What's new

Wierzycie w 2012 ?

Wierzycie w 2012 ?

  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 46 20.3%
  • Nie ! ;d

    Votes: 181 79.7%

  • Total voters
    227
Status
Not open for further replies.

Paladin Royal

Active User
Joined
Dec 28, 2009
Messages
82
Reaction score
2
Witam.
Wierzycie w koniec ?wiata w roku 2012 ? ;D I jak wed?ug was to si? stanie, bo ka?dy ma inny pomys? na to i w og?le. Ja przedstawi? swoj? - albo Ksi??yc albo S?o?ce.

Zapraszam do wypowiedzi ;).
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Wierzycie w koniec ?wiata w roku 2012 ?
Nie , nie wierz?
jak wed?ug was to si? stanie
Nie mam poj?cia , moim zdaniem spadnie jaka? asteroida czy co? w tym stylu , albo bd globalne ocieplenie i wszytko zaleje .
 
Last edited by a moderator:

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Tak!
Tibjczycy wybij? ras? kt?ra w to nie gra a potem sami siebie dla loota!

A tak na prawd? to zaleje nas Ba?tyk?

jak wida? dalej ?yj? i z tego co widz? to nie tylko ja.
Sk?d wiesz? Mo?e tylko ty zosta?e? z gatunku ludzkiego a reszta to kosmici przebrani za ludzi?
 
Last edited:
K

Krecioo

Guest
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Moim skromnym zdaniem co? takiego jak koniec ?wiata nast?pi gdy nas ju? nie b?dzie na ?wiecie (no chyba, ?e wymy?l? lek na ?mier?, w co szczerze w?tpi?). Jak to sobie wyobra?am? Mam trzy teorie, albo jebnie w nas asteroida, albo w skutku starzenia s?o?ce zacznie si? zapada? w sobie i potem robi? si? coraz wi?ksze i cieplejsze a? poch?onie ziemie (nie pami?tam jak si? to nazywa), albo ludzie sami zniszcz? ludzko?? wojnami atomowymi, zatruciem itp.
 
B

Budzik

Guest
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Nie, ja w to nie wierz?. Jakim cudem ludzie, kt?rzy zatrzymali si? na etapie staro?ytno?ci mieli by przewidzie? koniec ?wiata. Uwa?am to za jedn? wielk? bzdur?. Ko?c?w ?wiata mia?o by? ju? wiele, ale jak wida? dalej ?yj? i z tego co widz? to nie tylko ja.

Je?eli w og?le mia? by? koniec ?wiata, to cz?owiek zniszczy? by sam siebie. Tzn. par? bomb i ludzko?ci nie ma ;p
 

Dranzerpl

Advanced User
Joined
Jul 16, 2008
Messages
340
Reaction score
16
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Nie wierz? w koniec ?wiata. W og?le go nie b?dzie w tym tysi?cleciu! Koniec ?wiata nast?pi mo?e w 4100 roku, ale w 2012 nie. To tylko Anty-jasnowidze przewidzieli taki koniec dla rozg?osu! Ot?? sam badam co si? mo?e wtedy sta?, a wiecie co? Nic! W uk?adzie s?onecznym nie zauwa?ono ?adnej planetoidy, bowiem meteoryt nie zniszczy cywilizacji :) Tsunami-Nie mo?e do nas doj??, bo Polska jest otoczona wielkimi krajami, a do Ba?tyku nie dojdzie :p
Wulkan-Jest szansa ?e wybuchnie jakikolwiek wulkan, lecz jak na razie najwi?ksz? erupcje tych lat mia? Wulkan ?wi?tej Heleny kt?ry jest aktywny, ale ?wiata nie zniszczy.
Meteoryt-Za s?aby na zniszczenie ?wiata.
Planetoida-W naszym uk?adzie nie znaleziono ?adnej zagra?aj?cej, a Ziemia ma specjaln? satelit? obronn? umo?liwiaj?c? zmian? kierunku "wroga" :)
Efekt Cieplarniany-Efekty MO?E nadejd? za 300 lat. - Taka jest hipoteza naukowc?w, lecz ja wierz?, ?e EC zniknie za kilka lat.
UFO-Po co maj? nas niszczy??^^ Jeste?my bardzo ma?? planet?...
1.Inne mo?liwe zagro?enia-Wszystko jest mo?liwe, a dok?adnie mo?e zej?? Jezus i zes?a? Super Tsunami, albo zrobi to Diabe?.
2.Inne mo?liwe zagro?enia-Ludzie z super mocami zniszcz?/podbij? Ziemi? :p

