What's new

WarOts 8.5 ? Jak uwa?acie?

Status
Not open for further replies.

Albi33

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
52
Reaction score
4
Witam. Chcia?bym uzyska? opini? tutejszych u?ytkownik?w na temat powstania war otsa 8.50. By?yby to zmienne mapki co p?? godziny (Miasta z rl mapki lub w?asne dorobione tereny). Gracze na ka?dej mapie mieliby 3 lub 4 losowe miejsca respu z pz'tem (bez wymuszonych team?w typu Blue vs Red)

Pytam, bo na moje oko 8.5 opr?cz element?w graficznych od 8.6 si? zbytnio nie r??ni. Wystawi?bym elfa i klienta na stron? g??wn? (a pobra?, to 5 minut roboty).

Prosz? o nie pisanie: Zr?b na 8.6 i tyle. Chodzi mi o 8.5. Je?li tak, to dlaczego, je?li nie, to dlaczego.
 

bestevo

Senior User
Joined
Sep 29, 2010
Messages
536
Reaction score
15
Odp: WarOts 8.5 ? Jak uwa?acie?

Nie ma sensu robienia jakiegokolwiek ots'a pod wersje 8.5
90% graczy oraz team?w woli gra? na kliencie 8.6.
Sprawd? tylko .
90% serwer?w obs?uguje klienta 8.6
Sam sobie teraz odpowiedz na to pytanie :) Czy warto czy nie.
 

Willams

Advanced User
Joined
Feb 20, 2012
Messages
212
Reaction score
15
Odp: WarOts 8.5 ? Jak uwa?acie?

S? wyj?tki serwer?w dzisiejszych z wersj? 8.5~ kt?re radz? sobie dobrze dajmy przyk?ad tiberia b?d? warot -karamy war. ; oo
Mo?esz zrobi? wersj? clienta 8.54-8.6 zda si? chyba najlepiej..Lecz w tych czasach jednak przyznam ludzie wbijaj? na wersj? 8.6 wi?c masz ju? odpowied?.
 

Albi33

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
52
Reaction score
4
Odp: WarOts 8.5 ? Jak uwa?acie?

Karamy-war jest na 8.54 i 8.6. Wiem, ?e wi?kszo?? gra na 8.6. Wi?kszo?? serwer?w wybiera tego klienta aby mie? szersze mo?liwo?ci. Wydaje mi si?, ?e dla gracza w dzisiejszych czasach powinno to by? oboj?tne. Mimo wszystko dzi?kuj? za komentarze. Je?li inne osoby maj? jakie? inne argumenty to jestem na nie otwarty :).
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: WarOts 8.5 ? Jak uwa?acie?

Karamy-war jest na 8.54 i 8.6. Wiem, ?e wi?kszo?? gra na 8.6. Wi?kszo?? serwer?w wybiera tego klienta aby mie? szersze mo?liwo?ci. Wydaje mi si?, ?e dla gracza w dzisiejszych czasach powinno to by? oboj?tne. Mimo wszystko dzi?kuj? za komentarze. Je?li inne osoby maj? jakie? inne argumenty to jestem na nie otwarty :).

Szersze mozliwosci to malo co. Nikogo to nie obchodzi z graczy.
Graczy obchodzi to, ze pod 8.6 maja crackowanego elfa, wiec beda grali na 8.6...
To jest powod dla ktorego otsy 8.6 sa tak popularne...
 
Status
Not open for further replies.
Top