What's new

Woxy vs. Sanji

Status
Not open for further replies.

Sanji

Active User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
112
Reaction score
10
Do 6 g?os?w...

1.
t814ea.jpg


2.
ftk934.png


Mi?ego ogl?dania & g?osowania :)
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: Woxy vs. Sanji

G?osuj? na prac? nr.2, w grafice nr.1 ta postac ma dziwn? postur? i brzydko wygl?da, za to nr.2 ?adnie wtapia si? w kolor, a na dodatek ma lepsz? postur? od pierwszej.

2.
 

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: Woxy vs. Sanji

G?osuje na prac? nr. 2 poniewa? w jedynce tak jak ju? wspomniano up jako? dziwnie wygl?da, dw?jka ?adnie wygl?da z cieniami...

2

Pozdr.

Xarid
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Woxy vs. Sanji

G?osuj? na prac? numer 2, poniewa? jest ona lepsza od 1. Co nie zmienia faktu, ?e obydwie prace s? s?abe. Nie postarali?cie si?...
 

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: Woxy vs. Sanji

Stanowczo praca nr 2.
Dob?r kolorystyki jest ol?niewaj?cy
 

htB

Active User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
87
Reaction score
7
Odp: Woxy vs. Sanji

W pierwszej pracy kolorystyka jest troszk? mocniejsza, jednak jak dla mnie za bardzo naklepane, troch? za du?o nacisku na jeden obrazek. Praca jest dobra i nawet bymby? sk?onny j? wybra?...

Gdybym na obrazku numer 2 nie zauwa?y? tej realistyki twarzy. Pi?kna, realistyczna, nawet zmarszczki wida?! Jak dla mnie po prostu cude?ko, t?o te? bardzo ?adne, jednak wydaje mi si? jakby osoba na obrazku si? wychyla?a ze ?ciany, b?d? wody.

Obie prace rzucaj? si? w oczy, jednak g?os oddaj? na prac? numer 2. W szczeg?lno?ci za t? doskona?? twarz postaci.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Woxy vs. Sanji

Obydwie prac? kwicz?, jednak?e technicznie lepsza praca numer dwa, du?ym plusem jest jej bardzo efektowna kolorystyka i dob?r efekt?w, jednak?e patrz?c bardziej profesjonalnym okiem nie jest to za dobra praca, chocia? tutaj - w tej walce jest ona o wiele lepsza. ;)

2.
 

Sanji

Active User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
112
Reaction score
10
Odp: Woxy vs. Sanji

O, szybko posz?o :)
Wygra?a praca nr.2-moja.
Dzi?ki za fighta, pozdro dla wszystkich g?osuj?cych, prosz? o uaktualnienie rankingu i zamkni?cie .
 
Status
Not open for further replies.
Top