What's new

[WYNIKI] Konkurs raporterski II edycja!

Status
Not open for further replies.

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Ahoj wszystkim!​

Chcia?bym podzi?kowa? wszystkim tym, kt?rzy byli zainteresowani raportowaniem nieregulaminowych post?w, gdy? znacznie u?atwi?o to prac? Naszym moderatorom. Cieszy mnie fakt, ?e przynajmniej garstka u?ytkownik?w postanowi?a z pozycji u?ytkownika pe?ni? dobrowoln? pomoc, nawet wtedy, gdy druga edycja jeszcze nie by?a og?oszona.


I miejsce - Kikimora - (155 poprawnych raport?w) u?ytkownik po raz kolejny otrzymuje pami?tkowy medal z tytu?em najlepszego raportuj?cego + 50 punkt?w reputacji.
II miejsce - Marolz - (105 poprawnych raport?w) u?ytkownik po raz kolejny wykaza? si? do?? spor? aktywno?ci? w raportowaniu. Ze wzgl?du i? posiada on ju? rang? aktywnego, to pragn? nada? mu +65 punkt?w reputacji.
III miejsce - Beosky - (27 poprawnych raport?w) u?ytkownik jako trzeci mia? najwi?ksz? ilo?? zaraportowanych post?w. Otrzymuje on +50 punkt?w reputacji.



Pragn? r?wnie? nagrodzi? u?ytkownik?w, kt?rzy zaj?li dalsze miejsca.
- Bubin - (15 poprawnych raport?w) u?ytkownik otrzymuje +25 punkt?w reputacji.
- Willams - (15 poprawnych raport?w) u?ytkownik otrzymuje +25 punkt?w reputacji.


Planuj? r?wnie? zorganizowa? trzeci? edycj? owego konkursu. Mam nadziej?, ?e b?dzie jeszcze wi?ksze zainteresowanie!
Nagrody zostan? przyznane w ci?gu najbli?szych dni.



Pozdrawiam,
Xanosta
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: [WYNIKI] Konkurs raporterski II edycja!

Czemu mnie nie dziwi, ?e dw?ch najwi?kszych spamer?w jest w top 3?:p

Odno?nie tego konkursu to nie wiem czy jest sens tego raportowania, moderatorzy s? stronniczy w stosunku do pewnych os?b :>
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [WYNIKI] Konkurs raporterski II edycja!

@up
Nawet jak polowa raportow bedzie poprawna.
Polowa z nich poprawnie rozpatrzona.
Polowa z poprawnie rozpatrzonych moze sie okazac postami ktore by ktos przegapil. I albo przez tydzien by byly jakeis hacklinki na forum albo inne gowna... Tak wiec, zawsze z tych raportow jest cos dobrego...
Btw. Wiesz co to jest spam w ogole?
@top
To pytanie co ostatnio. Jakie sa statystyki? Skoro i tak juz to liczyles, to mozesz podac, bo ja jestem ciekawy, a moze inni tez. :p

@edit
No dzieki.
Ale jak widac malo kto raportuje...
4 i 5 miejsce juz po 15 raportow... Czyli tyle ile ja mialem co 3 dni :p
 
Last edited:

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: [WYNIKI] Konkurs raporterski II edycja!

Gratuluj? a? jestem zdziwiony, ?e zaj??em trzecie miejsce. Ma?o raportowa?em, ale no c??. Dzi?kuje.
 

ViperxD

Active User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
101
Reaction score
1
Odp: [WYNIKI] Konkurs raporterski II edycja!

Ahoj wszystkim!​

Chcia?bym podzi?kowa? wszystkim tym, kt?rzy byli zainteresowani raportowaniem nieregulaminowych post?w, gdy? znacznie u?atwi?o to prac? Naszym moderatorom. Cieszy mnie fakt, ?e przynajmniej garstka u?ytkownik?w postanowi?a z pozycji u?ytkownika pe?ni? dobrowoln? pomoc, nawet wtedy, gdy druga edycja jeszcze nie by?a og?oszona.


