What's new

Witam, mam do Was pytania zwi?zane z serwerem RPG.

Status
Not open for further replies.

Zaczarowany

Active User
Joined
Aug 21, 2011
Messages
141
Reaction score
5
Witam Wszystkich!

Planuj? zrobi? serwer RPG, z w?asn? tylko map? (bez wycinek map z internetu). Serwer b?dzie pod najnowsz? Tibi?. B?dzie posiada? na pewno:
- W?asna Mapa.
- Balans profesji (si?a czar?w, zale?y od poziomu).
- W?asne Systemy.
- Udoskonalony System Mount?w
- W?asne Questy.
- W?asne czary, oraz cz??? zebranych z RL.
- Rozbudowane Misje oraz zadania.
- Zaawansowany Task System.
- Ubogi SMS SHOP.
- Offline Training System.

Tak to si? mniej wi?cej prezentuje. Ale mam teraz do Was pytanie u?ytkownicy TNP. Jaki proponujecie Exp-Stage? Niski? ?redni? Wysoki? Co chcieli by?cie tam zobaczy?...?

Ka?d? propozycj? przeczytam i rozpatrz?, oraz jak mi si? spodoba dodam na serwer.

A wi?c s?ucham?
 

Cenega

Advanced User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
237
Reaction score
18
Odp: Witam, mam do Was pytania zwi?zane z serwerem RPG.

Ja bym da? taki :
1-50 x4
50-180 x3
180+ x2
 

Kajlu

Advanced User
Joined
Jun 24, 2010
Messages
250
Reaction score
10
Odp: Witam, mam do Was pytania zwi?zane z serwerem RPG.

Czary:
Zostawi?bym tak jak jest na ?wiecie realnej Tibii, co update mo?na by by?o dodawa? Ciekawe czary, po prostu ludzie ju? s? przyzwyczajeni do nich i nie aja zaiaru szpera? i tesowa? wszystko i og?lnie.
Exp Stages:
Niski- propozycja:
1-8 (jezeli bedzie rookgaard) x6
1-30 (bez rooka) x5
31-60 x4
61-80 x3
81- xx x2

b?d? sta?y x3.

Je?eli b?dziesz potrzebowa? jakiego? terenu, to raz na jaki? czas b?d? m?g? Ci zrobi? kawa?ek mapy, sprawdz moj? galerie, nadam si?? :)
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Witam, mam do Was pytania zwi?zane z serwerem RPG.

3-5 do wyboru na exp staly. W ogole stage jest bez sensu, no ale tak sie juz wszyscy przyzwyczaili...
Ale przy tym mapa musi byc ogarnieta i respy, zeby nie bylo 2 respow dragow i kazdy kto wbije 50 idzie na jeden z 10 respow dli i tyle... Musza byc wszystkie moby, zeby przez maly exp nie nudzila sie gra.
Sms shop ma nie byc ubogi a skromny ;P
Nie chce mi sie rozpisywac z radami na rozne tematy bo i tak nie wypali kolejny projekt w ktorym polowa zalozen nie zostanie zrealizowana a druga polowa bedzie zrobiona nie tak jak powinna byc, ale ktos sobie pomyslal, ze jednak bedzie lepiej jak zrobi po swojemu...
 

Zaczarowany

Active User
Joined
Aug 21, 2011
Messages
141
Reaction score
5
Odp: Witam, mam do Was pytania zwi?zane z serwerem RPG.

Dzi?kuj? za Wasze wypowiedzi, na pewno nad wszystkimi si? zastanowi?. Zastanawia mnie ten Exp, bo m?wicie, ?e chcecie ma?y i sta?y, ale nie wiem czy to dobry pomys?, bo ludzie przewa?nie nie wchodz? na takie serwery. Co do czar?w, nie chc? wymy?la? jaki? z Orsh OTS, ale doda? w?asne (Bardzo podobne do RL), chodzi?o mi nie o szpanowanie nowymi czarami, ale o Ich wady i zalety uwzgl?dniaj?c przy nie kt?rych Cooldown. A je?li proponujecie (jeszcze si? zastanowi?) zwyk?e czary to na pewno formu?a, cooldown oraz si?a zostanie zmieniona by by?a zale?na od poziomu nie od Skilli. Kto? wspomnia? o terenach. Spokojnie, na pewno nie chc? robi? tak by serwer by? robiony z 2 lata. Ale wystartowa? z serwerem kt?ry np. Na start daje spokojn? mo?liwo?? na osi?gni?cie 100 poziomu, a nast?pnie dodawa? nowe tereny z Nowymi potworami z najnowszej Tibi, by ludzie stopniowo si? zapoznawali z Tym. Chodzi mi o To, ?e wi?kszo?? RPG jest robione z rok, i wszystko maj? ju? gotowe, a pomys??w na nowe tereny ju? brak.

