What's new

Wonderland szuka mappera/skryptera.

Status
Not open for further replies.

Illuminat

Active User
Joined
Feb 25, 2011
Messages
141
Reaction score
4
Witam wszystkich serdecznie.

Jak pewnie niekt?rzy s?dzili, ?e projekt Wonderland nigdy nie powstanie to si? mylili. Postanowi?em wznowi? nad nim prac? i kontynuowa? to co zrobili?my i nie zmarnowa? tego. By?a du?a przerwa i nikt nic nie robi?, poniewa? zaniedba?em projekt. Wakacje, brak czasu i chyba sami wiecie. Pisz?c ten temat to chodzi mi bardziej o znalezienie 2 ludzi do zespo?u Wonderland, poniewa? stara ekipa ju? chyba my?la?a, ?e projekt nie wystartuj? i odeszli. Je?eli oczywi?cie kto? zostaje dalej to bardzo bym si? ucieszy?.Nie b?d? za du?o owija?.

Do zespo?u poszukujemy dok?adnie 2 mapper?w na poziomie [?rednio-zaawansowanym], poniewa? trzeba zaj?? si? mapk? bo jest tworzona od 0. Troch? rookgarda mamy lecz jeden mapper nie zrobi szybko wszystkiego. Drugi mapper zaj??by si? tworzeniem maina, poniewa? musimy to posiada? na serwerze. Oczywi?cie ja we wszystkim pomog? je?eli b?dzie trzeba tylko wystarczy napisa? na gadu-gadu do mnie.

Poszukujemy tak?e jednego lecz bardzo dobrego skryptera, kt?ry bardzo dobrze ogarnia LUA. Dobrze te? by by?o je?eli zna?by si? co? na C++, poniewa? potrzebny by?by do napisania systemu/system?w do serwera.

Podania na mappera sk?adamy tak:

1. Imi?:
2. Wiek:
3. Do?wiadczenie w mappingu:
4. Poziom na jakim mappuje:
5. Czas jaki by? po?wi?ci? przy tworzeniu mapy:
6. Przyk?adowe prace (obowi?zkowe!):
7. Kontakt do siebie:


Podania na skryptera sk?adamy tak:

1. Imi?:
2. Wiek:
3. Do?wiadczenie w LUA:
4. Czas jaki siedzisz przy komputerze:
5. Na jakim poziomie jeste? w stanie wykona? co? w LUA?:
6. Przyk?adowy skrypt/kod:
7. Kontakt do siebie:

Je?eli kto? by chcia? wi?cej informacji o projekcie to jest ich sporo. Wystarczy, ?e odwiedzicie to forum .

Pozdrawiam i my?l?, ?e zg?osz? si? jakie? osoby, kt?rym mo?na tak?e zaufa?.

Pozdrawiam,
Illuminat :)
 

Illuminat

Active User
Joined
Feb 25, 2011
Messages
141
Reaction score
4
Odp: Wonderland szuka mappera/skryptera.

Od?wie?am! Zale?y nam naprawd? na mapperach.
 

Illuminat

Active User
Joined
Feb 25, 2011
Messages
141
Reaction score
4
Odp: Wonderland szuka mappera/skryptera.

Chcia?bym od?wie?y?!, ludzie czy naprawd? niema ch?tnych os?b :)? W?a?nie dzisiaj lub juro b?dziemy testowa? nasz nowy, napisany w C++ task system.

Szukam mappera, poniewa? bardzo jest potrzebny.
 

Rychu Be

Senior User
Joined
Jul 16, 2009
Messages
641
Reaction score
14
Odp: Wonderland szuka mappera/skryptera.

1. Imi?: Ryszard
2. Wiek: 17
3. Do?wiadczenie w mappingu: 5 lat z ma?ymi przerwami
4. Poziom na jakim mappuje: 10/10 je?li chodzi o 7.6 inne wersje te? ciekawie :)
5. Czas jaki by? po?wi?ci? przy tworzeniu mapy: 3h dziennie
6. Przyk?adowe prace (obowi?zkowe!): wy?l? map? na gadulcu kt?r? aktualnie tworze
7. Kontakt do siebie: 25602659 lub e-mail: lamoseq@o2.pl lub PW ;)
 

AquiDuzan

Active User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
71
Reaction score
2
Odp: Wonderland szuka mappera/skryptera.

Witam do zaoferowania mam dzisiaj pomoc w Mapie!
Przejdzmy do rzeczy..
Imie: Aleks (Aleksy) kto jak woli.
Wiek: 17/18 lat.
Doswiadczenie w mappingu: Pierwsza prace ktora wykonalem w SME moza powiedziec ze "odbyla" sie ona jakies 5-6 lat temu dokladnie pod koniec Pazdziernika 2005 roku co daje znakomite oraz bardzo szybkie tworzenie map na poziomie Zaawansowanym.
Poziom moich prac: Ocene co do tego punktu moge pozostawic osobie ktorej pokaze swoje prace..
Czas ktory poswiecam: Wiele by tu mowic to w zaleznosci czy mam jakies sprawy do zalatwienia czy tez nie. Mam wolne, mam wene moge siedziec i caly dzien.. Jestem zajety no to moze to trwac zarowno jak od 1h tak do 4h..
Przykladowe prace: Moge zaprezentowac na prywatnej rozmowie (PRV-FORUM) badz GG:15598230
Zapraszam do rozmowy! Czekam pod numerem GG!
 

Illuminat

Active User
Joined
Feb 25, 2011
Messages
141
Reaction score
4
Odp: Wonderland szuka mappera/skryptera.

Od?wie?am! Du?o si? zmieni?o i szukam pewnej osoby.

Dok?adnie chodzi mi o osob? znaj?c? si? b.dobrze na AAE (Adobe After Effects). Szukam takiej do stworzenia ciekawej zapowiedzi serwera.

Pisa? jbc. na pw.
 

kamilsz123

Active User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
97
Reaction score
0
Odp: Wonderland szuka mappera/skryptera.

Zapraszam ci? Na Najlepsze Forum O Tematyce Gier W Sieci.... GameForum.PL ..... Pami?taj To Ty Tworzysz Histori? Tego Forum!!!!
 

Natrios

Advanced User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
215
Reaction score
13
Odp: Wonderland szuka mappera/skryptera.

1. Imi?:?ukasz
2. Wiek:17
3. Do?wiadczenie w mappingu: 4 lata
4. Poziom na jakim mappuje:srednio-zaawans.
5. Czas jaki by? po?wi?ci? przy tworzeniu mapy: wolny czas= robienie mapy:dziennie od godzinki do .... oporu:D
6. Przyk?adowe prace (obowi?zkowe!): tylko na gg:D
7. Kontakt do siebie: gg, 31231691
 
Status
Not open for further replies.
Top