What's new

?wiczenia-og?lne dyskusje.

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

Bra? kto? gainera mutant mass, warto wyda? te 80 z?? Bo mam zamiar zakupi?, poniewa? przyda?oby mi si? na wadz? przybra?.
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

Je?li chcecie robi? a6w, to polecam, chocia? ja wytrzyma?em tylko 12 dni ;d Ale efekt by? widoczny :eek:
- strona oficjalna
 
Last edited:

Mateht

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
260
Reaction score
35
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

Bra? kto? gainera mutant mass, warto wyda? te 80 z??
Ta, warto. Mutant mass to chyba jeden z najlepszych gainer?w, o ile nie najlepszy.

#topic
Nie r?bcie a6w, bo o wiwle lepsze efekty uzyskacie robi?c ABS.
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

Bra? kto? gainera mutant mass, warto wyda? te 80 z?? Bo mam zamiar zakupi?, poniewa? przyda?oby mi si? na wadz? przybra?.
Kumpel 6kg na tym przyty?, ale dosy? sporo t?uszczu z?apa?.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

@up

Wiesz, zale?y to tak?e od treningu, je?eli diety nie trzymasz (co g?upie, bo Gainer diet? ma uzupe?nia?), to musisz strasznie si? katowa? na si?owni, by za?apa? czystej jako?ci mas?, a unikn?? zebrania t?uszczu.
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

Tak wi?c ?wicz? z tym HMB i jak narazie jaki? pro rezultat?w nie ma, ale wiadomo, nie dawano zacz??em.
Dziennie bior? po dwie kapsu?ki, czyli rano i wieczorem, bo wtedy ?wicz?.
Mam wra?enie, ?e troch? mi od tego idzie w si??, bo nie widz?, ?ebym mia? du?o wi?ksze mi??nie, bardziej mi si? wydaje, ?e mam wi?cej si?y.
I tu nasuwa si? pytanie...Mam ?wiczy? wi?cej, a mo?e cz??ciej? Robi? po 40 pompek i po 70 razy hantelkami o wadze 6kg. sobie podnosz? na jedn? i na drug? r?k? jednocze?nie, w sumie idzie mi ?atwiej, tak wi?c mo?e kupi? te? ci??sze, czy pozosta? jeszcze przy tych sze?ciu kilogramowych?

@down.
Zanim mi si? taki d?ugi film na YT wrzuci, to...
Pozatym troch? si? wstydz?, mog? co najwy?ej dac ci moje fotki, don wakeful widzia? :d.
 
Last edited:

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

Jak moge prosi? luriseq nagraj mi filmik z twojego treningu, musz? zobaczy? czy dobrze robisz wdech i wydech naprawd?, wrzucisz potem na yt k ?

^^ UP a na tych foteczkach poka?esz co? cia?ka ? Masz na sobie stringi czy gacie po tacie?
 
Last edited:

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

Gdy podnosisz ci??ar wydychasz powietrze, a gdy opuszczasz, odwrotnie.
Trenuj ostro, 6 kg ci starczy, zbieraj na gryf.
 

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

A co powiecie na po??czenie tych pompek co kto? poda? i 6wejdera? Schud?bym co? ^^?
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

A co powiecie na po??czenie tych pompek co kto? poda? i 6wejdera? Schud?bym co? ^^?[/QUOTE?
Jak widac na tym najbardziej zna si? don wakeful, ale powiem i swoje zdanie na ten temat.
Je?eli nie cwiczy?e? mi??ni brzucha wcze?niej, to nawet si? za to nie bierz, bo nie dasz rady, ja pr?bowa?em i powiem ci, ?e to s? wprost m?ki!
Co do pompek, to nie wiem.
Ale je?li chcesz co? zrzucic, to polecam kupno HMB, dlaczego? Bo cholernie przyspiesza spalanie tkanki t?uszczowej, jednak na wzrost mi??nie trzeba d?u?ej poczekac i wi?cej cwiczyc, ale pyta?e? czy schudniesz, dlatego ci to polecam.

A je?eli bez odzywek, to musisz znalesc jakie? cwiczenia, ale na pewno nie sz?stka weidera.
 

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

Czyli robi? same pompki? W sumie nawet jak nie schudne to b?dzie dobrze, ?e robie wi?cej pompek bo to ju? co? :)
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

Tak jak ju? napisa?em, tego do ko?ca nie wiem.

Je?li chodzi Ci o to, ?e chcesz schudn?c to mo?esz nawet biegac, je?eli nie to polecam jazd? rowerem, jestem pewny, ?e lepszym rozwi?zaniem ni? pompki b?d? brzuszki.
 

Mateht

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
260
Reaction score
35
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

Je?li chcesz schudn?? (bez ?adnego rze?bienia cia?a) to zacznij stosowa? diete low carb + co 2 dzie? 40-60 minut aerob?w (np. bieg).
btw. ci co nie maj? w domu sprz?tu do ?wicze? typu ?aweczka, gryf, dr??ek to zacznijcie si? interesowa? treningiem domatora, a nie robicie jakie? pompki xd Trening domatora polega na wykorzystaniu ci??aru w?asnego cia?a i przyniesie wam o wiele lepsze efekty.

