What's new

Wybory

Status
Not open for further replies.

Paralyzen

Active User
Joined
Jun 3, 2010
Messages
76
Reaction score
21
Dzi? o 20:00 Sko?czy?y si? wybory
Wygra?
Bronis?aw Komorowski mia? 53.1% G?os?w
Jaros?aw Kaczy?ski 46.9% G?os?w

Wi?c przez 5 lat - b?dzie naszym Prezydentem Bronis?aw Komorowski.
Nie Wiadomo , u mnie ca?a rodzina na Komorowskiego :/

Na Kogo g?osowali?cie?
Woleli by?cie ?eby by? Prezydentem Jaros?aw Kaczy?ski?

?wie?e = Jutro b?dzie wiadomo na 100% kto wygra :)
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Wybory

Woleli by?cie ?eby b? Prezydentem Kaczy?ski?
Tak, u mnie w rodzinie wszyscy na niego g?osowali.
Wi?c przez 5 lat - b?dzie naszym Prezydentem Bronis?aw Komorowski.
Nie wiadomo, wynik jeszcze nie jest oficjalny, mimo i? ten Komorowski nie wielk? ilo?ci? g?os?w prowadzi, to ja my?l?, ?e Kaczy?ski wygra.
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: Wybory

Nie ma jeszcze co spekulowa? na temat tego kto wygra?... S? to tylko orientacyjne wyniki, jeszcze nie otrzymali?my raport?w z g?osowania poza granicami naszego kraju wi?c nie wszystko jest jednak roztrzygni?te. O 20:00 zosta?y zamkni?te komisje, lecz g?osy jeszcze nie s? dok?adnie przeliczone! My?l? ?e jutro lub we wtorek b?dzie wiadomo oficjalnie kto b?dzie prezydentem.

Pozdrawiam,
Mikepall
 

Invicten

User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
21
Reaction score
17
Odp: Wybory

Dla wyb?r by?by mi?dzy z?em, a mniejszym z?em. Nie popieram ?adnego z kandydat?w, ani ich partii. Gdybym m?g? g?osowa?, wybra?bym Kaczy?skiego, nie dopu?ci?bym do tego, ?e jedno ugrupowanie ma ca?? w?adz?. Niestety prawdopodobnie tak w?a?nie b?dzie.

Nie wiadomo, wynik jeszcze nie jest oficjalny.
Tak, jednak nie s?dz?, ?e zmiany b?d? na tyle du?e, ?eby Kaczy?ski m?g? wygra?.
 

Paralyzen

Active User
Joined
Jun 3, 2010
Messages
76
Reaction score
21
Odp: Wybory

Dla wyb?r by?by mi?dzy z?em, a mniejszym z?em. Nie popieram ?adnego z kandydat?w, ani ich partii. Gdybym m?g? g?osowa?, wybra?bym Kaczy?skiego, nie dopu?ci?bym do tego, ?e jedno ugrupowanie ma ca?? w?adz?. Niestety prawdopodobnie tak w?a?nie b?dzie.
Tak, jednak nie s?dz?, ?e zmiany b?d? na tyle du?e, ?eby Kaczy?ski m?g? wygra?.
Prawdopodobnie jak m?wili To ?e wyniki by?y inne w Jaki? wiadomo?ciach /*\
?e Bronis?aw Komorowski wygra? o 2% wi?cej g?os?w i tak my?l? ze to wcale si? nie zmieni i wygra Komorowski.
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Wybory

Jakby nie patrze? po sonda?ach widocznych na gazeta.pl:
nieuki.png


nie dopu?ci?bym do tego, ?e jedno ugrupowanie ma ca?? w?adz?.
Heheczki, od 2001 jedna partia rz?dzi?a Polsk? i jako? nie by?o ale... no mo?e z wyj?tkiem PiSu, kt?ry zosta? obalony po 2 latach po cyrku z Samymi Burakami i Lig? Patologicznych Rodzin.

