What's new

Wasz OTS

Status
Not open for further replies.

buuuszek

Active User
Joined
Aug 27, 2012
Messages
71
Reaction score
0
Witajcie, pracuj? nad nowym Naruto OTS, posiadam w?asne grafiki, ale zacz??em sie zastanawia? czy nie woleliby?cie znanych ju? wam grafik....
Ni?ej podaj pare swoich grafik i pare grafik ze znanego wam ju? LoS Ots i prosz? was o opinie, na kt?rych grafikach woleliby?cie gra? ?


Itachi ANBU - grafika w?asna


Sasuke Shippuuden - LoS


Je?eli nie jeste?cie pewni to mog? wrzuci? inne swoje grafiki
Prosz? o pomoc :D
 

mial123

Advanced User
Joined
Apr 2, 2009
Messages
307
Reaction score
24
Odp: Wasz OTS

Co prawda 2 jest bardziej dok?adna i lepsza, ale jak mam cos por?wna? to najlepiej 2 te same profesje :D?
 

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: Wasz OTS

2 fajna dopracowana :) ale ta 1 ? jakas dziwna krzywa :D ale zaspany jestem jeszcze xd
 

nikolas12

Active User
Joined
Mar 29, 2012
Messages
101
Reaction score
2
Odp: Wasz OTS

Nie cierpi? grafik z LoS :(, s? ochydne, nier?wne, krzywe, po prostu tragedia :D. Best grafiki s? z WoNO, Soja albo te stare z ntsw/wosots :).
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: Wasz OTS

@up Pfffffff To nsa chyba nie widziales
tw?j itachi glowa 1 pixel w lewo i b?dzie prosty XD
ogolnieeeee to mo?esz si? pobawi? w swoje grafiki xD widze ze nie jeste? profesjonalista ale jak si? pobawisz to chocia? b?dziesz mia? w?asne grafiki (mo?e slabe ale swoje xD) bo losowe to tez dupy nie urywaj? niestety
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Wasz OTS

itachi przypomina mi tego z NSa, moze pokaz cos innego. tak, wole wlasne grafiki niz LOSowskie, te z losa sa brzydkie, kwadratowe i nie sa jakies nadzwyczajne, szczerze mowiac to wos ma ciekawsze grafy xD
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Wasz OTS

zr?b co? izometrycznego jak na tibie przysta?o albo daj sobie spok?j z tymi plackami bo powstanie beznadziejny ots oparty o anime, taki sam jak wszystkie inne.
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Wasz OTS

Te beznadziejne otsy anime maj? wi?cej graczy ni? nie jeden "normalny"
 

liftoni

New User
Joined
Apr 18, 2014
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Wasz OTS

Na pewno Tw?j ots b?dzie oryginalny i niepowtarzalny gdy b?dziesz u?ywa? grafik z innych ots'?w >,< ...
Znajd?/stw?rz sam inny base, podszkol si? troch? w cieniowaniu bo z tego co pokaza?e? to troch? s?abo Ci to wychodzi, chocia? ciekawy jestem innych Twoich grafik, mo?e s? lepsze od tego co zaprezentowa?e?.
[Curzio NS]
 

buuuszek

Active User
Joined
Aug 27, 2012
Messages
71
Reaction score
0
Odp: Wasz OTS

W takim razie podaje par? innych grafik mojego autorstwa i prosz? o wasz? opini? czy dalej si? w to bawi? czy u?y? grafik z wos ots'a ?


Neji - Podstawowy trans


Naruto Sage Mode


Itachi Akatsuki


Sasuke shippuuden


Sasuke Hebi

---------- Tre?? dodana o 10:35 ----------

Jakie? opinie ? ;P
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: Wasz OTS

Nie zauwazyles, ze twoja postac ma odstep miedzy oczami 2 pixele, a miedzy nogami 1? Przez to glowa jest przesunieta w prawo i nie da sie jej zrobic na srodku.
 
Status
Not open for further replies.
Top