What's new

-Inne World of Naruto Online

Status
Not open for further replies.

Stalk3r

Active User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
76
Reaction score
2
Witam, chcia?bym zapowiedzie? Server Naruto na silniku OTS.
World of Naruto Online.
Ekipa sk?ada si? z:
Jacolos
Crash


Gra b?dzie obejmowa? od 1wszego odcinka do walki z Pain'em.
Reszta b?dzie w Update'ach po wyj??iu nowych odcink?w Anime.

Do wybory mamy 7 Profesjii.
1-Naruto
2-Sasuke
3-Sakura
4-Lee
5-Neji
6-Gaara
7-Kiba

Ka?da profesja ma swoje w?asne atuty.
Wi?cej profesji w Update'ach poniewa? chcemy aby by? dobry balans postaci.

Jutsu System!-Walka b?dzie wymaga?a dobrego pvp. wi?cej info na stronie.

Bardzo du?o zaawansowanych spelli kt?re mo?na zobaczy? na filmikach w dziale Multimedia na stronie g??wnej Wono.

Official-20:00, 05.05.11

Strona G??wna:
Pole? znajomym

Trailer zrobiony przez Fana na Beta:





Pole? znajomym
Wiecej wideo na jaramsie.pl




Kilka SS:
29637783.png
 

Slixx

User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
10
Reaction score
1
Odp: World of Naruto Online

ym.. nie zbyt przekonujace ;/ ... Crash i Jacolos i tak leja na WoNO. Klient wono ma niestety wirki, co wiem z mojego anty wirusa.
 

Suruwa

Active User
Joined
May 1, 2008
Messages
105
Reaction score
2
Odp: World of Naruto Online

Po primo Konoha jest okragla i od tylu ma gory a tu tego nie widze.Widze kraj liscia i piasku ale to tez nie do konca czemu nie moge zobaczyc zadnego projektu ots lub samego serwera gdzie jest juz kompletna mapa z anime/mangi tego nie rozumiem.Nastepnie denerwuja mnie profesje jest to 0 pomyslowosci i kreatywnosci. Czemu nikt nie zrobi tak aby na poczatku bylo tak samo jak w naruto najpierwa akademia np. (Rookgard)w akademia miales tam jakas range(profesje) i tak za kazdym razem po przez wykonanie jakies ilosci misji/questu dostajesz nowa range. A jutsu(czarow) uczysz sie sam(Do wyboru na stronce zamiast profesji byl by np. typ chakry wiatru/wody/ziemi/ognia/blyskawicy). I wedlug tego wyboru ksztaltujesz swoja postac dla mnie te otsy naruto to jest jeden wielki syf bo z naruto to sa tylko "pesudo grafiki" i niektore nazwy a reszta lezy, ale tak to juz jest u polakow 0 kreatywnosci;/


Pozdrawiam Suruwa
 

Slixx

User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
10
Reaction score
1
Odp: World of Naruto Online

@up
Jezeli Ci nie pasuja naruto OTS'y to sam zrob lepszy i wtedy inni beda Ciebie krytykowac.:)
 

Suruwa

Active User
Joined
May 1, 2008
Messages
105
Reaction score
2
Odp: World of Naruto Online

Slixx slonce nie zlosc sie bo zlosc pieknosci szkodzi.Po primo jest to forum wiec krytykowanie wypowiadanie sie to standard:).Lubisz grac w cos przecietnego nie wyjatkowego ok nie zabraniam ci przeciesz ja sie tylko wypowiedzialem wiec o co ci chodzi tego to ja nie wiem ;/. Nie bede slodzil autorowi jaki ten ots jest swietny itd bo taki nie jest. Tak wiec sloneczko nie zlosc sie na mnie za to ze urazilem twoj jakze wspanialy i prze cudowny ots wybacz zhanbilem swoje imie trafie do piekla jak ja moglem jaki ja jestem zly! a jezeli chodzi o zdanie "Zrob lepszy" to wybacz mi nie mam takich umiejetnosci do skryptowania/rysownia aby stworzyc ots naruto.
 

Slixx

User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
10
Reaction score
1
Odp: World of Naruto Online

@up
Czy ja gdzies napisalem, iz ten ots jest swietny, ''superowo odjazdowy'' itp.?
 

Suruwa

Active User
Joined
May 1, 2008
Messages
105
Reaction score
2
Odp: World of Naruto Online

Jezeli masz zamiar tak dyskutowac zapraszam priv szkoda zasmiecac forum;/
 
Status
Not open for further replies.
Top