? albo z nami jest co? nie tak. Co nie zmienia faktu, ?e jeste? zajebi?cie chujowy, bo? BO EMINEM SSIE! No, to tyle.
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Virtelio - Kolejny chwyt za mikrofon.

We? Ty si? ch?opie lepiej za tarcie chrzanu ;d (czy jak to tam lecia?o) Wiesz, nim wrzucisz co? na forum popytaj co nieco kogo?. I ?wicz, ?wicz, ?wicz.

Btw i wyjmij sobie kut*sa z gard?a bo brzmisz jakby tkwi? tam od dawna.
Z tego co wiem, ma lekko spieprzony mikro, st?d ta kijowa jako??.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Virtelio - Kolejny chwyt za mikrofon.

Z tego co wiem, ma lekko spieprzony mikro, st?d ta kijowa jako??.
Tu nie chodzi o jako??, a raczej o...

...brak nawijki (czyt. recytowanie rymowanek), n?dzne flow (a raczej jego brak) i brak wyczucia rytmu. Bit te? nie jest taki fajny jak wszyscy m?wicie, ale mo?na by?o z niego wycisn?? duuu?o, du?o wi?cej.

Z jednym si? zgodz? - ?wicz. ?wicz du?o, a efekty swojej pracy prezentuj i miej w dupie opinie takich hejterk?w jak ja xd. I przede wszystkim nie b?j si? - nie czytaj tekstu tylko nawijaj bez jakiegokolwiek stresu, odwa?nie, naturalnie. Daj si? ponie?? fali.
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Virtelio - Kolejny chwyt za mikrofon.

Nie, synu. Sprawd? flow i teksty, prze?wicz to jeszcze troch?, u??? lepszy tekst... nie wiem, zr?b co? innego, bo ten kawa?ek Ci nie wyszed? albo bynajmniej nie trafia do mnie.

yo.
 

Bounty Hunter

Active User
Joined
Sep 11, 2010
Messages
149
Reaction score
22
Odp: Virtelio - Kolejny chwyt za mikrofon.

images

Jak chcesz rapowa?, to najpierw wyjmij chuja z japy jak to napisa? Drags. Chujowy bit, recytujesz jak wierszyk w przedszkolu. Tekst do dupy i ten flow... ?al dup? ?ciska.
Pozdro.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Virtelio - Kolejny chwyt za mikrofon.

Widz?, ?e wielu opowiada o swoich doznaniach z ojcem - chuje w papie itp. - gratuluj? bezstresowego wychowania; ) Co do twojego rapu, to flow nawet nie przejawia si? w ?adnej sekundzie, brak wyczucia rytmu(z tego co wiem technozjeby tak? wad? posiadaj?), s?abe rymy i sam tekst. Po pierwsze, to naucz si? pisa? dobrze i okre?l sobie cel np. jaki styl chcesz reprezentowa? czy jak? tematyk? chcesz w?ada? w swoich tekstach, bo nie ka?dy pisze teksty o wszystkim. Kiedy napiszesz dobry tekst pop?y? z flow na majku i czuj ten bit.
 

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: Virtelio - Kolejny chwyt za mikrofon.

Heh.
Nawet nie mam s??w,?eby opisa? inteligencje os?b kt?re mnie obra?a?y :( Banda niewy?ytych nastolatk?w. Wiem, nie jestem najlepszy, co ja gadam... Jestem w te klocki kiepski. Ale staram si?, ucz?, trenuj?. Doceniliby?cie chocia? ch?ci. Ci?niecie mnie, poka?cie na co was sta?. Takie moje zdanie. Wyzywanie,obra?anie mnie nic wam nie da i nie poprawi mojego flow. B?d? trenowa?, je?eli si? uda to okey, je?eli nie to odpuszcze heh. Mam czas, da?em wam to na pr?b?.

Jedynie komu chcia?bym podzi?kowa? to Budzikowi,Mephisto i Archiemu. Nikt opr?cz nich nie wykaza? si? wysok? inteligencj?. Cisneli?cie mnie. Kawa?ek usuwam, poniewa? nie mam ochoty czyta? wypowiedzi napalonych 14-latk?w jak Bounty Hunter.

BTW.
Czekam na diss na mnie od Rybola i Wakefulla. Odrazu wam ch?opaki przekazuje,?e prawdopodobnie odpowiedzi nie b?dzie ;)

Prosz? o zamkni?cie.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Virtelio - Kolejny chwyt za mikrofon.

Nie znam si? na rapie tak zbytnio jak Wy, nie rapuj?. Ale te? ?piewam, wi?c oceni? to po jako?ci - melodia jest dobra, wida? jakby? recytowa?, a nie ?piewa?, pos?uchaj chocia?by bladego krisa, albo s?onia :) ?wicz, ?wicz, b?dzie dobrze.
 
Top