What's new

-Tibia 8.00 Wodbo 2.6

Status
Not open for further replies.

Painkiller94

Active User
Joined
Jun 9, 2014
Messages
123
Reaction score
5
Witam.
Bez owijania.
Planuj? postawi? m?j stary projekt wodbo. Musz? jeszcze troch? nad nim popracowa?, ale nie wiele tej pracy zosta?o.
Silnik oferuje:
- poprawione bezu?yteczne cz??ci mapy (wiele ich by?o)
- naprawione bugi :
  • skill speed
  • b??dy mapy
  • napisane od nowa npc
  • drobne problemy z transformacjami
  • b??dy z questami
  • b??dy z przedmiotami
- wszystkie questy zrobione od nowa (troch? starych, troch? nowych, mimo wszystko ka?dy jeden przejrza?em)
- posiadam ?r?d?a tego silnika wi?c nie b?dzie problemu z wdra?aniem nowych rzeczy i popraw? b??d?w
- poprawiony balans postaci (sami zobaczycie)
- napisane od nowa sagi
- nowy reborn
- inne ni? dotychczas atrybuty przedmiot?w
- system task?w

Wszystko b?dzie dopracowane i z pewno?ci? moje wodbo zas?u?y na miano 2.6. B?dzie p?atny PACC, raty x1, chocia? exp im nie podlega, poniewa? ka?dy musi pozna? potwory na nowo.
Stw?rzmy na nowo spo?eczno??, kt?ra kiedy? istnia?a. Wszystkie pomys?y i zmiany b?d? brane pod uwag?, o ile b?d? sensowne - forum b?dzie t?tni?o ?yciem.
Gra ju? stoi na VPS, ale sam z kuzynem dopracujemy j? do czasu otwartych test?w.

Wymagane screeny:

08350772413205694009.jpg


Start - w ci?gu 2 tygodni.
Pozdrawiam
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Wodbo 2.6

Code:
Musz? jeszcze troch? nad nim popracowa?, ale nie wiele tej pracy zosta?o.
Code:
posiadam ?r?d?a tego silnika wi?c nie b?dzie problemu z wdra?aniem nowych rzeczy i popraw? b??d?w
Code:
Wszystko b?dzie dopracowane
I wazne info - zawsze takie samo xD
Code:
Start - w ci?gu 2 tygodni.
Czyli nic nowego hahaha XD Nie no a tak na powaznie to az zagram - elfow nie bedzie chociaz ^^
 

vegetornik

User
Joined
Sep 11, 2009
Messages
39
Reaction score
0
Odp: Wodbo 2.6

dawaj dawaj ja juz sie nie moge doczekac chociaz by z 60 osob gralo i git tylko war nic wiecej szybko wybocimy hary i war ;D Bo teraz to nuda na tych servach same xxxxxxx lvl a nie normalne 300-400
 

szymonif

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
113
Reaction score
1
Odp: Wodbo 2.6

dawaj dawaj ja juz sie nie moge doczekac chociaz by z 60 osob gralo i git tylko war nic wiecej szybko wybocimy hary i war ;D Bo teraz to nuda na tych servach same xxxxxxx lvl a nie normalne 300-400


Co z botami? Osobi?cie wola?bym gra? na ots gdzie nie mo?na u?ywa? bota .. gdzie tu frajda z gry? ;)
 

Norbon94

Active User
Joined
Oct 26, 2010
Messages
95
Reaction score
1
Odp: Wodbo 2.6

Gra z Botem czy te? nie, nie powinno si? zaczyna? rozmowy od takich stwierdze?.

Ka?dy dobrze zna Painkillera, powinien liczy? si? z tym, ?e gra mo?e nie ujrze? ?wiat?a dziennego, mimo tego, ?ycz? powodzenia i osobi?cie chce, ?eby serwer wystartowa?. Chc? w ko?cu zobaczy? t? wieloletni? prace tego Pana.

//Powodzenia.
 

Painkiller94

Active User
Joined
Jun 9, 2014
Messages
123
Reaction score
5
Odp: Wodbo 2.6

Na wieloletni? nale?y poczeka?. To jeszcze nie to. Tak do emerytury dam rad?.
 

Painkiller94

Active User
Joined
Jun 9, 2014
Messages
123
Reaction score
5
Odp: Wodbo 2.6

Zamkni?te testy trwaj?.
Staramy si? wykorzystywa? to, co zosta?o ju? stworzone w tym silniku, np:
- ?mieci jak wolf skin mog? zosta? sprzedane u odpowiednich npc, w tym wypadku po wykonaniu zadania zabicia 10 wilk?w mamy mo?liwo?? ich sprzedawania
- red ki, blue ki, green ki i yellow ki dzia?aj? jak dzia?a?y, lecz dodatkowo mamy mo?liwo?? po??czenia ich w jedno, znane ju? graczom stronge ki

Dodajemy nowe taski i questy przede wszystkim dla niskich poziom?w, aby gra na pocz?tku by?a nieco ciekawsza, np. zabij 20 bandyt?w -> dosta? si? na ich wysp? (bystrzejsi znajd? spos?b natychmiast) -> zabij ich przyw?dc?.
Bulma z r??nych przedmiot?w potrafi stworzy? co? nowego, s? npc sprzedaj?ce bronie i inne przedmioty dla niskich poziom?w, gravity room jest nieco zmodernizowane (nie ma mo?liwo?ci blokowania maszyny przez gracza, kt?ry nie odpisa? bye, dodaje r?wnie? ono speed i strenght przy chodzeniu), jest - na razie - kilka npc, kt?re naprowadzaj? nas, co mamy zrobi? w przypadku, gdy nie rozumiemy czego?.