Co do nowych moich pomys??w my?la?em by zrobi? ma?y Rookgaard. Ale z Tym, ?e nie b?dzie On obowi?zkowy. Czyli gracz b?dzie m?g? wybra?, czy chce od razu zacz?? gr? na Main czy na Rooku. Dodam tak?e, ?e kto wybierze RookGaard, tylko polepszy swoj? spraw?. B?dzie ci?g Misji zwi?zane z RookGaardem, i przej?cie Go zajmie nam mniej wi?cej 30 min. Nagrod? b?dzie: Lepsze uzbrojenie id?c na Main, ni? wybieraj?c odrazu Main, po drugie dostaniemy Szcz??liwy amulet kt?ry zwi?kszy zdobywane do?wiadczenie o 25% (dzia?anie 3 dni, mo?na tylko raz u?y?), no i my?la?em nad jakim? pierwszym Mouncie, ale to si? oka?e. Jak my?licie, chcieli by?cie takie co?? Czy unikn?? rookgaardu?

Pozdrawiam!
 

T Art

Advanced User
Joined
May 3, 2012
Messages
152
Reaction score
7
Odp: Witam, mam do Was pytania zwi?zane z serwerem RPG.

Witam.

My?l?, ?e ten pomys? z RookGaardem jest bardzo dobry. Bo nie b?dzie obowi?zkowy, a kto b?dzie chcia? si? troch? potrudzi? tylko zyska.

Co do Exp Stage proponuj? da? 3x sta?y, gdy? uwielbiam Taki exp Stage i to jeszcze pod najnowsz? Tibi? w dodatku RPG.

Moje propozycje To:

* Przerobione przedmioty (atrybuty), czyli: Zmieni? atrybuty przedmiot?w i zrobi? z Nich sety. Czyli przyk?adowo Set dla RP 20 lvl, 35 lvl, 60 lvl, 100 lvl, 150 lvl, 225 lvl. Zdobywaj?c mo?na takie sety z Quest?w, i to by by?o najlepsze uzbrojenie np, od 20 poziomu dla Palladyna, bo ka?dy item cechuje si? jakim? atrybutem.
* System Boss?w, czyli zrobi? jaki? Task System z Bossami: Zaczynaj?c od Bossa Rat?w itp, za ka?dego dostajemy do?wiadczenie oraz kas?. Zaczynaj?c samemu zabija? a ko?cz?c zabija? w grupie.
* Real Addon System, ale mniej przedmiot?w do uzyskania addon?w, B?d? doda? jeden kt?ry wypada z jakiego? Bossa.
* Bardzo ?adna oraz prosta Mapa, bez szukania godzinami jakiego? expowiska.

Je?li uda Ci si? zrobi? co? podobnego, na pewno wbij? i zbior? sta?? ekip? na OTS.

Pozdrawiam! :)
 

Zaczarowany

Active User
Joined
Aug 21, 2011
Messages
141
Reaction score
5
Odp: Witam, mam do Was pytania zwi?zane z serwerem RPG.

T Art wezm? pod uwag? Twoje propozycje. Czekam na reszt?! Od?wie?am.
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Witam, mam do Was pytania zwi?zane z serwerem RPG.

Powiem ci tak exp stages zaczynaj?cy si? od 20-30 da ci na start oko?o 100-150 graczy przy dobrej reklamie mniejszy mniej graczy.
 

TonnyGROM

User
Joined
Jul 6, 2013
Messages
44
Reaction score
0
Odp: Witam, mam do Was pytania zwi?zane z serwerem RPG.

Ja mimo i? nowy na tnecie proponowa?bym EXP 15 sta?y
zrobi? OTClienta - zmniejszy liczb? bot?w.
Losowe Atrybuty na przedmioty lootni?te albo z questow.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Witam, mam do Was pytania zwi?zane z serwerem RPG.

M?wisz, ?e ludzie nie wchodz? na serwer z niskim expem, ale zastan?w si?, czym jest serwer RPG: Gdy na niego si? decydujesz, odchodzi od evo, nie mo?esz ??czy? tych dw?ch typ?w. Dlaczego? S? ludzie, kt?rzy lubi? rpg i s? ludzie, kt?rzy wol? evo. Nie ma czego? takiego jak balans pomi?dzy jednym a drugim. Wi?c, je?li za?o?enia, kt?re poda?e? na wst?pie s? s?uszne, nie liczy?bym na graczy z evo, wi?c patrz pod k?tem ewentualnych ch?tnych.
 
Status
Not open for further replies.
Top