What's new

Wieloletni ba?agan na forum!

Status
Not open for further replies.

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
http://tibia.net.pl/threads/568439-Reputancja-aka-TNP-Points?p=1610838&viewfull=1#post1610838

Reklama na stronie g??wnej forum przez tydzie? - 1250 pkt - Nie
Podklejenie tematu w dziale serwery na tydzie? - 1000 pkt - Nie
Zdj?cie 1 pkt ostrze?e? - 750 pkt - Nie
Kolorowy podpis pod nickiem - 500 pkt - Nie
Zwyk?y podpis pod nickiem / ruchomy avatar - 250 pkt - Nie
No po prostu kurwa no nie! Bo?e, czy Ty to widzisz?!
Co Wy to wykminili?cie?
Jak dla mnie dno, pora?ka, kl?ska. Po co w og?le takie co??
Reputacja jest po to, aby zdoby? u innych 'reputacj?' "WOW! ile on ma reputacji! Na pewno pom?g? du?ej ilo?ci os?b, takim ludziom warto zaufa?"
A nie po to, ?eby j? wymienia? na jakie? pierdo?y!
Reputacja, to reputacja i tyle!
A je?li ju? Wam tak na tym zale?y, to mo?ecie te Wasze "podzi?kuj" - kt?rego z reszt? i tak nie u?ywa - zamieni? w to co chcecie.

Jeszcze dobili?cie ostatnio z tym skasowaniem reputacji... Czekam 2 tygodnie, je?li nie zostanie ona zwr?cona usuwam konto wraz z wszystkimi postami i do widzenia.
To nie jest wcale ?adna gro?ba, bo wiem, ?e i tak ka?dy tutaj na ka?dego leje, to jest po prostu forma protestu, bo to co si? dzieje na tym forum od paru lat to jest po prostu kpina z u?ytkownik?w.
Ma?o razy by?o tak, ?e w jakim? konkursie by?y do wygrania jakie? medale/reputacje i chuj wie co jeszcze? I rok po konkursie nikt nigdy nie widzia? medalu, bo nie potrafili?cie go wprowadzi? do forum? To po co pisa?, ?e si? co? da jak si? chuja od siebie daje?

#Temat za?o?y?em po to, aby ka?dy m?g? przeczyta? w ko?cu prawd? co na tym forum si? wyrabia od paru dobrych wiosen!
Je?li skasujecie ten temat, to b?dzie ?wiadczy? tylko i wy??cznie o tym, ?e nie mo?ecie przyj?? do siebie prawdy
 

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Og?lnie wydaje mi si?, ?e chyba lubisz fioletowy kolor.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Wszystkie Komentarze/Posty udost?pniane przez U?ytkownik?w, stanowi? integraln? cz??? Portalu. Administrator ma prawo odm?wi? ich usuni?cia w przypadku, gdy dzia?ania te wp?yn? negatywnie na przekaz pozosta?ych tre?? publikowanych w Portalu.

xD

A tak poza tym, jestem za. Chce moje ogorki spowrotem bo to moje zycie i na tnecie cale zycie siedze wiec chce moje ogorki. W konkursach tez tracilem czas a nagrod nie ma. Teraz widac jaka popularnosc maja konkursy takie jak sprity i miejsca... Gdzie kilka edycji temu bylo max odpowiedzi, teraz po 0-5... Po co ludzie maja brac w tym udzial, jak rep usuniety i nie zwrocony. A pewnie za jakis czas znow ktos cos zjebie i znow usunie?

Ma?o razy by?o tak, ?e w jakim? konkursie by?y do wygrania jakie? medale/reputacje i chuj wie co jeszcze? I rok po konkursie nikt nigdy nie widzia? medalu, bo nie potrafili?cie go wprowadzi? do forum? To po co pisa?, ?e si? co? da jak si? chuja od siebie daje?