I miejsce - Kikimora - (155 poprawnych raport?w) u?ytkownik po raz kolejny otrzymuje pami?tkowy medal z tytu?em najlepszego raportuj?cego + 50 punkt?w reputacji.
II miejsce - Marolz - (105 poprawnych raport?w) u?ytkownik po raz kolejny wykaza? si? do?? spor? aktywno?ci? w raportowaniu. Ze wzgl?du i? posiada on ju? rang? aktywnego, to pragn? nada? mu +65 punkt?w reputacji.
III miejsce - Beosky - (27 poprawnych raport?w) u?ytkownik jako trzeci mia? najwi?ksz? ilo?? zaraportowanych post?w. Otrzymuje on +50 punkt?w reputacji.



Pragn? r?wnie? nagrodzi? u?ytkownik?w, kt?rzy zaj?li dalsze miejsca.
- Bubin - (15 poprawnych raport?w) u?ytkownik otrzymuje +25 punkt?w reputacji.
- Willams - (15 poprawnych raport?w) u?ytkownik otrzymuje +25 punkt?w reputacji.


Planuj? r?wnie? zorganizowa? trzeci? edycj? owego konkursu. Mam nadziej?, ?e b?dzie jeszcze wi?ksze zainteresowanie!
Nagrody zostan? przyznane w ci?gu najbli?szych dni.



Pozdrawiam,
Xanosta

Kiedy nowa edycja? Wezm? udzia?. A tak w og?le gratuluj? zwyci?zcom!
 

Marolz

Killed by death
Joined
Jan 18, 2012
Messages
388
Reaction score
29
Odp: [WYNIKI] Konkurs raporterski II edycja!

Kiedy nowa edycja? Wezm? udzia?. A tak w og?le gratuluj? zwyci?zcom!
To ja mam propozycj?. Zacznij raportowa? ju? dzi? ;x

@top
Dzi?ki. Chyba nigdy nie przebij? Kikimory :mad: Oczywi?cie serdecznie gratuluj? jemu oraz reszcie zwyci?zc?w!
Rzeczywi?cie wida?, ?e ma?o os?b raportuje. W poprzedniej edycji by?a znacznie mocniejsza konkurencja :p
Je?li trzeci z najbardziej raportuj?cych os?b na forum mia? 27 poprawnych w ci?gu miesi?ca, to ja nie chce wiedzie? jak to wygl?da kiedy akurat nie ma konkursu...
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [WYNIKI] Konkurs raporterski II edycja!

To ja mam propozycj?. Zacznij raportowa? ju? dzi? ;x
Popieram!
@top
Dzi?ki. Chyba nigdy nie przebij? Kikimory :mad: Oczywi?cie serdecznie gratuluj? jemu oraz reszcie zwyci?zc?w!
Rzeczywi?cie wida?, ?e ma?o os?b raportuje. W poprzedniej edycji by?a znacznie mocniejsza konkurencja :p
Je?li trzeci z najbardziej raportuj?cych os?b na forum mia? 27 poprawnych w ci?gu miesi?ca, to ja nie chce wiedzie? jak to wygl?da kiedy akurat nie ma konkursu...

Kto wie...
Co do ilosci raportujacych, to kiedys myslalem, ze przynajmniej kilkanascie osob by sie znalazlo w miesiacu i kazdy z nich kilka raportow by wyslal... Bo wyslac dobry raport nie jest trudno. Ale wyglada na to, ze na prawde nikt nawet nie wie o co chodzi z raportami... Niektorzy tylko jak przeczytaja temat to sie dowiedza troche...
No ale, miejmy nadzieje, ze wiecej ludzi sie o tym dowie i zacznie raportowac, chociaz na czas konkursow. W koncu taki tego cel.
No i... Dolaczam sie do pytania. Kiedy kolejna edycja o ile w ogole sie odbedzie?
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: [WYNIKI] Konkurs raporterski II edycja!