CIEKAWOSTKA: Ko?ce ?wiata mia?y nadej?? 1972 i 2000 roku. I co? Jeste?my tutaj :) (co do 1972 nie jestem pewien, ale co? w pobli?u 1970 roku)
 
Last edited:

Thce

User
Joined
Jan 18, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Ju? buduje drewniany bunkier ! W nim mam ju? neta i laptopa. Wi?c ?y?, nie umiera? ! Olej 2012 zosta? ninja!

R?wnie dobrze mo?na pierdoli? ?e koniec ?wiata b?dzie 01.02.10 o godzinie 20:30.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Wierzycie w 2012 ?

albo Ksi??yc albo S?o?ce

Co z nimi ma si? sta?? ;o

@Top:
Mam wierzy? w to z powodu kalendarza, kt?rego by? mo?e Majowie zjebali? A mo?e dlatego, ?e dalej im si? nie chcia?o robi?? Bzdury.

@Up:
Oh nie! Widz? meteor zbli?aj?cy si? w stron? Ziemi, prosto w m?j dom!!!!111 ARGGHHHH!! RATUNKU!!!!

@Edit:
1.Inne mo?liwe zagro?enia-Wszystko jest mo?liwe, a dok?adnie mo?e zej?? Jezus i zes?a? Super Tsunami, albo zrobi to Diabe?.
2.Inne mo?liwe zagro?enia-Ludzie z super mocami zniszcz?/podbij? Ziemi? :p

To mnie rozwali?o, zw?aszcza jedynka xd
 
Last edited:

Buciu

Advanced User
Joined
Jun 13, 2009
Messages
263
Reaction score
20
Age
27
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Mo?e co? wrzuc? z pewnej strony:

2009 r. — w?tpliwy koniec ?wiata. Zgodnie z interpretacj? centurii Nostradamusa przez Petera Laurie, w tym roku nast?pi Armageddon.

2010 r. — tymczasowy koniec ?wiata. Sko?czy si? ropa i ?wiat pogr??y si? w wojnie o zasoby. Ziemia odwr?ci si? od S?o?ca — "gdzie by?o gor?co, tam b?dzie l?d, wi?kszo?? zwierz?t wyginie".

2011 r. — wg biblijnego kalendarza historii, 21 maja 2011 roku nast?pi Dzie? S?du Ostatecznego, a 21 pa?dziernika 2011 roku - Koniec ?wiata i ca?y ?wiat zostanie zniszczony w ogniu.

2012 r. — о, to bardzo oczekiwany i popularny koniec ?wiata. Kalendarz Maj?w ko?czy si? na dacie 21.12.2012. Wtedy to ma nast?pi? przebiegunowanie Ziemi spowodowane pot??nym promieniowaniem elektromagnetycznym S?o?ca. Jest jednak promyk nadziei - katastrof? ma szans? prze?y? 0,5% populacji.

2013 r. — Ragnar?k, zmierzch bog?w, s?dny dzie?. Dzie? pocz?tku i ko?ca. ?wiat i Asgard, siedziba bog?w, zostan? strawione przez ogie?, wszystkie gwiazdy zgasn?, a Ziemi? zaleje wielkie morze. Dla ?miertelnik?w oznacza ?mier?, a dla bog?w - narodziny. Ostatecznie z tej toni wy?oni si? nowy ?wiat i nast?pi era szcz??liwo?ci bez przemocy i wojen. Skomplikowany i zagmatwany, ale konieczny koniec ?wiata.
Inna teoria ko?ca - wg NASA burza s?oneczna tak bardzo wstrz??nie Ziemi?, ?e padnie sie? energetyczna, zostaniemy pozbawieni pr?du, upadnie przemys?, systemy komputerowe, komunikacja.

