What's new

- ElfBot Wirusy w elfie .

Status
Not open for further replies.

MultiMario

User
Joined
Jan 21, 2011
Messages
30
Reaction score
3
Wiecie mo?e , czy wirusy pochodz?ce z elf bota i cracka s? jako? wyj?tkowo gro?ne dla naszego komputera . Czy mo?e jak wyskakuje nam przy instalacji Elfa ikonka z naszego antywirusa z ostrze?eniem , po prostu j? zignorowa? i kontynuowa? instalacje ? Prosz? o pomoc !
 

Drajwer

Active User
Joined
May 13, 2012
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Wirusy w elfie .

Zale?y z jakiego Elfbota wirusy pochodz?ce, ale tak og?lnie to nie s? gro?ne. Sam u?ywam Elf Bota i mi si? laptop nie zniszczy?. To wszystko zale?y sk?d, raczej od kogo pobiera? Elf Bota, ale og?lnie je?li pobierasz z zaufanej strony i ci wyskoczy antywirus to powiniene? zignorowa? je?li chcesz u?ywa? Elf Bota. A je?li pobierasz z nie zaufanej strony to uwa?aj.
 
Last edited:

MultiMario

User
Joined
Jan 21, 2011
Messages
30
Reaction score
3
Odp: Wirusy w elfie .

Znasz mo?e jakie? w?a?nie zaufane strony tego typu co wymieni?e? . Szczerze m?wi?c nie mam ju? zaufania do siebie w tych sprawach . 2 komputery ju? zajecha?em tego typu wirusami z elfa ...
 

Drajwer

Active User
Joined
May 13, 2012
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Wirusy w elfie .

Ja tutaj pobiera?em Elf Bota i jako? mi si? nic nie sta?o z laptopem.
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Wirusy w elfie .

Czysty elf nie posiada ?adnych wirus?w, je?eli pobierasz go z zaufanej strony. Na naszym forum znajduje si? on. A ju? wspomina?em i przypomn? po raz kolejny i ostatni, i?
19. Rozmowy na temat crackowania gier i bot?w, piractwa, hackingu i crackingu s? og?lnie zabronione na naszym forum.. Tak?e odpowiedzi szukaj gdzie indziej.

Regards,
Xinum
 

MultiMario

User
Joined
Jan 21, 2011
Messages
30
Reaction score
3
Odp: Wirusy w elfie .

Rozumiem , ?e bez cracka oczywi?cie ? Bo najwi?kszy mi si? wydaje tutaj problem w?a?nie z crackiem , on bywa najcz??ciej zainfekowany ...
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Wirusy w elfie .

Je?eli na naszym forum znajduje si? zakaz dot. crack?w itd, to jak mo?e on znajdowa? si? w tym elfie? Powt?rz? ELF NA NASZYM FORUM JEST BEZ ?ADNYCH CRACK?W ITD!

Regards,
Xinum
 

MultiMario

User
Joined
Jan 21, 2011
Messages
30
Reaction score
3
Odp: Wirusy w elfie .

Okay , rozumiem . Prosz? o wyrozumia?o?? , jestem od niedawna cz?stym u?ytkownikiem forum...

---Aktualizacja---

Przy instalowaniu ELFA z tego forum , wyskoczy? mi Trojan ...
Podobno ELF by? pakowany bez wirus?w ...

Notka moderatorska:
Jestem wyrozumia?y dlatego ju? nie by?o ostrze?enia, tylko pouczenie.~Xinum
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top