What's new

Wp?ata kasy na swoje konto

Status
Not open for further replies.

Nivek

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
437
Reaction score
44
Mam konto w pekao sa , z?o?y?o si?tak ?e mi si? kasa sko?czy?a a zamierzam kupowa? PACC , a wi?c mam pytanie , jak wp?aci? kase na swoje konto ? poprzez druczek i 2 x wpisa? swoje dane ? dodam ?e nie jestem pe?noletni wi?c nie mam dowodu osobistego.
Za pomoc z g?ry dzi?ki :)
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: Wp?ata kasy na swoje konto

Tak, wype?niasz druczek do przelewu, tak jak do ka?dego innego.
 

BladeS

Active User
Joined
Sep 1, 2008
Messages
72
Reaction score
3
Odp: Wp?ata kasy na swoje konto

To jak ty synu masz konto w banku? Rozumiem, ?e dla nieletnich jakie?. PKO nie by?o pod tym wzgl?dem dobre, ale. Tak jak wy?ej napisa? pan, tak wype?niasz kwitek na poczcie i przelewasz pieni??ki.
 

Nivek

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
437
Reaction score
44
Odp: Wp?ata kasy na swoje konto

Mam 17 lat -.- poszed?em z ojcem i za?o?y? mi konto , tak w?a?nie my?la?em z t? poczt? . DZI?KI za all , reput , mo?na zamkn?? :D
 

Coore

Senior User
Joined
May 2, 2011
Messages
511
Reaction score
33
Odp: Wp?ata kasy na swoje konto

Wystarczy zaj?? do tego banku co masz konto i normalnie wp?acasz na swoje konto kase, wtedy pani kwotuje ci kas? na twoje konto bankowe.

Reags,
~Coore
 

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: Wp?ata kasy na swoje konto

Dodam jeszcze ?e podczas za?o?enia konto uwzgl?dnia?e? co jest twoim dowodem to?samo?ci np. legitymacja szkolna prawo jazdy dow?d osobisty paszport itd.
Je?eli masz konto junior to prawdopodobnie twoim dowodem jest legitymacja szkolna na kt?rej jest napisany numer (Tak jak na dowodzie jest to seria a nast?pnie numer)
 
Status
Not open for further replies.
Top