What's new

-Windows 7 Windows 7

Status
Not open for further replies.
Joined
Mar 16, 2011
Messages
22
Reaction score
1
Witam

Mam pewien problem z win7,a mianowicie caly komputer mi sie laguje gdy chce np. przeniesc muzyke z komputera na telefon lub gdy chce cos z pulpitu przeniesc do jakiegos folderu,gdy chce otworzyc niektore programy to tez nieraz jest problem.Teraz moje pytanie wie ktos moze czym to jest spowodowane?? Wiem ze nie podalem za duzo info ale nie znam sie na komputerach i nie wiem co jest istotne
 

lambadaots

User
Joined
Sep 19, 2011
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Windows 7

Witam
Mam pewien problem z win7,a mianowicie caly komputer mi sie laguje gdy chce np. przeniesc muzyke z komputera na telefon lub gdy chce cos z pulpitu przeniesc do jakiegos folderu,gdy chce otworzyc niektore programy to tez nieraz jest problem.Teraz moje pytanie wie ktos moze czym to jest spowodowane?? Wiem ze nie podalem za duzo info ale nie znam sie na komputerach i nie wiem co jest istotne
przeinstaluj windowsa tez to mialem na laptopiee
jakis wirus
 

Norek12

Active User
Joined
Aug 13, 2011
Messages
63
Reaction score
4
Odp: Windows 7

Albo Zeskanuj dyski i sprawdz czy masz wirusa.
 

czesio1681

Active User
Joined
Dec 20, 2009
Messages
112
Reaction score
2
Odp: Windows 7

boze ludzie zastanowcie sie co wy mowicie ..
Poprostu daj t screena z manadzera i tam wychwycimy cos co ci tak duzo zabiera a jak nie to bedziesz musial nam podac logi z combo fix itd..
 

Nights

Ten typ ;)
Joined
May 12, 2010
Messages
350
Reaction score
32
Odp: Windows 7

boze ludzie zastanowcie sie co wy mowicie ..
Poprostu daj t screena z manadzera i tam wychwycimy cos co ci tak duzo zabiera a jak nie to bedziesz musial nam podac logi z combo fix itd..

Jeszcze lepiej jeb?e?, bo po pierwsze ze screena menad?era za du?o si? nie dowiesz, a po drugie przeczytaj, kiedy u?ywa si? combofixa.

#topic
Log z OTL poprosz?.
 
T

Thomass

Guest
Odp: Windows 7

Mo?e masz za?miecony dysk i rejestr, skorzystaj te? z tego programu:

Mo?e chocia? w jakim? stopniu przy?pieszy. ;)
 

nabi12

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
252
Reaction score
12
Odp: Windows 7

Powy??czaj nie potrzebne programy(w dolnym pasku po prawej to samo). Wy??cz te? gad?ety/dodatki. Powinno Ci to pom?c. Przynajmniej tak mi si? wydaj?:). Zawsze co? tam Ci to pomo?e.
 
Status
Not open for further replies.
Top