What's new

Wpadka

Status
Not open for further replies.

Skex

Active User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
52
Reaction score
2
Napewno kiedy? w szkole zda?y?o wam si? strzeli? gafe lub po prostu wpa?? w niezbyt ko?ystn? sytuacje.
To ja zaczne: pewnego razu pojechali?my ze szko?? na basen no to ja oczywi?cie na najwieksz? zje?d?alnie i jade i w po?owie ?ci?gne?o mi gacie :eek: :eek: i zjecha?em ju? i wszyscy na mnie a ja w basenie bez majtek ;D.
Nie wstydzcie si? takich rzeczy napisanie nic nie boli.
 

Bellerofont

Active User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
69
Reaction score
7
Odp: Wpadka

w zer?wce na wigili? zwymiotowa?em na dywan, pani? przedszkolank? i 4 koleg?w :/
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Wpadka

Pierwsza klasa gimnazjum, pani od polskiego prosi?a mnie o przyniesienie jaki? kartek z pokoju nauczycielskiego (pierwsze tygodnie szko?y). W pokoju dyrektorka, pe?no nauczycieli, pytam:
Pani Mulka T?uszcz prosi o teczk? z dokumentami

Nauczyciele w brecht, ja nie wiem o co chodzi, wracam do klasy, patrze na drzwi od sali, a pani profesor nie nazywa?a si? Mulka T?uszcz, ale Mulka ?uszcz. Dodam jeszcze, ?e to by? nauczyciel bardzo 'przy ko?ci' >.>
Wi?c ju? du?a cz??? nauczycieli kojarzy?a mnie od pocz?tku gimnazjum :O
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Wpadka

@up
Haha xDD

@topic
Mo?e nie moja , ale mojego kolegi z klasy ;xx
Religia.
Kasjan jak zwykle nie uwa?a , a katecheta do niego co? takiego:
-No , jakbym na przyk?ad spyta? teraz koleg? jaka jest jego ulubiona stacja drogi krzy?owej , to pewnie by nawet nie wiedzia? o czym m?wimy... No s?ucham , panie Kasjanie.
-Yyyyy...
[cisza]
-P-pierwsza...
-[^^] Pierwsza ? A wiesz jak brzmi ?
-Ymm... [ wielkie oczy a w nich strach , gdy sobie przypomnia? ]
Pan Jezus na ?mier? skazany ? [o_O]
[Klasa w ?miech]
-Tak... ? A czemu ?
-Bo jest taka... pierwsza...
[Klasa w ?miech]
 

BioHazard94

Active User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
136
Reaction score
4
Odp: Wpadka

1. Kumpel w 3 klasie peda??wy do wychowawczyni powiedzia? mamo xD
2. Ja z kolegami w 6 klasie peda??wy ?ci?gali?my ziomkom gacie naprzerwach, jeden si? poskar?y? i na lekcji babka m?wi, "Jak takie z was cwaniaki to ?ci?gnijcie teraz gacie" no to nasza 4 jeb gacie na d?? a babka ca?a czerwona xD
3. przed wielkanoc? uc??em kumpeli dreda xD
 

Tamax

Active User
Joined
Dec 15, 2008
Messages
134
Reaction score
14
Odp: Wpadka

No to ja i mo?e co? napisze :
5 Klasa podstaw?wki ju? po dzwonku na lekcje ... I kilku koleg?w z klasy si? bije a se stoj? no i mnie popchali na dziewczyn? w kt?rej si? kocha?em :eek: Spad?a na pod?og? a ja na ni? i by?em czerwony jak burak :eek:
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Wpadka

Geografia - pytanie z mapy Azji. W og?le nie przygotowany za?o?y?em si? z kumplami, ?e jak odpowiem na 6 to strzele nauczycielce placka :D
Tak si? z?o?y?o, ?e mi si? uda?o. Podchodz? z kumplami po lekcji do niej i t?umacz?, ?e si? za?o?y?em. Kumple stoj? par? metr?w dalej i obserwuj?. No nauczycielka si? zgadza ja podnosz? r?k? a ta mi li?cia strzela xD
Kumple ma?o co nie udusili si? ze ?miechu i zapomnieli o zak?adzie.
 