Takie tam drobnostki, ale zawsze to jakie? rozwijanie gry, z reszt? ch?tni sami si? przekonaj?.
 

Painkiller94

Active User
Joined
Jun 9, 2014
Messages
123
Reaction score
5
Odp: Wodbo 2.6

Czekaj czekaj. Ja czekam juz tylko na wyplate.
 

Painkiller94

Active User
Joined
Jun 9, 2014
Messages
123
Reaction score
5
Odp: Wodbo 2.6

Naobiecywa?em wiele, a po?lizg tylko utrudnia start. Ale silnik ju? jest, kilka os?b gra?o i by?y zadowolone. Zmiany jak nowy balans (spelle, potwory), zrobione od nowa przedmioty (oraz ich bonusy), czy te? bardzo przebudowana mapa jednych zach?c?, drugich zniech?c?. Trudno. Ale to ju? jest. Wszystko jest dopracowywane i b??dy s? naprawiane.
Nie ma rebornu, s? tylko 2 planety, sagi s? tylko do saiyan sagi, ale to nie o to tutaj chodzi. Chodzi o to, aby zbudowa? baz?, kt?r? mo?na udoskonala? nie samemu, lecz z graj?cymi w ni? lud?mi. To gracze b?d? doradza? mi w kwestii zmian i ich dobre pomys?y b?d? wchodzi?y w ?ycie.

Czekam na wyp?at?, zamawiam serwer i beta. Skoro sporo ludzi si? zawiod?o, to po co wci?? ?ledz? moje tematy?
 

vegetornik

User
Joined
Sep 11, 2009
Messages
39
Reaction score
0
Odp: Wodbo 2.6

Painkiller ja jestem z best gildi Sparkinga gralismy juz chyba raz na jakimis mirroredzie u Ciebie albo mi sie wydaje. Na 100% all z nas wbija. Jedyna prosba zrob cos by nie bylo trzeba nagrywac ludzi na re attacku tylko nie wiem jakas blokade od tych skrypotw auto 1 attack target czy cos ;p
 

Painkiller94

Active User
Joined
Jun 9, 2014
Messages
123
Reaction score
5
Odp: Wodbo 2.6

Dosta?em hajsy.
Do test?w zosta?o:
- dodanie questu i exp z djinami (co? ciekawego)
- sko?czenie ustawiania lootu potwor?w
- quest na vulcanic glove
Wsio. Pracuj? po 10 godzin od poniedzia?ku i jest zapierdol ale nic nie przerywam jak mog? pracuj? nad ots.
Ju? w trakcie test?w dodam Namek, nowe niebo, HIFL i reborn.
Testy potrwaj? oko?o miesi?ca.
 

Painkiller94

Active User
Joined
Jun 9, 2014
Messages
123
Reaction score
5
Odp: Wodbo 2.6

Dodano skill energy uzyteczny tylko w walce pvp :
Kazdy skill energy zmniejsza obrazenia otrzymywane od innych graczy o 1% (max 75).

Rozpoczecie testow - piatek. Co bedzie to bedzie, ile osob bedzie tyle bedzie. Szalu jeszcze nie ma, ale podczas testow prace sie nie zatrzymaja.
Sami sprawdzicie czy warto. Dzisiaj albo jutro otworze nowy temat z dokladnymi informacjami na temat zmian. VPS juz stoi, do testow slaby (1v core 3 ghz 2gb ram, z OVH)
Pozdrawiam

---------- Tre?? dodana o 12:50 ----------

Dodano skill energy uzyteczny tylko w walce pvp :
Kazdy skill energy zmniejsza obrazenia otrzymywane od innych graczy o 1% (max 75).

Rozpoczecie testow - piatek. Co bedzie to bedzie, ile osob bedzie tyle bedzie. Szalu jeszcze nie ma, ale podczas testow prace sie nie zatrzymaja.
Sami sprawdzicie czy warto. Dzisiaj albo jutro otworze nowy temat z dokladnymi informacjami na temat zmian. VPS juz stoi, do testow slaby (1v core 3 ghz 2gb ram, z OVH)
Pozdrawiam
 

vegetornik

User
Joined
Sep 11, 2009
Messages
39
Reaction score
0
Odp: Wodbo 2.6

superancko wreszcie sie ruszylo ;d ( Nie przeginal z tym energy wkoncu to by byla przeginka o 75% hity mniejsze xd)
 
Last edited:

Painkiller94

Active User
Joined
Jun 9, 2014
Messages
123
Reaction score
5
Odp: Wodbo 2.6

Standardowo jest 50%. W kazdym ots. Jesli bedzie za duzo nie bedzie problemu ze zmiana.
 

dymson12

New User
Joined
May 8, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Wodbo 2.6

Kiedy dasz jaki? link do acc makera czy co? w tym stylu?
 
Status
Not open for further replies.
Top