#down
No, a ja mieszkam z rodzicami i obiady gotuj? sobie sam dla siebie. ;d Obiad to 20 minut, usma?ysz kurczaka i ugotujesz ry? to wszystko. Czasami sobie tylko gotuj? jakie? spaghatti, lub ryb? dla odmiany. :]
 
Last edited:

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

Je?li chcesz schudn?? (bez ?adnego rze?bienia cia?a) to zacznij stosowa? diete low carb + co 2 dzie? 40-60 minut aerob?w (np. bieg).
btw. ci co nie maj? w domu sprz?tu do ?wicze? typu ?aweczka, gryf, dr??ek to zacznijcie si? interesowa? treningiem domatora, a nie robicie jakie? pompki xd Trening domatora polega na wykorzystaniu ci??aru w?asnego cia?a i przyniesie wam o wiele lepsze efekty.



Co do diety, to odpada bo nie mieszkam sam i np. z obiadem k?opot by by?, og?lnie jak b?d? mieszka? sam to tak ale... P?ki co porobi? pomki nie na schudni?cie a na to by robi? ich du?o xdd
 

NoMY

User
Joined
Jul 30, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

Gdy podnosisz ci??ar wydychasz powietrze, a gdy opuszczasz, odwrotnie.
Trenuj ostro, 6 kg ci starczy, zbieraj na gryf.
Robie na odwrot, po 3 miesiacach mam super klate,
Dziekuje!



Ps.

Sposob na sukces? (Lepiej sie znam niz ten caly wakeull...)

Weic tak, a6w to podstsawa, ale co tam jest napisane to gowno!
Nie zaczynajcie od 1 powtorzen, a od 3!
Cwiczenia zajma wam gora 10 minut, to za malo! Robcie je rano, popoludiu i wieczorem, z tym, ze wieczorkiem dodatkowo, + 50 brzuszkow... odpoczywacie co 3/2 dni.

Aha, przed kazda taka seryjka, jebnijcie sobie 2 X 10 pompek (nie dajecie rady ? to 2 X 5 )

Po miesiacy beda zajebiste rezultaty....


Jak dodatkowo polepszyc maske?
przed cwiczeniami jedzie spory obiad! ewetualnie w chuj kanepk z serem czy cos :p
Poczekajcie 1h, i do roboty !:) Tluszcz pojdzie na miesnie ;)
Dodatkowo mozna smarowac kremem, tkroy udwidacznia miesnie ( napewno wasze matki takie cos maja xd)


1 miesiac = poprawa wielka!!


Stosowac powyzej 15 roku zycia ;) Chyba tyle... aha, jeszcze jedno, wasza sila moze sie nie wiele polepszyc, choc wyglad zatyo zajebiscie!!
Np, ja obilem, 15pompek, po tygodniu wykonalem ich 32 za jednym razem!!

Cwiczac dalej (caly miesiac) wiele sie nie zmienilo, rekord? 40 !




ODPOWIEM NA KAZDE PYTANIEEEEE!!!
 

Skalar

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
263
Reaction score
49
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

To ja ci powiem technik? bez ?wicze? ;]
Zatrudnij si? na budowie zacznij nosi? ceg?y, pustaki, worki z cementem albo do?ki kop. Rezultat r?wnie? zobaczysz biceps ci podskoczy i klata te? nabierze kszta?tu. Nie my?lcie sobie, ?e ?arty sobie robi? znam takiego ch?opaka, kt?ry w wieku 15lat zacz?? prac? na budowie teraz ma 17 i nie jeden ?wicz?cy pozazdro?ci mu si?y i sylwetki.

Poka?e wam teraz m?j domowy sprz?t. Nigdy nie stosowa?em ?adnych od?ywek po dw?ch latach ?wicze? uzyska?em oczekiwanie rezultaty:
Rze?ba cia?a dobra
Biceps-48cm
Klatka ok. 125cm/130cm
Pas- 85cm
Przedrami?- 40cm
Efekty te uzyska?em w ci?gu 2-2.5 lat. ?wiczy?em i ?wicz? nadal 2-3 razy w tygodniu zale?y od wolnego czasu. M?j obecny rekord na ?aweczce seriami to 100kg, a w wyci?ni?ciu 150kg, my?l?, ?e dalszy trening przyniesie mi jeszcze wi?ksze efekty.
Oto moja pere?ka:
90210386.png
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

@NoMY

Opisa?em poprawn? technik? wykonywania ?wiczenia, a to ?e masz super klat? ma?o kogo interesuj?.

@Skalar

Dok?adnie, na budowie mo?na si? najlepiej wyrobi?, bez diety i od?ywek czy SAA.
?adnie si? wyrobi?e?, ile lat masz? Diet? stosowa?e??
 

NoMY

User
Joined
Jul 30, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

@NoMY
Opisa?em poprawn? technik? wykonywania ?wiczenia, a to ?e masz super klat? ma?o kogo interesuj?.
'poprawna technika' nie zawsze idzie w parze, z szybkimi efektami... Ja podalemsposob , po ktorym szybko, dojdziemy do idealnej figury. Sposob jest sprawdzony, i dziala, wkoncu sam go stosowalem. I stosuje do dzis.
Budowa? Rzeczywiscie, jest bardzo dobra , szczegolnie na biceps, ale to bradziej dla wytrwalych, robota jest naprawde ciezka, i dla ososb 16+!
 

Skalar

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
263
Reaction score
49
Odp: ?wiczenia-og?lne dyskusje.

Aktualnie mam 19lat. Szczeg?lnej diety nie stosowa?em, ale w posi?kach spo?ywa?em wi?cej bia?ka.
 
Top