Brawo Bronek, tak ma by? do ko?ca!
 

reres_111

Active User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
131
Reaction score
5
Odp: Wybory

U mnie ca?a rodzina g?osowa?a na Jaros?awa Kaczy?skiego szkoda ?e nie wygra?. Wygra? Komorowski, gdyby nie jego ludzie kt?rzy mu pisz? tekst to by tylko sta? i g?upoty gada?
Ale i tak za 5 lat b?d? g?osowa? na Janusza Korwina-Mikke ;d
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Wybory

Wierzy?em w Ciebie Bronek, dzi?ki tobie Platforma upadnie. Co prawda b?dzie to trochu kosztowa?o gospodark? Polski, jednak?e pami?tajmy - sukcesy wymagaj? po?wi?ce?. Boj? si? tylko tego, ?e zidiociali (bo tylko takich zwolennik?w posiada PO) wyborcy PO po tej?e kl?sce, jak? jest wyb?r Komoruska na prezydenta, zaczn? g?osowa? na PiS.
Nie rozumiem, co sobie my?la? Tusk. Ja rozumiem, ?e teczki to wa?na rzecz.. Ale, ?e a? tak! Przecie? teraz nie b?dzie m?g? si? t?umaczy?, i? w Polsce jest tak ?le bo prezydent wetuje uchwa?y.
 

Puchar

User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
31
Reaction score
5
Odp: Wybory

Wierzy?em w Ciebie Bronek, dzi?ki tobie Platforma upadnie. Co prawda b?dzie to trochu kosztowa?o gospodark? Polski, jednak?e pami?tajmy - sukcesy wymagaj? po?wi?ce?. Boj? si? tylko tego, ?e zidiociali (bo tylko takich zwolennik?w posiada PO) wyborcy PO po tej?e kl?sce, jak? jest wyb?r Komoruska na prezydenta, zaczn? g?osowa? na PiS.
Nie rozumiem, co sobie my?la? Tusk. Ja rozumiem, ?e teczki to wa?na rzecz.. Ale, ?e a? tak! Przecie? teraz nie b?dzie m?g? si? t?umaczy?, i? w Polsce jest tak ?le bo prezydent wetuje uchwa?y.

Nie b?d? tego taki pewien. PO trafi?o na dobry czas, w kt?rym Polska si? rozwija, i wiele os?b jej przypisuje ten stan.
Co do Bronka, to chyba spad?e? z ksi??yca, jestem pewien, ?e nie skompromituje Polski bardziej ni? zrobi? to Lech lub zrobi?by to jego brat. ?atwo siedzie?, przed TV i m?wi?, ?e tam sami idioci siedz?. Jak jeste? taki cwany to id?, a mog? si? za?o?y?, ?e z 50% poparcia po roku mia?by? 3-4%. Polityka nie jest dla wszystkich, a na pewno nie dla idiot?w.
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Wybory

Bronek, Bronek....

Dziwi mnie, ?e Kaczy?ski nie wygra?, bo tym "mocherom" przykro jest Jaros?awa, bo straci? brata w tak tragicznym wypadku - okej, mo?liwe. Dziwi mnie tylko to, dlaczego on ma ochot? i ch?? WBI? si? na stanowisko okropnie umar?ego brata... Ja bym nie mog?a po mojej siostrze bli?niaczce (nie, nie mam) zaj?? jakiegokolwiek miejsca, czu?abym si? ?le z tym, ?e robi? co? co robi?a bliska mi osoba i jestem z tego zadowolona. Kaczy?ski broni? si? tym, ?e chce podtrzyma? tradycj? rodzinn?, dla mnie to bullshit - po prostu chce by? kim?, osob? bogat?, znan? i fajniejsz? (zawsze by? tylko praw? r?k?, teraz M?G? by? w?odarzem).

Ciesz? si?, ?e Kaczy?ski przegra?, chocia?by dlatego, ?e ukry?o to jego debilizm i ch?? s?awy.

Co do Komorowskiego - hm... Lepiej si? reklamowa?, Bronkobus?w (takie z jego fejsem je?d??ce busy) by?o dziewi??, a Kaczorobus?w 4 - plus dla Bronis?awa, tak. P??niej rywalizowali kto dalej pojedzie i wi?cej nak?amie - w tym Bronek jest lepszy. Jednak Komorowski te? dla mnie nie jest tym, kt?ry powinien wygra?, og?lnie nie podoba mi si?.