mustang512

Active User
Joined
Sep 15, 2008
Messages
96
Reaction score
4
Odp: Wpadka

moja najwieksza gafa to rozjebanie kompa w sali informatycznej jakos tak zamachnolem sie i spadl bo na biurkach stoia :D :p:p:p;(xd ale baba naprawila i nic nie gadala a my w wycie ze komp spadl :p ... :p
 

Santa NooB

User
Joined
Dec 21, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Wpadka

Wigilia Klasowa 1klasa Gim. wycha wysz?a i zacz??a si? wojna na ciasta. :D
W pewnym momencie wycha wpada a ja w ni? ciastem :X pech bo wiedzia?a kto. Tej wigili nie zapomne. Ale wycie wtedy by?o. PS..A ja buraka strzeli?em...
 

Daniel13

Senior User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
910
Reaction score
32
Odp: Wpadka

haha ;p dobre :D

3 klasa podstaw?wki : przerwa k??c? si? z kumpel? z klasy i zaczyna mnie wyzywa? i to ostro jak na 3 klas? w tym momencie sta?em ko?o ?mietnika i za?o?y?em jej go na g?ow? haha a co najgorsze ? w tym ?mietniku by? jogurt, kt?ry lecia? jej po twarzy :D

rzucali?my si? w klasie gumkami na pewno nie jeden z was to robi? ;d dosta?em w g?ow? z ma?ej gumki od kumpla, kt?ry siedzia? w 1 ?awce przy biurku pani :D chcia?em w niego rzuci? z ca?ej gumki , rzucam iiii zamiast on dosta?a nauczycielka :D haha ;d

lekcja w-f (nie moja sytuacja lecz kumpla z klasy :D ) gramy w nog? i specjalnie kopali?my lekko do bramki nasz pan od w-f wyzywa? ze to nie podstaw?wka macie wali? jak w gimnazjum a nie jak dzieciaki to m?j kumpel uderzy? pi?k? z ca?ej si?y i w co waln??a ? w g?ow? nauczyciela haha :D nera :D


pozdro :D
 

jazza

Advanced User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
350
Reaction score
29
Odp: Wpadka

Na wycieczne, gadalem z nauczycielka przez sen. Darlem sie a ona przylazla do nas bo spalismy w jednym gigantycznym pokoju ;d

#down
SUPEEER, WOOOW
Fail.
 
Last edited:

Silnikarz

Advanced User
Joined
Oct 17, 2008
Messages
282
Reaction score
27
Age
29
Odp: Wpadka

Moja wpadka to kiedy by?em w 3 klasa gimnazjum ;D.By?y 2 Laski z mojej klasy I gadamy o dupie marynie i ja powiedzia?em o k**** a za mn? sta?a dyrektorka ;d
 

Szud

Advanced User
Joined
May 17, 2009
Messages
168
Reaction score
6
Age
30
Odp: Wpadka

Nie wiem czy to wpadka, czy takie niefortunne zdarzenie. W 2 klasie gimnazjum, tu? po feriach ?wi?tecznych w poniedzia?ek, pani od polskiego wys?a?a mnie po dziennik. No dobra, poszed?em. Niestety, pech chcia? ?e na schodach skr?ci?em kostk?(na szcz??cie na d?? nie spad?em xD) No i wo?ny do mnie podchodzi pyta co mi si? sta?o, ja na to ?e o ma?o ze schod?w nie spad?em i prawdopodobnie sk?ci?em nog?. No i troch? przypa?, wo?ny mnie na barana, i mnie niesie do piel?gniarki a najlepsze ?e po drodze spotyka?em samych znajomych koleg?w i si? ?miali ze mnie.:| To by?a taka moja ma?a wpadka...
 