Hm, 3 czy 4 lata temu wygralem konkurs. Nie dostalem wszystkich nagrod do tej pory xD
 

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Niepotrzebnie si? przejmujesz. Tak Ci pewnie nie zale?y na tym forum, wi?c po co si? trudzi?, oczekiwa? zmian. Lepiej ju? po prostu nie b?dzie.
 
Last edited:

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Przywr?cenie tej reputacji to p?? minuty, nie wierz? w to, ?e nie maj? backupy bazy. Co do tamtego pomys?u to prawda - jest krety?ski.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Przeczyta?bym to i napisa? co? z ch?ci?, ale musz? si? uczy? do matury, kurwa... ;(
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

http://tibia.net.pl/threads/568439-Reputancja-aka-TNP-Points?p=1610838&viewfull=1#post1610838


No po prostu kurwa no nie! Bo?e, czy Ty to widzisz?!
Co Wy to wykminili?cie?
Jak dla mnie dno, pora?ka, kl?ska. Po co w og?le takie co??
Reputacja jest po to, aby zdoby? u innych 'reputacj?' "WOW! ile on ma reputacji! Na pewno pom?g? du?ej ilo?ci os?b, takim ludziom warto zaufa?"
A nie po to, ?eby j? wymienia? na jakie? pierdo?y!
Reputacja, to reputacja i tyle!
A je?li ju? Wam tak na tym zale?y, to mo?ecie te Wasze "podzi?kuj" - kt?rego z reszt? i tak nie u?ywa - zamieni? w to co chcecie.
Dobrze ?e si? obudzi?e? i przeczyta?e? temat, szkoda tylko ?e 2 miesi?ce po jego napisaniu.
Jak mo?na wywnioskowa? z komentarzy i braku interwencji pomys? zosta? porzucony.
Swoj? drog? to jednak podzi?kowania s? bardziej popularne.
Jeszcze dobili?cie ostatnio z tym skasowaniem reputacji... Czekam 2 tygodnie, je?li nie zostanie ona zwr?cona usuwam konto wraz z wszystkimi postami i do widzenia.
Kopie zapasowe bazy danych si?gaj? 30 dni wstecz - dane z dni przed zresetowaniem reputacji przepad?y.
To nie jest wcale ?adna gro?ba, bo wiem, ?e i tak ka?dy tutaj na ka?dego leje, to jest po prostu forma protestu, bo to co si? dzieje na tym forum od paru lat to jest po prostu kpina z u?ytkownik?w.
Ma?o razy by?o tak, ?e w jakim? konkursie by?y do wygrania jakie? medale/reputacje i chuj wie co jeszcze? I rok po konkursie nikt nigdy nie widzia? medalu, bo nie potrafili?cie go wprowadzi? do forum? To po co pisa?, ?e si? co? da jak si? chuja od siebie daje?
Nie przypominam sobie by taka sytuacja mia?a miejsce w ostatnim czasie.
Prawdopodobnie m?wisz o tym co dzia?o si? w roku 2011/12 gdy administracja nie mia?a pe?ni uprawnie?, od zmiany administracji pod koniec 2012 roku ani razu nie mia?a miejsca taka sytuacja.
W konkursach tez tracilem czas a nagrod nie ma.
?
Teraz widac jaka popularnosc maja konkursy takie jak sprity i miejsca... Gdzie kilka edycji temu bylo max odpowiedzi, teraz po 0-5...
Zdaje si? ?e Ty te? pisa?e? do mnie by dawa? trudniejsze przedmioty / miejsca do odgadni?cia, w tej edycji s? ?atwe i nades?ano ko?o 30 odpowiedzi.
Co do tamtego pomys?u to prawda - jest krety?ski.
Mo?e i by?, szkoda tylko ?e wi?kszo?? u?ytkownik?w negatywnie odnosi si? do jakichkolwiek zmian a potem pierdolenie o szopenie, czyli czemu si? nic nie dzieje?



Pozdrawiam
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Czekam 2 tygodnie, je?li nie zostanie ona zwr?cona usuwam konto wraz z wszystkimi postami i do widzenia.

