What's new

Wyjazd vs. pobyt w domu

Status
Not open for further replies.

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Cze??. Ostatnio zn?w znajdowa?em si? w stanie g??bokiego upalenia, a w takich chwilach cz?sto zdarza mi si? my?le?. Kolega powiedzia?, ?e chce si? zabi?, ale nie wiedzia? jak to podsun??em mu pomys?, ?eby zjad? 10 drops?w, a on powiedzia?, ?e szkoda mu kasy.. Nie ukrywam, ?e si? ?mia?em, ale nie o tym ten temat.

W?a?nie podczas tego my?lenia wpad?em na my?l, co by?oby dla mnie lepsze (oczywi?cie si? nie dowiedzia?em). Wyjazd z rodzicami na ca?e wakacje za granic?, w jakie? ciep?e miejsce, wypady nad wod?, nocne spacery po mie?cie i inne atrakcje, czy gdyby rodzice pojechali sami i zostawili mi 10 tysi?cy na 2 miesi?ce. Pierwsz? my?l? by?o zostanie w domu, bo przecie? mam 10 tysi?cy, to p?? kg zielska, ale z drugiej strony po co nara?a? rodzic?w na stres zwi?zany z widokiem domu po ich powrocie, my?l?c o tym bra?em te? pod uwag? to, ?e nie dosta?bym od nich ani grosza przez rok.

A Wy, woleliby?cie wyjecha?, czy zosta??
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Wyjazd vs. pobyt w domu

Ja tam zosta?em, nad ksi??kami siedz?.
 

Font

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
17
Odp: Wyjazd vs. pobyt w domu

Je?eli masz jaki? kumpli kt?rzy nie powyje?d?ali, wiesz, ?e mo?esz na nich liczy? i dobrze si? z nimi bawi? w ten czas to m?g? by? zosta?. Chyba, ?e boisz si? samego siebie - co mo?esz nawojowa?. Je?eli masz takie wypady za granice co roku albo np. co dwa lata w wakacje to tym bardziej mo?esz sobie odpu?ci?, natomiast je?eli jest to u ciebie rzadko?ci? to ja bym na twoim miejscu pojecha?. Kurwa 10k to mo?na niez?e rozpierduchy robi? w cha?upie, ale to te? zale?y od s?siad?w - przyjebani to masz przer?bane + tracisz zaufanie rodzic?w - warto? nie wiem.

Osobi?cie bym zosta?, mam jednego dobrego przyjaciela kilku kumpli i kumpelek wi?c ?adnie by si? mo?na by?o pobawi?. Ja np. bym z przyjacielem wypada? na miasto, pogrywa? sobie na konsoli z nim, jak pogoda to nad jakie? jezioro, do jakiego? innego miasta bym pojecha?, jakie? nocne popijawy on ja i nasze dziewczyny (hmmm), kino i inne takie w ko?cu nie ka?dy ma do dyspozycji a? 10k na 2 miechy. Powied?my co tydzie? jakie? biby aaaaa.

Tak jak m?wi?em je?eli cz?sto masz takie wypady to zosta?, je?eli rzadko to jed?, przynajmniej ?wiata zwiedzisz i kultury li?niesz.
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: Wyjazd vs. pobyt w domu

Tak dla wyja?nienia. Starzy nigdy nie zostawiliby mi wolnej chaty, nie m?wi?c o takiej ilo?ci hajsu, ale fanie pomarzy? xd. To taki temat "co by by?o gdyby".
 
