What's new

World of Dragon Ball Online [wodbo]

Status
Not open for further replies.

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Witam. Chcia?bym Wam przedstawi? wodbo czyli World of Dragon Ball Online.
Jak sama nazwa wskazuje jest to ?wiat dragon balla online. Mamy tu do wyboru wiele postaci takich jak Cell, Bubu czy Namakejin i wiele, wiele inncyh. O to i one:

Ka?da posta? ma tzw. transy czyli gdy dobijesz jaki? tam lvl np. goku 30 mo?esz u?y? transformacji wtedy b?dziesz dostawa? wi?cej ki (mana) i hp na lvl, ro?nie Ci szybciej ki i hp, zwi?kszaj? si? Twoje obra?enia itd. itp. Ka?da posta? ma czary jak i skills. Skille nie polegaj? na tym, tak jak w Tibii (te? s? takie tylko zupe?nie inne) tylko to s? po prostu czary kt?rych mo?emy u?ywa? po wbiciu danego ki lvl (mlvl). Skille s? przer??ne, inne ni? w Tibii, np. speed kt?ry trenujemy w sali czasu gdzie Goku i Gohan szykowali si? do walki z Bubu. Zreszt? zobaczycie w grze ; )
Grafika jest podobna do Tibii, lecz itemy, budynki itp. s? w klimatach Dragon Balla np. kapsu?y, kamehameha itp.
W grze mamy wiele przer??nych potwor?w z dragon balla i nie tylko, tak?e przyjdzie nam si? zmierzy? z r??nymi bossami typu Vegeta, Raditz itp.
Quest?w jest wiele, s? zwi?zane z anime Dragon Balla np. uratowa? ma?ego Gohana od Raditza itp., a tak?e s? mniej powi?zane z anime Dragon Ball.
Zach?cam wszystkich do gry. Je?li gracie podajcie sw?j nick ja z ch?ci? Wam pomog? i wszystko wyja?ni?.
Pare screen?w:
1.JPG

9.JPG

15.PNG

10.PNG

19.PNG

17.PNG

6.JPG

3.JPG


Tutaj screen z przed chwili, uda?o mi si? zebra? graczy i zrobi? ss


Oficjalna strona
?eby zagra? w gr? wystarczy pobra? klienta ze strony wy?ej i patcha kt?rego instalujemy tam gdzie zainstalowali?my wodbo.
Ps. Ja gram na serverze Meteor, wi?c jak chcecie ?ebym Wam pom?g? etc. r?bcie sobie posta? na serverze Meteor (zreszt? polecam ten server).
 
Last edited:

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

Zaczynam gra?. Nie jestem ogromnym fanem DB, ale pogra? z kumplem zawsze mo?na ;)

Zobaczymy jak si? b?dzie gra?o :p
 

Grivion

User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
30
Reaction score
0
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

Gralem na pierwszej wersji tego ots, jak jeszcze trans?w nie bylo. Teraz s? takie kolejki ze nie da sie wejsc :)
 

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

Gralem na pierwszej wersji tego ots, jak jeszcze trans?w nie bylo. Teraz s? takie kolejki ze nie da sie wejsc :)

To nie jest OTS... To zupe?nie inna gra, do Tibii powstaj? OTS-y tak samo w wodbo, do wodbo powstaj? OTS-y ...
 

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

Od?wie?am​

Zapraszam do gry !​
 

Czarny

User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
26
Reaction score
1
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

@2xup

Ale pierdzielisz :D to jest ots ze zmienionymi grafikiami tibi .. my?lisz ?e oni zrobili w?asnego klienta ? all od cipsoftu maj? silnik tez , sql chyba devland przerobiony pewnie przez Jacolasa kt?remu p?ac? ... ty pewnie grasz od najnowszej wersji , kiedy? to by?o fajnie jeszcze trans?w nie by?o ani kolejek .. teraz same nooby ;d
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

A ja si? spytam jaki masz level i w ile go osi?gno?e? zobacz? ?ci?gn? i potem napisze ale nie wiem kiedy.

@down
Kolego kolejki s? nie mog? wej?? jest na to jaka? rada?
 
Last edited:

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

A ja si? spytam jaki masz level i w ile go osi?gno?e? zobacz? ?ci?gn? i potem napisze ale nie wiem kiedy.