Nie g?osowa?am, nie ogarniam tego systemu.
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Wybory

Wierzy?em w Ciebie Bronek, dzi?ki tobie Platforma upadnie. Co prawda b?dzie to trochu kosztowa?o gospodark? Polski, jednak?e pami?tajmy - sukcesy wymagaj? po?wi?ce?. Boj? si? tylko tego, ?e zidiociali (bo tylko takich zwolennik?w posiada PO) wyborcy PO po tej?e kl?sce, jak? jest wyb?r Komoruska na prezydenta, zaczn? g?osowa? na PiS.
Nie rozumiem, co sobie my?la? Tusk. Ja rozumiem, ?e teczki to wa?na rzecz.. Ale, ?e a? tak! Przecie? teraz nie b?dzie m?g? si? t?umaczy?, i? w Polsce jest tak ?le bo prezydent wetuje uchwa?y.
Polecam dalsze ?lepe wpatrywanie si? w Jaros?awa. Dzielenie Polak?w na prawdziwych i tych nieprawdziwych patriot?w. Gloryfikuj prezydentur? L. Kaczy?skiego, bo przecie? zgin?? ?mierci? m?cze?sk? wg. niekt?rych, co jest ?mieszne. B?d? za cz?owiekiem, kt?ry tylko ?eby wygra? zdradzi? swoje poprzednie idea?y, drog? dzia?ania. Powodzenia ?ycz? :)

5.
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Wybory

Jakby nie patrze? po sonda?ach widocznych na gazeta.pl:
nieuki.png

Heheczki, od 2001 jedna partia rz?dzi?a Polsk? i jako? nie by?o ale... no mo?e z wyj?tkiem PiSu, kt?ry zosta? obalony po 2 latach po cyrku z Samymi Burakami i Lig? Patologicznych Rodzin.
Brawo Bronek, tak ma by? do ko?ca!

Na Jarka g?osowali Ci wszyscy starzy ludzie, wszyscy g??boko wi???cy, ksi??a i reszta oszo?om?w. Kaczy?ski moim zdaniem kompletnie nie nadaje si? na prezydenta. Prezydent pe?ni mi?dzy innymi funkcje reprezentacyjne, a jak Jaru? si? prezentuje? ?a?o?nie. Ma?y, ?mieszny i wi?cej charczy ni? m?wi. No i ma pogl?dy jak typowy moher.
 

Invicten

User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
21
Reaction score
17
Odp: Wybory

Tak tu masz racj?. Dodatkowo ostatnia akcja w wykonaniu Jarka to epic fail. Jednak my?l?, ?e spora grupa ludzi nie g?osowa?a na Kaczy?skiego, oni g?osowali przeciwko Komorowskiemu i PO.
 

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Wybory

Cytat:
Nie tak dawno, Pan Donald Tusk stwierdzi?, jakoby nie b?dzie on startowa? na urz?d prezydenta, gdy? prezydent w Polsce nic nie mo?e. Skoro rzeczywi?cie tak jest, to po jak? choler? pr?buje on na ten urz?d wepchn?? Bronis?awa Komorowskiego? Czy? nie lepiej by?oby ten urz?d odda? w r?ce Jaros?awa Kaczy?skiego, by ten znikn?? na pi?? lat z sceny politycznej (prezydent nie mo?e nale?e? do ?adnej partii, musi by? bezstronny)? Nie, nie by?oby lepiej. Wiecie dlaczego? Dlatego, ?e prezydent - o czym ka?dy milczy - ma dost?p do teczek, a to z kolei bardzo denerwuje parti? oszo?om?w, awanturnik?w i by?ych sbk?w (w skr?cie: PO).
Cytat ten pochodzi od Antoniusza w tym temacie:
http://tibia.net.pl/hyde-park/367028-ciekawostki-historyczne.html

topic:
Nie mo?na pozwoli?, zeby rzadzila jedna partia, a zwlaszcza taka, kt?ra d??y do upadki Rzeczypospolitej. Wychowa?em si? w patriotycznej i katolickiej rodzinie. Ale mia?em wyb?r. Mog?em nie by? katolikiem, ani patriot?, ale sam z w?asnej woli wybra?em bycie patriot? i katolikiem i nikt nie mia? i niema na to wp?ywu. Jako niepe?noletni nie mog?em poprze? w wyborach Kaczy?skiego, mog?em jedynie biernie go popiera?.
Dlaczego on?
Dlatego, i? z obydwu kandydat?w tylko on jest katolikiem i wierz?cym.
..Oczywi?cie Komorowski si? deklarowa? jako katolik, ale to g?wno nie katolik, jak popiera in vitro to nie jest katolikiem, jest oszustem i z?oczy?c? bez sumienia.

