What's new

WSRH - "Szko?a Wyrzutk?w"

Status
Not open for further replies.

Eslu

Advanced User
Joined
Nov 2, 2010
Messages
212
Reaction score
13
Na p?ycie pojawili si? tacy go?cie jak Pih, Chada i Ero, nie zabrak?o r?wnie? Raper?w z Wielkopolskiego podw?rka: Ry23, Rafi, Koni. Poszczeg?lne numery wyprodukowali najbardziej cenieni Producenci Polski: Donatan, RX, Creon, Mikser. A za deckami stan?li tacy dj`e jak: Dj Hen, DJ Decks, DJ FEEL-X, DJ Creon, DJ Story, DJ SHOW, DJ Soina oraz DJ Simo.

TRACKLISTA

01. Intro (prod./scratch: DJ Creon)

02. 2 (prod.: Mikser / scratch: DJ Simo)

03. Nie przyszli?my Tu By Przegra? feat. Pih, Chada (prod./scratch: DJ Creon)

04. Poeta Napalmu (prod.: Donatan / scratch: DJ Hen)

05. Prawda feat. Rafi (prod./scratch: DJ Story)

06. Nienormalne Ta?my 1 feat. Mikser (prod.: Hirass)

07. Hitchcock (prod.: RX / scratch: DJ Decks)

08. Klason feat. Paluch (prod.: Donatan i Pola)

09. Najg?o?niejsi (prod.: Muggin )

10. (Prawie)Normalne ?ycie feat. Koni (prod.: Donatan i Pola / scratch: DJ Hen)

11. BDF Intro (prod.: Mikser)

12. Brain Dead Familia (prod./scratch DJ Creon)

13. Nienormalne Ta?my 2 feat. Mikser (prod.: Glonbeatz / scratch: DJ Soina)

14. Ch??d Miasta feat. Ogniwo, Jajo (prod.: Donatan i Pola)

15. Szko?a Wyrzutk?w (prod./scrtach: DJ Story)

16. Dziwne Dni feat. Bezczel (prod.: Donatan i Pola / scratch: DJ FEEL-X)

17. Napadam Na Banki feat. RY23, Ero (prod.: Donatan / scratch: DJ Hen)

18. Styl (prod.: Mikser)

19. Ni?ej Podpisani (prod.: Donatan i Pola / scratch: DJ Show)


Mo?ecie wyra?a? tu swoj? opinie na temat tej p?yty czy te? danych utwor?w ;)
 

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: WSRH - "Szko?a Wyrzutk?w"

Poszczeg?lne numery wyprodukowali najbardziej cenieni Producenci Polski: Donatan, RX, Creon, Mikser.

JEB?EM. Donatan/RX jeszcze ujd?, ale zreszt? to jaka? totalna pomy?ka, przecie? nikt nie uwa?a tej czw?rki za tych 'najbardziej cenionych'. Co do p?yty to bardzo s?aba, nic mnie nie zaskoczy?o, taka reedycja Demonologii z Shellerem jako balastem.
 

DaViDeQ24

Advanced User
Joined
Jul 13, 2008
Messages
274
Reaction score
6
Odp: WSRH - "Szko?a Wyrzutk?w"

@up
C?? za krytyka, nie bardzo rozumiem skoro to dla Ciebie jest bardzo s?abe, a Creon i Mikser to totalna pora?ka to id? stary pos?uchaj sobie kurcz? rocka czy techno ;) Nie wiem po co oceniasz co? czego nie s?uchasz to tak jakbym poszed? na temat o metalu czy popie i napisa?, ?e to jest s?abe bo tego nie s?ucham :X

@top
P?yta jak ka?da ma swoje mocniejsze kawa?ki i s?absze, ale kawa?ek pt. 'Poeta Napalmu' katuje codziennie. P?ytka na p??eczce le?y i nie ?a?uje, ?e kupi?em
Pozdrawiam ;)
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: WSRH - "Szko?a Wyrzutk?w"

P?ytka spoko, ale po zapowiedziach spodziewa?em si? wi?kszego pierdolni?cia. To raczej kontynuacja tego co mogli?my ujrze? na Gawroszu i Demonologii, licz? na to, ?e nast?pne b?d? lepsze.

C?? za krytyka, nie bardzo rozumiem skoro to dla Ciebie jest bardzo s?abe, a Creon i Mikser to totalna pora?ka to id? stary pos?uchaj sobie kurcz? rocka czy techno Nie wiem po co oceniasz co? czego nie s?uchasz to tak jakbym poszed? na temat o metalu czy popie i napisa?, ?e to jest s?abe bo tego nie s?ucham :X
Spoko, ka?dy ma prawo do krytyki. M?wimy o muzyce, czyli o czym? co jest uzale?nione od gust?w. Sk?d wiesz czego s?ucha?
 
Last edited:

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: WSRH - "Szko?a Wyrzutk?w"

Dw?ch typ?w, kt?rzy napierdalaj? ci?gle w niebo jak to pierdol? wack?w, ruchaj? ich, niszcz? i sraj? na nich, a sami z takimi osobami nagrywaj? i mimo, ?e s?o? ma potencja?, to go chyba nigdy nie wykorzysta w takim towarzystwie.
 

Nefisto

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
78
Reaction score
3
Odp: WSRH - "Szko?a Wyrzutk?w"

Ja tak?e spodziewa?em si? o wiele wi?cej po tej p?ycie,ale c?? zawiod?em si?.Najlepsze kawa?ki z tej p?yty(oczywi?cie wed?ug mnie) to : Ni?ej Podpisani,Styl,Nie przyszli?my tu by przegra?,Brain dead familia,napadam na banki,Prawie Normalne ?ycie.Na track'u napadam na banki zjad? ich wszystkich Ero swoj? zwrotk?,a na nie przyszli?my tu by przegra? mile zaskoczy? mnie Chada.
 
Status
Not open for further replies.
Top