Powodzenia.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Reputacja to glowna nagroda z konkursow. Gdzie ta reputacja? Nie ma reputacji = nie ma nagrod. Chyba logiczne?

Zdaje si? ?e Ty te? pisa?e? do mnie by dawa? trudniejsze przedmioty / miejsca do odgadni?cia, w tej edycji s? ?atwe i nades?ano ko?o 30 odpowiedzi.
Nie pisalem. Moze na sb cos tam pisalem. Ale nie o to chodzi. Bywaly trudniejsze edycje i jeszcze kilkanascie edycji temu zawsze bylo pelno, nawet na tych trudniejszych. Teraz wystarczy zobaczyc ostatnie 10 edycji, czy cos kolo tego. Wszystko widac. Nie bede pierdolil trzeci raz na ten temat, bo juz pisze po raz drugi w tym momencie. W tematach konkursowych jest wszystko i kurwa trzeba bych chyba slepym, zeby nie widziec, ze jest mniejsza aktywnosc. A jesli chodzi o poziom trudnosci, to ja jakos nie widze, zeby bylo trudniej niz kiedys.

Kopie zapasowe bazy danych si?gaj? 30 dni wstecz - dane z dni przed zresetowaniem reputacji przepad?y.
Teraz to juz sie wykrecac chcesz tym, ze dane przepadly? A 2 miesiace temu odciagaliscie temat i nie dawaliscie zadnej odpowiedzi. Albo sie broniliscie, ze nie macie dostepu do backupu.
No daj spokoj. Skoro sa dane trzymane 30 dni, to wtedy mieliscie 30 dni na to, zeby je odzyskac. Teraz nagle mowisz o tych 30 dniach, czyli wiecie co i jak z tymi backupami jest. Wtedy magicznie przypadkowo nie wiedzieliscie i nie mieliscie dostepu do niczego i nie mogliscie nic zalatwic przez caly miesiac.

Ehh. Skonczcie juz to pierdolenie. To nie ma sensu. Mozemy takich tematow pisac jeszcze 50, a i tak to nic nie zmieni. Jak zwykle zreszta. Zawsze jakas wymowka. A bo to nie nasza wina, bo dostepu nie ma. A bo teraz sie nie da bo juz minely 2 miechy. A bo to glupi pomysl i nie ma sensu wprowadzac, bo nam sie nie podoba. O, tu fajny pomysl, przemyslimy, i cisza przez pol roku az wszyscy zapomna.
Jednym slowem chujnia.
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Czekam 2 tygodnie, je?li nie zostanie ona zwr?cona usuwam konto wraz z wszystkimi postami i do widzenia.
to siema.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Teraz nagle mowisz o tych 30 dniach, czyli wiecie co i jak z tymi backupami jest. Wtedy magicznie przypadkowo nie wiedzieliscie i nie mieliscie dostepu do niczego i nie mogliscie nic zalatwic przez caly miesiac.

Wina Eturla! Obali?!
A tak serio to ja by?bym za ca?kowitym wyzerowaniem reputacji i nowym startem forum, bo ona i tak znaczy dla mnie tyle, co nic. Powinni?my na nowo stworzy? lepsze systemy. Dawniej by?y r??ne oszustwa ze strony administracji tylko i wy??cznie po to, ?eby nabi? sobie wa?n? reputacj?, a teraz s? tego efekty. Ju? nikt nawet jej nie zbiera, bo i tak pierwszy lepszy Wiesiek spod ?ulowa ma jej z 1000 (je?li konto jest starsze).
Ten pierwszy pomys? by? z?y, ale jak wida? - ju? go nie ma.
A je?li chodzi o r??ne konkursy, ?e teraz jest po 0 - 5 prac - urazi?e? przy okazji moj? dum?, bo ja prowadz? PAOTM, wi?c si? wypowiem - Jestem pixelartyst? i interesowa?em si? tym konkursem d?ugi czas. Dawniej by?o cz?sto po 2 - 3 prace, a cz?sto i nie by?o wcale, i np. PAOTM by? zamra?any na 4 miesi?ce, na 6. Okropne jest to, jak ludzka pami?? bardzo modyfikuje przesz?o??. Nie oszukujmy si?, wiele os?b nie pixeluje i to w stylu tibijskim, wi?c ju? 5 prac to bardzo du?o.
Poza tym chyba nie o ilo?? chodzi, a o jako??.
No, chyba, ?e kto? potrzebuje nakra?? jak najwi?cej do swojego projektu :>
 

