What's new

Wycena tnp

Status
Not open for further replies.

Nannance

Active User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
109
Reaction score
18
Age
31
z nud?w pomy?la?em by wyceni? Tibia.net.pl o oto rezultat jak my?licie bot si? myli?

Szacowana warto?? strony: 64016,00z?
Domena w sieci od: 2006r.
Szacowana ilo?? u?ytkownik?w: 192495uu/mc
Alexa: 124685 (122210)
Google site: 126000
Google BL: 6
Yahoo site: 144174
Yahoo BL: 70718
PR: 4/10
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Wycena tnp

Myli?, to si? mo?e nie myli, ale pewna jestem, ?e nikt takiej sumy na t?* stron? by nie wyda? (podkre?laj?c t?, bo taki onet, wp etc - owszem, jednak to jest tematyka Tibijska, a co za tym idzie, to po?owa user?w nie ma nawet 50 z? w portfelu - patrz wiek).

Wydaje mi si?, ?e wycena portalu jest w miar? dobra i rozs?dna, w ko?cu ilo?? u?ytkownik?w jest na dobrym poziomie (fakt faktem, ?e aktywnych jest du?o mniej, ale to ju? nie Nasza wola), a do tego jeszcze spora ilo?? odwiedzin.

Cena jako tako rozs?dna, ale nikt z obecnych by nie kupi? za tak? kwot?.

Pozdrawiam.
 
Last edited:

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: Wycena tnp

Rozs?dna cena? Mo?e by?aby gdyby? skr?ci? warto?? do 4 cyfr.
Nigdy nie da?bym tyle za tnp ._.

down.

Napisa?e? to samo co ja...
 
Last edited:
B

Budzik

Guest
Odp: Wycena tnp

Cena jest oczywi?cie zawy?ona. Kto by da? tyle za forum, nawet za tak du?e jak tnet? Rozs?dna warto?? tibia.net.pl powsta?a by, je?eli by si? przesun??o przecinek w lew? stron?. Poza tym, o ile si? nie myl?, dawno, dawno temu, taki temat ju? zosta? za?o?ony ;d
 
N

Napster

Guest
Odp: Wycena tnp

Alek wyceni? i sprzeda? forum za 3500. Oczywiste wi?c, ?e bot si? myli.
 

Blondynek

New User
Joined
Jun 21, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Wycena tnp

Tak samo my?l? ?e cena zosta?a zawy?ona. Nie wiem czy kto? da? by tyle za forum, nawet je?eli forum jest tak du?e i dobrze rozwini?te jak tibia.net.pl.
ale tak jak wyceni? to tak sprzeda?.
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: Wycena tnp

Yhmm.Moim zdaniem g?upi pomys? z t? wycen? bo - po pierwsze ta wycena jest bardzo mocno zawy?ona jak wspomnieli wy?ej a poza tym jak kadra b?dzie chcia?a sprzeda? forum to sama je sobie wyceni:)
 

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Wycena tnp

Bot sie myli, napewno tyle nie jest warta.

Dla mnie warto?? powinna by? skr?cona o 4 cyfry. Przecie? u?ytkownik?w aktywnych jest tutaj 5%, a posty w wi?kszo?ci s? ma?owarto?ciowe. Du?o spamu i bardzo du?a ilo?? os?b zbanowanych...
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Wycena tnp

@Up
O 4 cyfry? Wysz?o by 640z?. Zobacz ile na takim forum mo?na zarobi?, chocia?by na samych reklamach google.

@Top
Yyy6 6 mln? Chyba kto? musia?by wygra? w totolotka, ?eby to kupi?, ew. wzi?? kredyt na forum tibijskie ;s.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Wycena tnp

Jakie 6 milion?w, jak tam jest 65 tysi?cy w zaokr?gleniu. Temat nie prowadzi do niczego, wypowiedzi s? prawie ci?gle te same, ?e warto?? jest zawy?ona i nikt tyle by nie da? - racja, wi?c zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top