What's new

-Tibia 8.54 [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Status
Not open for further replies.

Crimson008

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
237
Reaction score
9
Magic: In Noctem - Trailer


Czym b?dzie nasz magiczny ?wiat?

Gracze zostan? wys?ani w sam ?rodek wojny. Wezm? udzia? w reaktywacji dzia?alno?ci Hogwartu. ?wiat kt?ry przyjdzie Wam pozna?, b?dzie oferowa? dziesi?tki mo?liwo?ci. B?d? pojedynki, tworzenie eliksir?w, nowe skille, tajemne zakl?cia. Do tego dochodzi mapa otwarta na Wasz? dzia?alno??. Nie istnieje pok?j do kt?rego nie mo?na si? dosta?, nie ma drzwi, kt?rych nie mo?na otworzy? i wreszcie nie ma zakl?cia kt?rego nie mo?na pozna?. Sam Hogwart b?dzie oferowa? dziesi?tki tajemnych przej?? i komnat, a s? jeszcze przecie? Hogsmade i Zakazany Las! Nasze systemy b?d? oryginalne i tworzone od zera. B?dziecie mogli nawet wzi?? udzia? w meczu Quidditcha.

Na deser:

SS z Hogsmade:

2d2jf6b.png


2a7ie4n.png


2i933x3.jpg


30cyfq8.jpg


Hipogryf, jeden z kilku gotowych ju? potwor?w:

hipcio.png


B?d? na bie??co z naszym projektem! Strona ju? wkr?tce powstanie, b?dziecie mogli dawa? swoje pomys?y, stara? si? o uczestnictwo w beta testach i wiele wiele wi?cej. Pami?taj by ?ledzi? nasz temat uwa?nie!

Pozdrawiam w imieniu Magic Team

Edit: Mo?ecie dodawa? tak?e sygnaturki i promowa? nasz projekt:

Forum powsta?o: www.magicots.xaa.pl/forum/
 

Bembek

User
Joined
Aug 25, 2010
Messages
37
Reaction score
0
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Jupi, nareszcie zapowiedz :) Dlugo na to czekalem. OTS prezentuje sie wysmienicie! Czekam na niego z niecierpliwoscia :p
 

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Super trailer, mo?na wiedzie? w jakim programie by? on robiony? A co do projektu to mam nadziej?, ?e nie b?dzie jak z innymi podobnymi projektami. Napewno zagram, ale skoro dopiero zaczynacie robi? grafiki to server pr?dko nie wystartuje ;/
 

Crimson008

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
237
Reaction score
9
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

U?ytkownicy aktualnie czytaj?cy ten w?tek: 14 (13 u?ytkownik i 1 go?ci)

Sporo Was, czekamy na komentarze :)

@up: Nie zacz?li?my dopiero, to ?e nie mamy wielu potwor?w, to nie znaczy, ?e mamy ma?o grafik. S? gotowe cztery nowe outfity i pi?ty w drodze
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

ale skoro dopiero zaczynacie robi? grafiki to server pr?dko nie wystartuje ;/
Grafik jest duzo wiecej, naprawde. Nie chcemy wam wszystkiego pokazywac naraz.
Zapraszam do komentowania!

@Down: Tak, wszystko co wymieniles znajdzie sie na serveze.
 
Last edited:

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Uwielbiam Harrego Pottera, wi?c je?eli server wystartuje zagram z pewno?ci?. M?g?by? zdradzi? jakie b?d? te outfity, czy b?dzie przynale?no?? do dom?w i czy b?dzie wyb?r drogi na aurora lub ?miercio?erc? ?
 

Crimson008

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
237
Reaction score
9
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

B?dzie wyb?r strony, dobro lub z?o. Przynale?no?ci do dom?w nie mog?o zabrakn??.

Takie info, jak lista outfit?w, gotowych potwor?w itp. b?dzie wkr?tce dost?pna na stronie
 

Literatka

New User
Joined
Aug 15, 2010
Messages
2
Reaction score
1
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Je?li przyk?adacie si? do zrobienia ots'a tak jak do filmu to wierze w to, ?e napewno zrobicie to solidnie i wszystkie szczeg??y b?d? w 100% dopracowane. Nie b?dzie to kolejny ots, kt?ry jest robiony by si? nim tylko napawa?, lecz b?dzie on zrobiony dla nas: do gry ;) I nie b?dzie tak jak na ka?dym jednym otsie, ?e zawsze znajdzie si? jaki? bug, kt?rego nie powinno by? ;)
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Szczerze m?wi?c prezentacja nie do ko?ca mnie przekonuje ;/ Jako? nie wyobra?am sobie, aby to by?o na tyle ciekawe by wci?gn??o mnie jako gracza na dobre.
Z ch?ci? wbij? na ots, aby zobaczy? jak to wygl?da. Mam nadziej?, ?e mnie zaskoczycie i przykujecie moj? uwag?.
 

m3310

User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
48
Reaction score
1
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Czy macie moze jakas przewidywana date staru/bata testow?
 

