What's new

Konfiguracja Polaczenia Windows 7, router, antywirus

Status
Not open for further replies.

Michu9404

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
236
Reaction score
21
Witam,
Ot?? od pewnego czasu mam problem i nie mog? sobie z nim poradzi?. Ot?? mam windows 7, router Planet oraz antywirusa ESET. W zaporze systemu windows doda?em wszystkie porty potrzebne do postawienia ots oraz wszystkie niezb?dne aplikacja, w antywirusie r?wnie?, porty na routerze przekierowa?em ale dalej mam zablokowane ;/ Nie wiem co mo?e powodowa? blokad? port?w, prosz? o pomoc. Dodam ?e wcze?niej mia?em windows xp oraz router,(antywirus AVG), w zaporze na xp normalnie porty doda?em, na routerze przekierowa?em tak jak teraz w ,AVG wy??czy?em ochron? rezydenta i wszystko dzia?a?o, natomiast na 7 nie chce.
pozdrawiam
michu9404
 

Michu9404

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
236
Reaction score
21
Odp: Windows 7, router, antywirus

Prosz? o pomoc.
 

autise123

Advanced User
Joined
Feb 6, 2011
Messages
227
Reaction score
0
Odp: Windows 7, router, antywirus

Porty odblokowuje si? na routerze a nie w antywirusie . A i jeszce mi powiedz czy otsa masz na C czy na D?
 

Michu9404

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
236
Reaction score
21
Odp: Windows 7, router, antywirus

OTSa mam na C, dodam ?e mam kabl?wk? ale niestety z routerem ;/



Porty jakie odblokowa?em, oraz sprawdzenie port?w jakie s? potrzebne do hostowania, o dziwo 80 obdlokowany a 7171,7172 nie ;/
 
Last edited:

Michu9404

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
236
Reaction score
21
Odp: Windows 7, router, antywirus

od?wie?am
Notka moderatorska:
jeden raz wystarczy?oby w zupe?no?ci
 
Last edited by a moderator:

Grzechu

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
1,263
Reaction score
93
Odp: Windows 7, router, antywirus

Z czego posiadasz internet oraz jaki masz router? I nie sprawdzaj na tej stronie czy masz odblokowane, tylko niech Tw?j kolega zobaczy czy mo?e wej?? na stron? i na ots ;) Te? mia?em ots na win7 i r?wnie? pokazywa?o, ?e porty s? zablokowane, lecz ka?dy m?g? wej?? =]
 

Michu9404

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
236
Reaction score
21
Odp: Windows 7, router, antywirus

Neta mam z kabl?wki a router to Planet XRT-401D
 

Wind Dreamer

Active User
Joined
Jun 3, 2010
Messages
62
Reaction score
6
Odp: Windows 7, router, antywirus

Wan > Default DMZ Server (lub DMZ) > 192.168.1.x (gdzie zamiast x podajesz swoje IP z routera). W ten spos?b wy??czasz sw?j komputer spoza strefy zdemilitaryzowanej (DMZ). I nie musisz przekierowywa? ?adnych port?w ;) U mnie dzia?a
Notka moderatorska:
OT Expert, +1pkt
 
Last edited by a moderator:

Michu9404

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
236
Reaction score
21
Odp: Windows 7, router, antywirus

spoko sprawdze i napisze czy dzia?a

Niestety nie dzia?a u mnie:


Uploaded with

Kiedy wchodz? na otservlist i chc? doda? serwer pisze ?e serwer musi by? ONLINE. Mo?e to zas?uga zapory lub antywirusa?
 
Last edited by a moderator:

Michu9404

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
236
Reaction score
21
Odp: Windows 7, router, antywirus

Wan > Default DMZ Server (lub DMZ) > 192.168.1.x (gdzie zamiast x podajesz swoje IP z routera). W ten spos?b wy??czasz sw?j komputer spoza strefy zdemilitaryzowanej (DMZ). I nie musisz przekierowywa? ?adnych port?w ;) U mnie dzia?a


Wielkie dzi?ki ziomek rozwi?za?em ju? problem :) Zrobi?em jak pisa?e? lecz ko?c?wke wpisa?em .1 a mia?o by? .100 i dlatego nie dzia?a?o. Jeste? wielki reput :p temat do zakmni?cia.
 
Status
Not open for further replies.
Top