What's new

WarlOn WorlD

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44

warlonworld.png


Jako jeden z za?o?ycieli WarlOn WorlD'u, chcia?bym przeprowadzi? nabory do naszego teamu.


historia.png


Gdy rano wsta?em zobaczy?em moj? matk?, kt?ra kaza?a mi wsta? i i?? do starego Santiasa na lekcje walki. Nie m?wi?c nic, ubra?em si? i gdy mia?em wychodzi?, zatrzyma?a mnie
daj?c mi zbroje oraz miecz, kt?ry zawsze zabieram na trening.
Podzi?kowa?em jej i wyszed?em. Gdy szed?em do domu starca, po drodze spotka?em jakiego? starca, kt?ry m?wi? abym nie szed? w tamta stron?
i? mog? tego ?a?owa?. Zignorowa?em go i poszed?em dalej.
Gdy doszed?em do domu Santiasa nie by?o tam nikogo, tylko list, w kt?rym by?o napisane "To Ci co zabili ..." My?la?em co to znaczy, ale nic nie przychodzi?o mi do g?owy, wi?c wyszed?em.
Gdy przyszed?em do domu opowiedzia?em wszystko matce. Wtedy jej si? przypomnia?o o li?cie kt?ry ostatnio dosta?a.
By? on od jakiego? Morgotha. Pisali, ?e wiedz? co si? sta?o z ojcem.
Matka bardzo si? przej??a, i? napisali, ?e to oni zabili ojca dla naszego maj?tku. Zdenerwowany wsta?em i poszed?em porozmawia? z moim przyjacielem Diergo.
Id?c do niego spotka?em znowu jakiego? starca, kt?ry powiedzia?
mi, ?ebym uwa?a? na ludzi Morgotha oraz jego samego. Gdy przyszed?em do domu Dierga, nikogo nie zasta?em, wi?c wr?ci?em. Po drodze my?la?em o li?cie. Postanowi?em pom?ci? ojca oraz odzyska? nasz maj?tek.
Gdy przyszed?em do domu, powiedzia?em o moich planach matce, ona zaniepokojona spyta?a czy dam sobie rad?, odpar?em, ?e tak. W tym mom?cie da?a mi klucz do miejsca gdzie ojciec trzyma? sw?j ekwipunek.
Gdy otworzy?em drzwi nie wierzy?em w?asnym oczom, by?o tam najlepsze uzbrojenie taty, zawsze o nim marzy?em. Zabra?em potrzebne mi przedmioty i wyruszy?em w podr??. Przed wyj?ciem matka da?a mi pier?cie?, kt?ry
mia? mi pom?c w ucieczce przed z?ymi mocami. Podzi?kowa?em matce za prezent i poszed?em w stron? statku by szuka? z?ego z?oczy?cy.

poszukujemy.png

Do naszego Teamu potrzebujemy:
•Mapperzy [x2]
•Skrypterzy [x3]
•Graficy [x2]
•Web Master [x1]
•Testerzy [x5] (Chwilowo zatrzymana rekrutacja na t? pozycj?)

Regulamin poda?:
1. Na pocz?tek przedstaw nam si?. Napisz jak masz na imi?, ile masz lat itp.
2. Podaj kontakt z Tob?.
3. Napisz kilka s??w o sobie.
4. Poka? nam jak?? swoja prac?. (Wymagane, brak=odrzucenie podania)

Ka?dy kto do??czy do naszej ekipy, b?dzie si? ?wietnie bawi?.


forum.png



zapraszamy.png

 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: WarlOn WorlD

Witajcie.
Te? jako jeden z g??wnych za?o?ycieli, chcieli?my przypomnie? ?e mamy ju? jednego mappera..
 

Stelmach

Senior User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
638
Reaction score
99
Age
30
Odp: WarlOn WorlD

Witam :)

Mam ma?e pytanie odnosnie rekrutacji.
A wi?c czy potrzebujecie osoby kt?ra by zbiera?a ludzi na serwer? czyli tak zwany reklamator je?li tak to prosz? napisz na pw a ja z?o?e podanie
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: WarlOn WorlD

@Stelmach.
Samo podanie wskazuj?, ?e potrzebujemy reklamatora.
Opisz, te? co? wi?cej o sobie.
 

GM Rudy

Advanced User
Joined
Mar 24, 2009
Messages
485
Reaction score
14
Odp: WarlOn WorlD

Hmm..Jako grafik.
Mam dobre prace graficzne- tego typu(OTS,TIBIA,KLUBY PI?KARSKIE).
Przyk?adowej pracy nie mam(format), ale jak ka?esz zrobi?- zrobi?.
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: WarlOn WorlD

GM, dobrze by by?o, gdyby? napisa? podanie oraz doda? jak?? prac? na pokaz.

Przypominam, ?e nadal potrzebujemy ludzi.
 
Top