What's new

- Xenobot Wy?apanie bana? xenobot

Status
Not open for further replies.

kaszka123

User
Joined
May 15, 2012
Messages
37
Reaction score
0
Siema, mam pytanie. od czego zalezy ryzyko wy?apania delejta przez bota? Konieczne jest aby mnie ktos reportowal czy sam od siebie moge zostac zbanowany?
Uzywam xenobota od 3-4dni po 20-23h/dobe ale stoje w miejscu i jedyne opcje jakie mam odpalone to alarmy, spell caster i food. Czy duze jest ryzyko ze mimo ze nikt mnie nie zreportuje zostane ukarany?
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Wy?apanie bana? xenobot

nie bo? ca?y czas jednymi wpt, nie schod? poni?ej <20 godzin staminy, staraj si? te? czasami biega? na strza?kach, u?ywa? hotkey r?cznie i pisa? na chatach, nie w??czaj funkcji, kt?re s? wykrywalne (dash, lighthack itp)


teoretycznie ka?dy bot jest wykrywalny lecz w praktyce dostanie bana za windbota graniczy z cudem. P?ki co jest to najlepszy bot, kt?ry jest najbardziej popularny i oczywi?cie ma najwi?cej funkcji lecz cena te? jest najwi?ksza, bo oko?o (30z?) przelewem :)
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Wy?apanie bana? xenobot

Teraz nie op?aca si? boci?, CipSoft wzi?? si? ostro za botter?w, ja dosta?em ostatnio delete na 118ed, boci?em tylko Windbotem, skrypty p?atne od dobrych skrypter?w, nie boci?em w jednym miejscu ci?gle i wy?apa?em. Teraz za ka?dego bota jest taka sama szansa wy?apania delete.
 

kaszka123

User
Joined
May 15, 2012
Messages
37
Reaction score
0
Odp: Wy?apanie bana? xenobot

Uzywam xenobota i nie uzywam zadnych wptk?w jedynie target na 1potworku, anty idle, food eater, reconnect i alarm. Stoje w miejscu tak wiec stamka nie spada mi wcale tylko castuje mi exure. Szczerze mowiac jak dostane bana to dostane, z ciekawosci zapytalem jakie jest prawdopodobienstwo dostania delejta przy takowym boceniu :)

uzywalem ostatnio ibota ale xenobot wydaje mi sie lepszy, co sadzicie? Wiem, ze ibot dziala na podstawie myszki i klawki a xenobot ingeruje w klienta
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Wy?apanie bana? xenobot

Teraz nie op?aca si? boci?, CipSoft wzi?? si? ostro za botter?w, ja dosta?em ostatnio delete na 118ed, boci?em tylko Windbotem, skrypty p?atne od dobrych skrypter?w, nie boci?em w jednym miejscu ci?gle i wy?apa?em. Teraz za ka?dego bota jest taka sama szansa wy?apania delete.

Cipsoft nigdy nie bra? si? za "ostre ?apanie" cheater?w, bo to jest ich zarobek. Kupuj? pacca.
Jakby naprawd? chcieli zbanowa? cziter?w, ka?dego z reportem by sprawdzali i nikt by ju? nie boci?, a ja potrafi?em boci? na jednych wpt z 4 miesi?ce (dragi yalahar) na pewno dosta?em 500 report?w i nie dosta?em delete, posta? sobie stoi i ma si? dobrze :)

Po prostu mia?e? pecha, to wszystko.

Teraz by?a niby ta wielka fala ban?w co zdelejtowali/zbanowali 20000 kont, a prawd? m?wi?c 15000 to jakie? boty spamuj?ce z 1 lvlami, kt?re sprzedaj? CC, 4500 to boty bez pacca, a te 500 to mo?e faktycznie ludzie, kt?rzy mieli pacca, bocili i dostali tego deleta :)
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Wy?apanie bana? xenobot

Cipsoft nigdy nie bra? si? za "ostre ?apanie" cheater?w, bo to jest ich zarobek. Kupuj? pacca.
Jakby naprawd? chcieli zbanowa? cziter?w, ka?dego z reportem by sprawdzali i nikt by ju? nie boci?, a ja potrafi?em boci? na jednych wpt z 4 miesi?ce (dragi yalahar) na pewno dosta?em 500 report?w i nie dosta?em delete, posta? sobie stoi i ma si? dobrze :)

Po prostu mia?e? pecha, to wszystko.