My?l?, ?e w pierwszym tygodniu maja zaczn? podlicza? raporty do nowej edycji. Oczywi?cie przed tym powstanie temat zapowiadaj?cy w?a?nie III edycj? konkursu raporterskiego. Licz? na wi?ksze zainteresowanie. =)

...Bo wyslac dobry raport nie jest trudno. Ale wyglada na to, ze na prawde nikt nawet nie wie o co chodzi z raportami...
Masz racje. Sporadycznie si? zdarza, aby kto? zaraportowa? jaki? post w spos?b naprawd? kreatywny.
 

Marolz

Killed by death
Joined
Jan 18, 2012
Messages
388
Reaction score
29
Odp: [WYNIKI] Konkurs raporterski II edycja!

Wszyscy gratuluj? zwyci?zcom, ale wypada?oby te? doceni? czas i zaanga?owanie osoby prowadz?cej konkurs :p

Co do ilosci raportujacych, to kiedys myslalem, ze przynajmniej kilkanascie osob by sie znalazlo w miesiacu i kazdy z nich kilka raportow by wyslal... Bo wyslac dobry raport nie jest trudno. Ale wyglada na to, ze na prawde nikt nawet nie wie o co chodzi z raportami... Niektorzy tylko jak przeczytaja temat to sie dowiedza troche...
No ale, miejmy nadzieje, ze wiecej ludzi sie o tym dowie i zacznie raportowac, chociaz na czas konkursow. W koncu taki tego cel.
Przyda?oby si? zamie?ci? jakie? og?oszenie "RAPORTUJ Z?E POSTY" xD Albo napisa? "artyku?", o tym czym s? i do czego s?u?? raporty, bo rzeczywi?cie mo?na odnie?? wra?enie, ?e wi?kszo?? os?b nawet nie wie o tej funkcji. Przecie? raportowanie to dobra rzecz: pomaga czy?ci? forum i daje szans? wykaza? si? przed kadr?, a nie wymaga wiele wysi?ku...

Masz racje. Sporadycznie si? zdarza, aby kto? zaraportowa? jaki? post w spos?b naprawd? kreatywny.
A jak zaczn? raportowa? wierszem to nie dostan? warna? XD
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [WYNIKI] Konkurs raporterski II edycja!

No tak...
Co do pisania wierszem... Nie widzialem nigdzie regulaminu raportoania, jedyne co to ta notka:
Uwaga: Ta opcja s?u?y TYLKO do raportowania spamu, wiadomo?ci niezgodnych z regulaminem oraz ewentualnych problem?w z postami.
To jak tam bedziesz pisac nie ma znaczenia. Ja napisalem ladnego warta w tym miesiacu jednego, jesli to by byl post to teoretycznie warn, albo i ze 3 za lamanie regulaminu by poszly. A jakos nie pamietam zebym dostawal warna za raport, bo nie byl zly. Tylko, ze powod raportu to byly 3 slowa, a napisalem 4 zdania, do tego lamiac regulamin notorycznie :p
Btw. Propozycja co do liczenia punktow:
Zly raport -1
Dobry, zwykly, prosty raport +1
Ladnie opisany, konkretny z dobrymi informacjami raport +2
Wtedy moglo by sie cos pozmieniac. W koncu 30 dobrych raportow moglo by sie rownac 60 zwyklym...
Sporadycznie si? zdarza, aby kto? zaraportowa? jaki? post w spos?b naprawd? kreatywny.
Mozesz podac przyklad o co chodzi? :p
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: [WYNIKI] Konkurs raporterski II edycja!

Zly raport -1
Dobry, zwykly, prosty raport +1
Ladnie opisany, konkretny z dobrymi informacjami raport +2

Przemy?l? to.