Crimson008

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
237
Reaction score
9
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

W tej chwili nie, gdy? przed nami jeszcze troch? pracy. O beta testach na pewno poinformujemy
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Ots si? zapowiada wy?mienicie! W ko?cu co? innego ni? evo czy rl mapki, i co? innego ni? te pieprzone Wodbo, Naruto, Bleach etc. Trzymam kciuki by Wam wypali?o, sam jestem fanem Harry'ego Pottera :D wszystkie cz??ci przeczytane po 3-4 razy jak nie wi?cej :p

Exp b?dzie x1 ?
I czy przewidujecie system addon?w? Poza tymi nowymi, chcecie zostawi? stare outfity ? ;)
 

maxxenq

User
Joined
Dec 7, 2008
Messages
39
Reaction score
0
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

niemoge si? doczeka? :D uwielbiam Harrego Pottera i z checiazagram na tym ots ;d
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

@2Up : Exp bedzie wlasny, jako ze wszystkie potwory sa nowe, ale bedzie zblizony do razy 1. Ze starych outfitow zostaly tylko: Citizien, Mage, Summoner i Wizard cala reszta jest nowa.
 

Paker Faker

New User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Tyle pozytywnych komentarzy ?e nie mam co doda?... Trzymam kciuki i mam nadziej? ?e wszystko wypali. :)
Btw. Nareszcie kto? robi normalne rpg ze sta?ym expem, do?? mam tych "pseudo rpg" z expem x150 i full sms shopem. Mam nadziej? ?e wasz dedyk utrzyma przynajmniej 1000 os?b bo takiej ilo?ci os?b si? spodziewam. ;]
 
Last edited:

Hiuba

User
Joined
Jul 21, 2010
Messages
38
Reaction score
0
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Czy b?d? nowe outfit ? Albo co? innego do gry dodacie swojego ?
Podobno b?d? nas uczy? GoD'owie w Takiej jakby szk??ce :pP
Ile to potrwa jak wyjdziemy ze szko?y?
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Oooo. D?ugo czeka?em na tego rodzaju OTS. Kiedy? gra?em ju? na takim podobnym (By? to War) i gra?o si? wy?mienicie.

Moje pomys?y :

Zr?bcie z Hogwartu co? w rodzaju Rooka. Tam nauczysz si? podstawowych zakl?? itp.
Czary jak z HP np. zamiast "Utevo Lux" mo?e by? "Lumos". Po wyj?ciu z Hogwartu mo?na zosta? albo ?miercio?erc? albo Aurorem. Ka?da z tych klas ma w?asne podklasy.
Np. wybierasz Aurora, nast?pnie mo?esz zosta?... Tu ju? sami wymy?lcie bo ja nie mam pomys?u.
Wybierasz ?miercio?erc? i mo?esz zosta? :
-Czarnoksi??nikiem,
-Tw?rc? Eliksir?w,
-W?adc? ?mierci.

Mam jeszcze wiele pomys??w bo seri? o HP przeczyta?em setki razy, ale nie chce mi si? ju? pisa?.

@Paker Faker

Ale czy w?a?nie nie o to chodzi?o w ksi??ce? Chyba ?e wydarzenia na OTSie nie b?d? przypomina?y tych z ksi??ki.
 
Last edited:

Astroo

Banned
Joined
May 3, 2010
Messages
166
Reaction score
24
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Hmm ciekawie si? zapowiada bo Harry Pitter jest na czasie ;p.
Zagram i zobacz? jak b?dzie si? rozwi?zywa? zagadki.
Walczy? z potworami i jak b?dzie si? gra? ; ).

BARDZO ?ADNY I DOPRACOWANY SERWER
 

Paker Faker

New User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

@ Grzonas, na serverze jest ju? rook, i fabu?a dla dalszych los?w naszej postaci, kt?rych na razie nikt nie zdradzi ; ] Twoja fabu?a jest dobra pod pvp-enfo, wieczna wojna dobro vs z?o xD ale dla servera rpg z expem x1 raczej nie przejdzie. ;/
 
Last edited:

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Nowe outfity oczywiscie beda, zreszta wystarczy popatrzyc na ss, na chwile obecna mamy 4 outfity dla graczy i kolejne sa juz w produkcji. Mamy rowniez nowe grafiki dla potworow.
Grzonas: To chyba oczywiste ze czary beda takie jak z HP, zreszta mamy juz nie mala ilosc czarow, gdzie na oko kolo 70-80 a mamy zamiar ta liczbe zwiekszyc dwukrotnie! Hogwart oczywiscie bedzie mozna ukanczyc, jednak nie nastapi to szybko. I my rowniez mamy nie malo pomyslow, poczekajcie az pojawi sie forum, tam znajdziecie wiecej informacji dotyczacych projektu.

Zapraszam do komentowania!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top