Pojawi?y si? te? oskar?enia, ?e Kaczy?ski wykorzystuje ?mier? brata; ale i tak nikt nie g?osowa? na niego z tego powodu, to bezczelne spiski sowieckiego obozu [PO].

Dodam, ?e pod przykrywk? kampani prezydenckiej, pod has?o ;Zgoda Buduje; w warszawie, w miejscach publicznych masowo ?ci?gano krzy?e pod byle pretekstem przeszkadzania komu?tam.

Jesli wyborem polak?w ma by? Komorowski, tak, zaakceptuje to; Ale potem ci sami polacy musz? wzi??? za niego odpowiedzialno??.
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Wybory

Cytat:
Cytat ten pochodzi od Antoniusza w tym temacie:
http://tibia.net.pl/hyde-park/367028-ciekawostki-historyczne.html
topic:
Nie mo?na pozwoli?, zeby rzadzila jedna partia, a zwlaszcza taka, kt?ra d??y do upadki Rzeczypospolitej. Wychowa?em si? w patriotycznej i katolickiej rodzinie. Ale mia?em wyb?r. Mog?em nie by? katolikiem, ani patriot?, ale sam z w?asnej woli wybra?em bycie patriot? i katolikiem i nikt nie mia? i niema na to wp?ywu. Jako niepe?noletni nie mog?em poprze? w wyborach Kaczy?skiego, mog?em jedynie biernie go popiera?.
Dlaczego on?
Dlatego, i? z obydwu kandydat?w tylko on jest katolikiem i wierz?cym.
..Oczywi?cie Komorowski si? deklarowa? jako katolik, ale to g?wno nie katolik, jak popiera in vitro to nie jest katolikiem, jest oszustem i z?oczy?c? bez sumienia.
Pojawi?y si? te? oskar?enia, ?e Kaczy?ski wykorzystuje ?mier? brata; ale i tak nikt nie g?osowa? na niego z tego powodu, to bezczelne spiski sowieckiego obozu [PO].
Dodam, ?e pod przykrywk? kampani prezydenckiej, pod has?o ;Zgoda Buduje; w warszawie, w miejscach publicznych masowo ?ci?gano krzy?e pod byle pretekstem przeszkadzania komu?tam.
Jesli wyborem polak?w ma by? Komorowski, tak, zaakceptuje to; Ale potem ci sami polacy musz? wzi??? za niego odpowiedzialno??.

Prezydent powinien kierowa? si? dobrem kraju, a nie jakimi? religijnymi przekonaniami.
 

Doman08

Senior User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
719
Reaction score
114
Odp: Wybory

Pojawi?y si? te? oskar?enia, ?e Kaczy?ski wykorzystuje ?mier? brata; ale i tak nikt nie g?osowa? na niego z tego powodu, to bezczelne spiski sowieckiego obozu [PO].
Wracaj do s?uchania Radia. Ok?
Masz tu taki przyk?adzik:
jak popiera in vitro to nie jest katolikiem
Ko?ci?? nie zaj?? bezpo?redniego stanowiska w sprawie In Vitro*, inaczej Jedyne Sluszne Radio. Blokuj?c In Vitro, blokujesz szcz??cie innym ludziom. Kto?, kto ma problemy ze sp?odzeniem potomstwa, powinien mie? zagwarantowan? pomoc lekarsk? z NFZ. Ratujemy ?ycie, wi?c dajmy tak?e radowa? si? z ?ycia. Co jest z?ego w in vitro? Ty w og?le wiesz, co to jest? In Vitro to nie aborcja.
G?osowa?em na Pudziana. Cze.
Napisa?em tylko do tego typa, kt?rego zacytowa?em, bo bredzi.
Nie mo?na pozwoli?, zeby rzadzila jedna partia,
Najlepiej niech "?omdzi czysta partyjkuf" i nic z tego nie wynika. "Pjontka".
*Niesprawdzone informacje

PS.
Z g?osowaniem napisa?em nieprawd?, to moja prywatna sprawa.
 