Mozesz podac przyklad o co chodzi? :p
Powiedzmy, ?e kto? raportuje post za z?y dzia?. Zamiast napisa? tylko "z?y dzia?", to mo?e on doda? "Z?y dzia?. Nale?y przenie?? do "Dzia? 1 > dzia? 2". Wtedy My (moderatorzy) widzimy... kto naprawd? w?r?d u?ytkownik?w wyr??nia si? swoj? wiedz? dot. forum. Oczywi?cie nie jest to koniecznie, ale bardziej kreatywniejsze. =d
 

Fireflies

Advanced User
Joined
May 27, 2010
Messages
200
Reaction score
13
Odp: [WYNIKI] Konkurs raporterski II edycja!

Je?li chodzi o ten artyku? to z pewn? doz? niepewno?ci mog? go napisa?. Og?lnie przez ostatni miesi?c zerkam tu sporadycznie, gdzieniegdzie si? udziel?, dodam piosenk? etc., dlatego te? nie mia?em okazji raportowa?. Je?eli za? chodzi o system punktowy to nie jest on z?y, jednak w ?adnym wypadku nie powinien znale?? si? tam minus. Jest to konkurs maj?cy na celu zach?ci? do raportowania. Nie mo?na dzi?ki niemu wymawia? si? na ?le napisany raport, a je?li dobrze kojarz? to za takie co? jest warn. Proponuj? zastosowa? niniejszy system: Z?y raport +0, zwyk?y raport +1, szlachecki raport +2.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: [WYNIKI] Konkurs raporterski II edycja!

W takim razie czekamy na kolejn? edycj? oby teraz by?o wi?cej ch?tnych.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: [WYNIKI] Konkurs raporterski II edycja!

W takim razie czekamy na kolejn? edycj? oby teraz by?o wi?cej ch?tnych.

<spam.like.beosky> Dobrze w takim razie ja r?wnie? czekam z tob? na kolejn? edycj?!</spam.like.beosky>
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: [WYNIKI] Konkurs raporterski II edycja!

Czekaj dalej. Pr?dzej si? bana doczekasz ni? kolejnej edycji <ironia>.

Xanosta, a czy planujesz mo?e jakie? inne konkursy opr?cz tego? ^^
 

Marolz

Killed by death
Joined
Jan 18, 2012
Messages
388
Reaction score
29
Odp: [WYNIKI] Konkurs raporterski II edycja!

Czekaj dalej. Pr?dzej si? bana doczekasz ni? kolejnej edycji <ironia>.

Xanosta, a czy planujesz mo?e jakie? inne konkursy opr?cz tego? ^^
On Ci? na?laduje, a Ty twierdzisz, ?e dostanie bana...? Nie mam pyta?.

@top
O ile kadrze spodoba si? ten pomys?, to te? m?g?bym spr?bowa? napisa? taki "artyku?", bo w?a?ciwie czemu nie? Mo?e to co? zmieni i rzeczywi?cie b?dzie wi?cej raport?w? Dwa razy zaj??em to drugie miejsce, wi?c co? tam chyba wiem. No ale nie mnie o tym decydowa? :p
Podoba mi si? ta idea z punktami za u?yteczno?? raport?w.

Co do pisania wierszem... Nie widzialem nigdzie regulaminu raportoania
Panie genera?,
Panie Xanosta,
Kto? tu napisa?
Ma?owarto?ciowego posta!
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: [WYNIKI] Konkurs raporterski II edycja!

Xanosta, a czy planujesz mo?e jakie? inne konkursy opr?cz tego? ^^
Nowego konkursu dot. samego forum, a nie jakiej? dziedziny/tematyki nie planuj?. Nie r?bmy jednak z tego tematu dyskusji na temat kolejnych konkurs?w, gdy? nie po to jest ten temat. Je?eli masz jednak jakie? propozycje, to oczywi?cie jestem dost?pny na gadu, pw, w profilu. Zawsze odpisz?.

Panie genera?,
Panie Xanosta,
Kto? tu napisa?
Ma?owarto?ciowego posta!
Pi?kne. Pi?? z plusem. =d


Temat uwa?am za wyczerpany. Je?eli kto? ma jakie? pytania, to piszcie na gg, pw itp.
 
Status
Not open for further replies.
Top