Posiadam 31 NamakeJin i 24 Freeza, gram od tygodnia+. Bardzo Cie zapraszam, naprawd? warto, zr?b posta? daj nick, a ja z ch?ci? i pomog? : )
Aha, polecam Wam robi? Bubu lub Goku (ale mo?ecie te? inn? posta?) s? to dobre postacie dla pocz?tkuj?cych graczy pod wieloma wzgl?dami.
 

Shadow

Senior User
Joined
Jul 22, 2008
Messages
685
Reaction score
64
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

Dla mnie to wygl?da jak po??czenie pokemon?w z tibi? :D Mam takie pytanie czy jest tam takie co? jak konto premium?

Pozdrawiam.
 

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

Dla mnie to wygl?da jak po??czenie pokemon?w z tibi? :D Mam takie pytanie czy jest tam takie co? jak konto premium?

Pozdrawiam.

Tak istnieje co? takiego jak konto premium. Wi?cej informacji znajdziesz pod tym adresem:


Kolego kolejki s? nie mog? wej?? jest na to jaka? rada?
Czasem jest tak du?o graczy, ?e s? spore kolejki, a czasami widzisz napis "Connecting the game world. Pleas wait." w nie sko?czono??. Gdy zobaczysz ten napis i po norm. czasie nie wr?cisz do kolejki (normalnym czasie mam namy?li to, ?e poprostu jak z np. 37 miejsca w kolejce idziesz na 36 [par? sek]) wtedy wci?nij enter i szybko wpisz jeszcze raz passy i powr?cisz do kolejki.
 
Last edited:

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

Od?wie?am !
Zapraszam serdecznie do gry ! Gwarantowana pomoc i itemy na start
Naprawd? nie po?a?ujecie​
 

wicu4

User
Joined
Aug 16, 2008
Messages
16
Reaction score
0
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

Moim zdaniem to ots tyle ?e z w?asnym klientem z rozbudowanym plikiem pic i dat xd NO ale ?adnie fajnie przemy?lane postacie i spelle :rolleyes: Warto sprawdzi? ^^
 

Vegetax

New User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

Jak pobrac tom gre? :confused:
 

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

@UP
Wchodzisz na link:


Klikasz download:


Teraz pobierasz Patch i clienta, patch zapobiega bugom, instalujesz go tam, gdzie zainstalowa?e? gr?.



Je?li chodzi o zak?adanie konta, to tutaj daje link do poradnik by Klapen:

Je?li chcesz gra? ze mn? i z innymi kliknij Meteor i tu zr?b posta?.
 

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

!Od?wie?am!
Dodam teraz par? ss od siebie:
Lvl 46


Lvl 47


Lvl 48


Lvl 49


No i nareszcie ... D?ugo oczekiwany... 50 LVL !


50 lvl = drugi trans ; ) - Przed -> w trakcie -> po
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

moim kumple graj? na wodbo ( ostro?nie z literkami xd ) i bardzo go chwal?, nie tylko za grafik? ale uwaga... Kultur? gry! Dziwne? Ja po tym spad?em z krzes?a...
 

Cyculek123

Active User
Joined
Sep 30, 2008
Messages
57
Reaction score
0
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

ja wsazlem na wodbo i niesdostalem nic tylko fige z makiem:mad:
 

Veran

New User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

Zaczynam w to gra?, mam nadziej? ?e gra mnie nie zawiedzie bo jestem wielkim fanem Dragon Balla! Oby by?a wci?gaj?ca bo screeny bardzo mi si? spodoba?y mimo ?e grafika nie powala.
 
Joined
Apr 10, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Odp: World of Dragon Ball Online [wodbo]

Gra jest kiepska , mam na sprzeda? 30 goku 55 ki lvl ;>
Nie polecam tej gry oczywi?cie , poniewa? grafika dno (lepsza w RL tibi i na OTS) , jedyne co mnie zaciekawi?o o wygl?dy posta? np. Goku , Vegeta itp.
Jak kto? chce kupi? posta? to prosz? pisa? na PW. Mog? si? zamieni? za CC Refugi i Xarenie ;>
 
Status
Not open for further replies.
Top