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Wybory

Prezydent powinien kierowa? si? dobrem kraju, a nie jakimi? religijnymi przekonaniami.
A czy dobro kraju nie le?y w interesie religijnym?
No w?a?nie mo?na por?wna? Polsk? i np.: Arabie Saudyjsk?:
W obu krajach jest ponad 90% jednej religii i w obu ta religia ma du?? moc. Przez wiele wiek?w inspirowano si? dan? religi?, kt?ra by?a dominuj?c? od conajmniej 10 wiek?w.
Prawo tak?e pochodzi od spo?ecze?stwa, a spoleczenstwo wzielo je od wiary. Gdyby nie Dekalog ludzie nie wiedzieli by jak zy? za czasow mojzesza. I wprowadzili takie prawo spo?eczne dzisiaj. Tak?e Rzymianie inspirowani religi? tworzyli prawo.
@topic
A je?li prezydent nie potrafi mie? sumienia co do rzeczy religijnych to tak?e nie potrafi s?u?y? krajowi. Honor, Ojczyzna maj? du?o wsp?lnego z Bogiem, ale to powinien wyja?ni? ci jaki? dobry historyk; Nie mam doktoratu i nie jestem geniuszem wiec tego nie dowiesz sie odemnie.
Proste - Bronek nie ma sumienia, wi?c m?g?by i nawet mordowa?... jak Jaruzelski. Nie mam pewno?ci, ?e m?glby okazac sie lepszy.
Ale robcie co chcecie, puki jeszcze Polska istnieje, potem to bedzie wasza wina...
edit:
Blokuj?c In Vitro, blokujesz szcz??cie innym ludziom. Kto?, kto ma problemy ze sp?odzeniem potomstwa, powinien mie? zagwarantowan? pomoc lekarsk? z NFZ. Ratujemy ?ycie, wi?c dajmy tak?e radowa? si? z ?ycia. Co jest z?ego w in vitro? Ty w og?le wiesz, co to jest? In Vitro to nie aborcja.
I dlatego ludzie maj? si? bawi? w Boga, tylko Bog ma prawo dawa? i odbiera? ?ycie. Nie mo?na samemu zabija? i tworzy? samemu, obydwie rzeczy sa zle. S? tak?e inne sposoby, ziola leki itd.
Nie trzeba ?ama? boskiego prawa do tworzenia ?ycia.
A poza tym wiekszosc dzieci invitro to kaleki, bo niebierzesz naturalnie najsilniejszego plemnika, tylko na hujwietrafi? i mo?e si? urodzi? kaleka, a naturaln? mi?o?ci? urodzi si? najszybszy plemnik... przez co najdoskonalszy owoc mi?o?ci dwojga ludzi.
 
Last edited:

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Wybory

Ok, ju? teraz chc? napisa?, ?e przeczyta?em pierwszy post, tylko pierwszy bo zapewniam samego siebie, ?e ca?a reszta to stek bzdur. To tak, te wyniki og?oszone dzi? o godzinie 20:00, by?y wst?pnymi, sonda?e, a ju? teraz mo?na mie? na uwadze, i? wcze?niejsze formularze sk?ama?y gdy? p??niej gdy przed rozpocz?ciem 2 tury by?y og?oszone prawid?owe to Jaros?aw zyska? 5%, tak samo mo?e by? i tym razem wi?c cicho. Rydzyk te? pokaza? rogi, on ju? pi??dziesi?t razy powinien trafi? to pierdla, za kradzie?e dokonanych na emerytach.
 

Alfik2010

User
Joined
Feb 3, 2010
Messages
18
Reaction score
1
Odp: Wybory

Z ostatnich danych na o2.pl:
Jarek wygrywa 54 do 52
pozdro,

Wali? bronka, skrucic mu ogonka
 
Status
Not open for further replies.
Top