2014 r. — astrofizycy twierdz?, ?e do systemu s?onecznego dotrze chmura py?u kosmicznego, kt?ra zmiata wszystko na swej drodze. Bardzo nudny koniec ?wiata.

2015 r. — koniec jakiego? 9576-letniego cyklu, kt?ry ma doprowadzi? do zag?ady obecnej cywilizacji. Dziwny koniec ?wiata.

2016 r. — James Hansen, ameryka?ski fizyk i klimatolog, uwa?a, ?e w tym roku dojdzie do topnienia lodowc?w i wi?kszo?? l?d?w zostanie zatopiona.

2017 r. — Koniec ?wiata wed?ug hierarchicznej teorii katastrof.

2018 r. — Wojna j?drowa wg wspomnianego ju? Nostradamusa.

2019 r. — Banalne zderzenie z asteroid? 2002 Nt7.

2020 r. — Izaak Newton, na podstawie proroctw Jana Bogoslowa obliczy?, ?e koniec ?wiata nast?pi w tym?e roku. Gdyby jednak nie nast?pi?, trzeba b?dzie poczeka? do 2060 r, gdy? uczony studiuj?c Ksi?g? Daniela wyliczy?, ?e koniec ?wiata nast?pi 1260 lat po za?o?eniu ?wi?tego Cesarstwa Rzymskiego.

Zatem b?d?cie czujni i nie przegapcie ?adnego z tych wa?nych wydarze?!

Topic:

Nie, nie wierz? to. Jest to tak ma?o prawdopodobne jak to, ?e Polska b?dzie wi?ksza od Rosji lub Chin.
 

saru52

Active User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
119
Reaction score
12
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Hah ale? pytanie.. No jasne, ?e nie. Koniec ?wiata b?dzie za jakie? ok. 5ty? lat jak ju?.
Co do "Maj?w" - niby sk?d mieli wiedzie?? po prostu wybrali tak? dat? ;)
Jaki? meteor lub asteroida..? - Heh wyobra?nia
Co do all co niby wierz?... - za du?o film?w o ko?cu ?wiata ;) Jakby co? by?o to by wszyscy panikowali, ?e koniec ?wiata itp a nikt nawet nie wspomina o niczym ;)
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Koniec ?wiata 2012 mo?e jest przepowiedni?, ale symboliczn?.... zobaczcie w jak? stron? d??y technika (eksploatuj?c nasz? planet?)
Osobi?cie nie wierz? w 2012, dla mnie jest to co? w stylu horoskopu w gazecie (wa?)
Koniec ?wiata - Bara buch i ziemi nie ma :)
 

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Nie dzi?ki nie wierze. To kolejna bujda budz?ca postrach.
 

Ksiądz Szatanek

Wiedz, że coś się dzieje...
Joined
Apr 29, 2009
Messages
273
Reaction score
50
Odp: Wierzycie w 2012 ?

(...)s?o?ce zacznie si? zapada? w sobie i potem robi? si? coraz wi?ksze i cieplejsze a? poch?onie ziemie (nie pami?tam jak si? to nazywa)(...)
supernowa

@Topic
Co wy pieprzycie. Dlaczego mia?by by? koniec ?wiata? Bo w 2012 roku ko?czy si? kalendarz maj?w i kto? wymy?li? t? bzdurn? bajeczk? ?e b?dzie koniec ?wiata?
Fakt ?e wydarzenia na ?wiecie zaczynaj? przypomina? biblijny obraz apokalipsy (powodzie, po?ary, itp.), ale nie nasila si? to tak szybko aby w 2012 by? koniec ?wiata.