Gabalucha

Banned
Joined
Nov 29, 2012
Messages
27
Reaction score
6
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

A tak serio to ja by?bym za ca?kowitym wyzerowaniem reputacji i nowym startem forum, bo ona i tak znaczy dla mnie tyle, co nic.
Nowy start tego forum przy tym stanie co teraz jest, r?wna si? z samozag?ad?, bo i tak ju? tutaj (w przeciwie?stwie tego co by?o) nikt nie siedzi. #bekazadministacji
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

@UP,
Jezus przem?wi? (OlaBoga).

@Topic,
Dla mnie reputacja na forum jest wa?na, poniewa? po niej mo?na wywnioskowa?, czy kto? jest godny zaufania itp.
Kto kupi co? o u?ytkownika maj?cego 10 post?w i 2 repy, ka?dy b?dzie do niego podchodzi? z dystansem, poniewa? nikt go nie zna i boi si? utopi? w tym przypadku kasy.

System z kupnem za reputacj?, jest tak g?upi, ?e szkoda gada?.
Za?o?? si?, ?e jak by?cie te opcje sprzedawali, to mieliby?cie wi?cej zg?osze? o te funkcje ni? za reputacj?.

Wyzerowanie reputacji, Cooo, siedz? tutaj rok, zebra?rm ponad 1k reputacji(oczywiscie przed b??dem), a wy chcecie to ot tak usun???
To tak jak by? stara? si? o dziecko i jak w ko?cu si? uda?o, dokona? Aborcji, Seriously?

Pozdrawiam.
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Kopie zapasowe bazy danych si?gaj? 30 dni wstecz - dane z dni przed zresetowaniem reputacji przepad?y.
A wi?c TRO Media trzyma kopie zapasowe bazy sprzed 2 lat na serwerach (w kt?rej znajduj? si? przepisy na kotlety/nie wspominaj?c ju? o configu w .txt), a nie gromadzi backup?w najwi?kszego forum jakie posiadaj??

?miechowo
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Wina Eturla! Obali?!
A tak serio to ja by?bym za ca?kowitym wyzerowaniem reputacji i nowym startem forum, bo ona i tak znaczy dla mnie tyle, co nic. Powinni?my na nowo stworzy? lepsze systemy. Dawniej by?y r??ne oszustwa ze strony administracji tylko i wy??cznie po to, ?eby nabi? sobie wa?n? reputacj?, a teraz s? tego efekty. Ju? nikt nawet jej nie zbiera, bo i tak pierwszy lepszy Wiesiek spod ?ulowa ma jej z 1000 (je?li konto jest starsze).
Ten pierwszy pomys? by? z?y, ale jak wida? - ju? go nie ma.
A je?li chodzi o r??ne konkursy, ?e teraz jest po 0 - 5 prac - urazi?e? przy okazji moj? dum?, bo ja prowadz? PAOTM, wi?c si? wypowiem - Jestem pixelartyst? i interesowa?em si? tym konkursem d?ugi czas. Dawniej by?o cz?sto po 2 - 3 prace, a cz?sto i nie by?o wcale, i np. PAOTM by? zamra?any na 4 miesi?ce, na 6. Okropne jest to, jak ludzka pami?? bardzo modyfikuje przesz?o??. Nie oszukujmy si?, wiele os?b nie pixeluje i to w stylu tibijskim, wi?c ju? 5 prac to bardzo du?o.
Poza tym chyba nie o ilo?? chodzi, a o jako??.
No, chyba, ?e kto? potrzebuje nakra?? jak najwi?cej do swojego projektu :>
Mowilem o konkursach ktore prowadzi dziki. Do paotma nawet nie zagladam, wiec jakos srednio mnie to interesuje co sie tam dzieje. Ale wiedz, ze nie mialem intencji urazic twojego wielce waznego konkursu ani ciebie, jesli go prowadzisz.
Co do restartu repa to zjebany pomysl. Co to da? Starzy uzytkownicy tylko jeszcze bardziej sie wkuriwa, jesli chca tu siedziec. A nowych i tak to nie przyciagnie, bo gowno to zmienia jesli chodzi o forum i to kto na nie przychodzi i zotsaje. Bo tak na serio, kto zaraz po wejsciu na forum zwaraca uwage na repa? Nikt. Wazne jest to, po co wszedles na forum. Dopiero jak w paru tematach np ci pomoga, albo znajdziesz cos ciekawego i postanowisz posiedziec dluzej na forum, zaczynasz sie zastanawiac co z tym repem i czy warto bylo by ogarnac troche repow na konto, bo np bedziesz chcial miec zaufanie w dziale handlu czy chuj wie czym.

