What's new

World of Sinteria [8.0]

Status
Not open for further replies.

boffe

Active User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
87
Reaction score
7
Age
30
Witam! Planuje stworzyc server z mapa sinterii pod wersje 8.0. Jestem wielkim fanem starszych klientow, na nowszych wiekszosc pracy odwalaja boty, na pvp tak naprawde liczy sie to kto ma lepsze hoty do elfa, a wielkosc lvla zalezy od tego kto lepiej ustawi bota, przez co gra staje sie nudna i po 2 tyg. wiekszosc odchodzi z servera.
Klimat jaki panowal na 8.0 bardzo mi odpowiada, a mapa sinterii jest bardzo klimatyczna i przyciaga wielu graczy.




Podstawowe informacje:
Exp: x3-x5
World Type: PVP
Rookgaard: Tak


Tak na przypomnienie jak to kiedys bylo:





Zanim sie zabiore na prace nad otsem musze miec pewnosc, ze spodoba on sie graczom i moja praca nie pojdzie na marne. Dlatego prosilbym was o zamieszczanie swoich opinii na temat servera w komentarzach.
 

Nefrix

Active User
Joined
Apr 25, 2012
Messages
67
Reaction score
0
Odp: World of Sinteria [8.0]

Ja bym zagral chetnie na takim expie. Mapy co prawda nie znam ale moze by mi podpasowala :p
 

Huntereq

New User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
3
Reaction score
0
Odp: World of Sinteria [8.0]

Ja ci dam rade tak popatrz na statystyki i zobacz jaki klient jest najch?tniej u?ywany i.......... ? tak jest to klient 8.6 i pod taki klient bym zrobi? na twoim miejscu na 99% wi?cej graczy wejdzie na 8.6 ni? 8.0 Ja tez bym ch?tnie zagra? poniewa? gra?em prawie na ka?dej edycji tego serwera i by?o zaj...cie.
 

boffe

Active User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
87
Reaction score
7
Age
30
Odp: World of Sinteria [8.0]

Racja. Obecnie najwiecej osob gra na 8.6, ale mi zalezy na jakosci, zeby stworzyc klimat jaki panowal na tibii kilka lat temu. Jesli okaze sie ze 8.0 to slaby pomysl, a na razie wszystko na to wskazuje to zrobimy ots z ta sama mapa pod 8.6. Przypominam, ze takowy server juz kiedys mielismy i gralo na nim ponad 150 osob.
 

Huntereq

New User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
3
Reaction score
0
Odp: World of Sinteria [8.0]

Lepiej odrazu zr?b pod 8.6 bo ludzie pograj? na 8.0 jaki? czas a tu nagle news ze res char?w itp....

Ja zagram na 100% poniewa? sinteria abydos 7.6 to by? ots na kt?rym zaczyna?em moja przygod? z tibia.
 
Last edited:

HaiT

Advanced User
Joined
Mar 28, 2010
Messages
431
Reaction score
21
Odp: World of Sinteria [8.0]

?wietny pomys? chodz sam gram na 8.10 na taki server przenius? bym si? na 8.0. Znam mape sinteri typowe rpg z rookiem wiec git, exp 3 to lekka przesada ja da?bym wiekszy ( 10 w do? ? ).
Tak czy inaczej musia? by? zrobic spor? reklame a 100 os?b mo?e wej?? lekko.


HAIT APPROVED
 

boffe

Active User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
87
Reaction score
7
Age
30
Odp: World of Sinteria [8.0]

Ots bedzie zrobiony pod klient 8.6. Temat do zamkniecia
 

boffe

Active User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
87
Reaction score
7
Age
30
Odp: World of Sinteria [8.0]

Na razie nikt z moich wczesniejszych pomocnikow nie ma czasu lub checi, dlatego tez nie potrafie podac terminu. Na pewno to nie bedzie czerwiec tego roku.
 
Last edited:

boffe

Active User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
87
Reaction score
7
Age
30
Odp: World of Sinteria [8.0]

Server ruszy na poczatku sierpnia. Pod klient 8.6


 
Last edited:

matis_0075

User
Joined
Oct 28, 2008
Messages
12
Reaction score
1
Odp: World of Sinteria [8.0]

Jak przeczyta?em ostatni? wiadomo?? to ju? si? doczeka? nie mog? :) informuj na jakim etapie jeste? bo pami?tam sinterie za starych dobrych niemieckich czas?w i zawsze ch?tnie na t? mape powr?c? wi?c RUSZAJ najlepiej ju? teraz :)
 
Status
Not open for further replies.
Top