EnemyPlayer

Active User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
83
Reaction score
7
Age
30
Odp: Wpadka

Siedze w 2 podstaw?wce (kujonek) i skupiony co? robie i nagle co? chcia?em od nauczycielki i na ca?? klase si? wydar?em MAMO do niej a klasa pimpe mia?a.
 

marek677

Active User
Joined
May 3, 2008
Messages
83
Reaction score
3
Odp: Wpadka

Hmm.... wi?c tak:
Lekcja j?zyka angielskiego:
-JEZU CZEMU TO JEST TAKIE TRUDNE
-Nie Jezu. Moze byc panie Tomku. Nie widzisz ze on brode ma?

Lekcja religi:
wchodzimy do klasy i zaczynamy sie modlic... no i zesmy skonczyli i wtedy zaczolem spiewac piosenki religijne (w polowie 1 nauczycielka mi przerwala)

Jakas tam wycieczka...
Idziemy pod tunelem a tam ladne dziewczyny ida ... ja z kumplem na przedzie idziemy to zaczolem spiewac piosenke religijna... fajne echo bylo. A one w brecht ;] pozniej kumpel zal o to do mnie mial.

ide do szkoly:

A tam P. Tomek sobie z psem idzie... patrze na tego psa "co to za paszczur"-mysle.
WIEC WRZESZCZE NA CALE GARDLO : "Dziendobry panie Tomek." A on do mnie ze mam byc cicho i ciszej mowic. Na co ja: "WIe pan. Nie moja dzielnica to wyr?bane.". Nastepnego dnia w szkole szeptem do niego "dzien dobry, i widzi pan umiem mowic ciczej. No to on mi "pogratulowal". NA koncu korytarza wrzasnolem "DZIENDOBRY"

No i to na tyle ;]
 

Skex

Active User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
52
Reaction score
2
Odp: Wpadka

To ja jeszce raz to bardziej wpadka nauczycielki

To tak cos tam nie sprawiedliwie mnie oecenila czy cos i zaczolem sie z nia klocic a ona do mnie sie wydarla na cala klase "ZAMKNIJ SIE JAK DO MNIE MOWISZ"
ale smiechu bylo potem:p
 

Hungar

Active User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
50
Reaction score
5
Odp: Wpadka

1.Zer?wka , kole?anka bez m?zgu rozebra?a si? w klasie. Co? w stylu Stryptiz . Ale by? ubaw !
:D:D:D
2.Kolega na niemieckim gdy bili?my go plecakiem , wrzasn?? KUR*WA!!.
3. Jak si? m?j kolega zje**? potem jecha?o jak w stajni.
 
Last edited:

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Wpadka

Jedyna co mi si? przypomina to zdarzenie w 1 albo 2 klasie podstaw?wki. Pani powiedzia?a: "kto ma no?yczki?", wtedy wszyscy szybko chcieli dobiec z nimi, a ja rzuci?em nimi w pani?. xd Fakt, ?e by?em pierwszy, lecz pani? bola?a r?ka. xd

Pozdrawiam.
 

Varm

Advanced User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
322
Reaction score
23
Odp: Wpadka

Moja najwieksza wpadko to:
Spimy i koledzy mnie wysmarowali pasta na zielonej szkole wstaje wycieram sie i taki teks do niech "co jest kur** zajeba* wam??" a za mnom stoi wypita nauczycielka i sie smieje
Pozdrawiam

@edit Przypomnialo w 4kl podstawowki moj kumpel zjeba* sie w gacie ;)
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Wpadka

Przy sprawdzaniu obecno?ci:
- B?achniu
- Nie ma i nie b?dzie
- Sk?d wiesz?
- ??czy?em si? z nim
- cisza
- cisza
- cisza
- Telepatycznie

Hah xD :eek:wned!
Pozdrawiam
Fluos!
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top