A wi?c TRO Media trzyma kopie zapasowe bazy sprzed 2 lat na serwerach (w kt?rej znajduj? si? przepisy na kotlety/nie wspominaj?c ju? o configu w .txt), a nie gromadzi backup?w najwi?kszego forum jakie posiadaj??

?miechowo
Nie masz racji i sie nie znasz. Jak mowia, ze nie maja to nie maja. Nie podwazaj autorytetow foreumowych bo jeszcze bana zlapiesz!

Ps. Zjebala mi sie myszka.
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Mi si? pomys? z reputacj? podoba przynajmniej mo?na czerpa? korzy?ci za pomoc innym : ) zawsze si? znajdzie jednostka kt?rej co? nie pasuje, dlatego nie ma sensu ci?gn?? dyskusji.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Mi si? pomys? z reputacj? podoba przynajmniej mo?na czerpa? korzy?ci za pomoc innym : ) zawsze si? znajdzie jednostka kt?rej co? nie pasuje, dlatego nie ma sensu ci?gn?? dyskusji.

Mozna czerpac korzysci? Przez ostatnie kilka lat tez mozna bylo. Jesli teraz usunieta bedzie reputacja, to skad wiesz, ze za jakis czas znow nie bedzie usunieta?
Teraz przez lata ludzie tego repa zbierali i nagle chcesz go usunac, zeby dla ciebie mial wiekszy sens?
Wtedy ty bedziesz zbierac go przez kilka lat i znow wtedy ja przyjde i powiem, ze rep ma byc usuniety tobie, bo ja chce zaczac od zera i miec korzysci z pomocy innym.
Spodoba ci sie to? Bez sensu.

W ogole caly temat jest bez sensu. I tak nic w zadnej sprawie sie nie ruszy. Co najwyzej moze cos jeszcze spierdola, jesli sie da. A za miesiac albo trzy wszyscy zapomna o tym temacie i zaloza nowy, bo znow cos bedzie zjebane...
 

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Og?lnie powinni zrobi? tak, ?e masz akutaln? ilo?? pkt reputacji i ilo??, kt?r? cz?owiek zdoby? og?lnie. Mimo wszystko reputacja daje jaki? presti?. :D
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Nie wiem czemu jest p?acz za t? reputacj?;/. Kiedy? ludzie ch?tnie dawali repki za pomoc itd,a teraz? Podzi?kuj? w komentarzu i tyle. Mi tam nie zale?y na tym ale to tylko moja opinia.
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Odp: Wieloletni rozpierdol na forum!

Nie wiem czemu jest p?acz za t? reputacj?;/. Kiedy? ludzie ch?tnie dawali repki za pomoc itd,a teraz? Podzi?kuj? w komentarzu i tyle. Mi tam nie zale?y na tym ale to tylko moja opinia.

Te podzi?kowania zje*a?y 'system reputacji'.
 
Status
Not open for further replies.
Top