Teraz by?a niby ta wielka fala ban?w co zdelejtowali/zbanowali 20000 kont, a prawd? m?wi?c 15000 to jakie? boty spamuj?ce z 1 lvlami, kt?re sprzedaj? CC, 4500 to boty bez pacca, a te 500 to mo?e faktycznie ludzie, kt?rzy mieli pacca, bocili i dostali tego deleta :)

Powiedz mi ile masz postaci na bocie i ile Twoi znajomi? Marzec u mnie i moich znajomych wygl?da? tak :
118 ED PACC bocony na tombie i csach. - Ban
78knight corymy carlin ban
99 knight of ban
moje chary to by?y, jedyny, kt?ry nie wy?apa? bana to 87knight, kt?rym boci?em corymy venore (Wszystko Windbot)
Teraz char kolegi, 2 tygodnie po kupnie pacca 70+ed delete, 234rp dosta? delete (Windbot)
I jeszcze char innego kolegi, dosta? delete pod koniec pacca, posta? prawie 100 dobi?a i te? delete i r?wnie? Windbot.

Oni sami sobie gr?b dla tej gry kopi? banuj?c botter?w. Teraz Ty mi napisz ile mia?e? char?w i jakie lvle polecia?y i jaki bot oczywi?cie. Bo maj?c jednego chara, kt?ry si? trzyma po prostu na farcie nie mo?na m?wi?, ?e nie banuj? botter?w.
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Wy?apanie bana? xenobot



+ 140 ek na innym acc, kt?ry by? bocony dragi yalahar


boc? na jednym koncie 4 charami (3 antica i 1 aurora) schodz? ca?y czas ekiem do 14 staminy, potem loguj? na eda i schodz? do 14 staminy, potem ms i te? schodz? do staminy 14, a potem na eku jest full) i omin??em ju? mass bana, gdzie by?o te 20k zbanowanych/zdeletowanych i tu Ci? zaskocz?, bo boc? bbotem, lataj?c na jednych skryptach i nie kryj?c si? z tym :)

a w mojej gildi s? 100-300 lvle (jest ich oko?o 20+) i ka?dy boci windbotem i te 300~ maj? kilka innych 100+ na tym samym koncie i te? si? trzymaj?:>



i nigdy nie dosta?em delete. Kiedy? dosta?em dwa bany jak jeszcze boci?em elfbotem, stare dzieje
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Wy?apanie bana? xenobot

Teraz by?a niby ta wielka fala ban?w co zdelejtowali/zbanowali 20000 kont, a prawd? m?wi?c 15000 to jakie? boty spamuj?ce z 1 lvlami, kt?re sprzedaj? CC, 4500 to boty bez pacca, a te 500 to mo?e faktycznie ludzie, kt?rzy mieli pacca, bocili i dostali tego deleta :)

Bzdura.
Te liczby to konta skasowane przez to wszystkie powody, nie tylko przez boty.
To konta skasowane przez to, ze nikt sie nie logowal.
To konta skasowane przez to, ze ktos je sprzedawal/kupowal.
To postacie liczone razy kilka, jak na koncie miales x postaci to wszystkie sa liczone.
Z tych 20 tys z 5 tys to boty 1 lvl do spamu, ze 2 tys to zwykle boty, zeby wszyscy sie bali, ze boty banuja a reszta to kompletnie nie zwiazane z botami liczby...
Jak by faktycznie banowali co jakis czas po te 3/5/6/7 czy 20k botow to by tych botow bylo DUZO mniej. A jest mniej? Nie. Jest tyle samo albo wiecej...
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Wy?apanie bana? xenobot

jeden chuj, po prostu mia?em na my?li, ?e ma?o jest takich ban?w za bota jak kto? boci...
 
Status
Not open for further replies.
Top