Koniec ?wiata b?dzie, ale nie za naszego ?ycia.
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Ja nie do ko?ca w to wierz?, ale jestem ciekawy co si? stanie 21 grudnia 2012. Tak du?o si? o tym m?wi, ?e ci??ko o tym cho?by przez chwil? pomy?le?.

Na pewno to nie nast?pi tak nagle, je?li ju? to na pewno na pocz?tku roku 2012 b?dziemy widzie? pewne anomalia na Ziemi. Ziemia b?dzie powoli ulega? niszczeniu, b?dzie dostrzega? dziwne i gwa?towne wahania pogody. Co? jak na filmie 2012: Doomsday(nie ten najnowszy, ten z 2008 roku).

To moja wizja.

2009 r. — w?tpliwy koniec ?wiata. Zgodnie z interpretacj? centurii Nostradamusa przez Petera Laurie, w tym roku nast?pi Armageddon.

W?a?nie, zupe?nie o tym zapomnia?em. Na ziemie lecia?y tysi?ce asteroid?w i co si? z nimi sta?o?
 

Rewizzu

Active User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
92
Reaction score
14
Odp: Wierzycie w 2012 ?

"Niewierze"

1.Niebedzie zasiegu.
2.Trzesienie Ziemi.
3.Masowy atak pomaranczy.
4.Boba atomowa wybuchnie
5.Ziemia zboczy ze swojego kursu i bedzie sie oddalala od slonca az wszystko zamarznie i niebedzie internetu :)
 

Maskurator

Active User
Joined
Dec 9, 2009
Messages
59
Reaction score
2
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Koniec ?wiata ? Raczej nie w 2012 roku , za szybko i nie ma ku temu podstaw.No chyba, ?e jaka? wielka kometa lub cos w tym stylu.
Moim zdaniem 20-30 lat, za?atwi nas dziura ozonowa :) Coraz wi?cej spalin i ?r?cych substancjii dostaje si? do strefy ozonowej, no i ludzie si? doigraj?.
Pozdrawiam Maskurator.
 

kaacpi

Senior User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
510
Reaction score
21
Age
27
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Nie, nie wierz? w to.
Ale jak ju? ma byc koniec ?wiata to:
  • Mo?e zderzenie planet.
  • Jaka? asteroida walnie w ziemie.
  • No i hmm np. wybuchnie j?dro ziemi
Pozdrawiam,
kaacpi
 
Last edited:

Roulette

Рулетка!
Joined
Nov 11, 2009
Messages
352
Reaction score
63
Odp: Wierzycie w 2012 ?

S? r??ne tezy na ten temat. Jedni wierz?, drudzy nie. Ja osobi?cie w?tpi? aby takowy koniec nast?pi? w 2012 roku, ale nie zaprzeczam, i? mo?e tak si? sta?. Nikt nie wie co mo?e nas spotka? jutro, za tydzie?, za rok. ?ycie jest nieprzewidywalne. My?l?, ?e koniec ?wiata mo?emy sobie zapewni? sami. Ci?g?e nawo?ywania organizacji na temat zanieczyszcze? ?rodowiska itp, itd. daj? do my?lenia. Ludzie, jak to ludzie dbaj? o siebie, nie zwa?aj? na otaczaj?c? nas natur?. Wniosek nasuwa si? jeden : nigdy nie wiadomo co przyniesie jutro.

Dodam jeszcze, ?e w ankiecie powinna by? opcja trudno powiedzie? lub co? w tym stylu ;p
 

God Tytanic

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
144
Reaction score
8
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Nie, nie wierz? poniewa? jakim cudem ludzie ze straro?ytno?ci mogli by przewidzie? koniec ?wiata ? A jedni m?wi? ?e bd koniec maj?w, w to te? niewierze a nawet jakby to co z tego, nie tylko istnieje maj :p
 
Status
Not open for further replies.
Top