Last edited:

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: Wyjazd vs. pobyt w domu

Ja zosta?em, napierdalam w Tibie ;<
Polecam Ci kupi? do?ywotniego PAKA i napierdala? jak ja.
Je?li na serio - je?li jedziesz ze starymi, to bym to dobrze przemy?la?. Jakby? jecha? z dziewczyn? albo z zajebistymi kumplami to wypierdalaj za granic?. Ja tam bym Ci poleca? wyjazd, bo 2 miechy w chacie to chujnia troche, chocia? imprezki mo?esz robi? itp.
Nie no, za trudna decyzja. Zdaj si? na instynkt :D
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Wyjazd vs. pobyt w domu

Sn, ty to masz jednak najebane :D
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Wyjazd vs. pobyt w domu

Wola?bym zosta? w domu... Przez 2 miesi?ce wolna chata, codziennie impreza, ludzie ;o

A ten hajs wykorzysta?bym w inny spos?b. Kupi?bym zapas zupek chi?skich i za 9 kafli jaki? fajny motor xd

Zreszt? co to za wyjazd z rodzicami, ze znajomymi to ju? co innego...
 

kambek

User
Joined
May 18, 2011
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Wyjazd vs. pobyt w domu

Wynajmij hotel i tam se zr?b jeden, konkretny melan? - tak z tydzie?, i ca?ego hajsu si? pozb?dziesz.
 

Jakka

Active User
Joined
May 27, 2009
Messages
65
Reaction score
1
Odp: Wyjazd vs. pobyt w domu

to podsun??em mu pomys?, ?eby zjad? 10 drops?w, a on powiedzia?
?
Tak tak,widz? ?e dropsy to wy w smart shopach widzieli?cie za gablotk?.
Wystrcz? 2 prawdzie dropsy ?eby mie? odlot.
A jak masz tyle got?wki lepiej grama szmaty na dzie? a na zej?cie spali? si?.
Jeszcze kwas mo?esz wdupca? ,sza?wie zapali?.
Albo na grzybki i?? ;)
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: Wyjazd vs. pobyt w domu

Tak tak,widz? ?e dropsy to wy w smart shopach widzieli?cie za gablotk?.
Wystrcz? 2 prawdzie dropsy ?eby mie? odlot.
A jak masz tyle got?wki lepiej grama szmaty na dzie? a na zej?cie spali? si?.
Jeszcze kwas mo?esz wdupca? ,sza?wie zapali?.
Albo na grzybki i?? ;)

Widz? kolega obeznany w temacie ?pania. Ale zasmuc? Ci?, nie masz si? czym chwali?. A to s? sztuczne i prawdziwe dropy?

Nie chce mi si? ci?? szmaty na gramy i sorry, spali? si? te? nigdy bym nie chcia?. Ogarnij najpierw czytanie ze zrozumieniem, a p??niej napisz posta. Cze??.
 

Jakka

Active User
Joined
May 27, 2009
Messages
65
Reaction score
1
Odp: Wyjazd vs. pobyt w domu

Ogarniam ogarniam.
Ja nie ?pam ja degustuje
 

Mspider2

User
Joined
Sep 18, 2010
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Wyjazd vs. pobyt w domu

Wola?bym zosta? w domu... Przez 2 miesi?ce wolna chata
 

luki33

User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
31
Reaction score
4
Odp: Wyjazd vs. pobyt w domu

Wol? zosta? w domu, kumple na miejscu, imprezki itp :p
 
Joined
Jul 3, 2011
Messages
21
Reaction score
6
Odp: Wyjazd vs. pobyt w domu

Pojecha? bym pojecha?, bo gdybym zosta? w domu to pewnie p??niej bym tego ?a?owa?, og?lnie to przecieg]ds r
 

reres_111

Active User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
131
Reaction score
5
Odp: Wyjazd vs. pobyt w domu

Zosta?. Przecie? level sam nie uro?nie. !
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: Wyjazd vs. pobyt w domu

Zosta?. Przecie? level sam nie uro?nie. !
Po co czyta? temat, lepiej wej?? napisa? chuj wie co i wyj??. Nie ogarniasz tego, ?e ten temat napisa?em dla jaj i nigdzie nie wyje?d?am? Do tego te tibijskie teksty, ca?kiem mo?liwe, ?e ca?e wakacje sp?dzasz przed tibi?, ale nie polecaj tego innym.
 
Status
Not open for further replies.
Top